• Обновено
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Бања Убавина во Огледало Виткање Телескопски Огледало 8 Инчен Бања Огледало (Боја : Хром, Големина : 8 инчи)

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Бања Убавина во Огледало Виткање Телескопски Огледало 8 Инчен Бања Огледало (Боја : Хром, Големина

DEN 4232.64
Достапно за вашата нарачка

Залиха

▲ Една страна е нормално HD дисплеј, на другата страна е зголемена детали огледало, 360 степени слободни ротација, 1 : 1 ултра исчистите екранот огледало, огледало површина е рамна и не конкавна точка е повеќе вистинската пропорција; 1 : 3 детали лупа, оптички физика реално зголемување, зголемување не е искривена. ▲ Двојно поддршка бар : двоен количка за дизајн, сите круг на проширување, значително зголемување на обемот на употреба, држејќи се до ѕидот, кога не е во употреба, заштеда на простор. ▲ Задебелена база, инсталацијата е постабилна, носивоста е силна, и употребата е загарантирана. ▲ Надворешноста позлата е дебела и дебелината е јасна и видлива, обезбедувајќи дека таа никогаш не згаснува. ▲ Овој производ можете јасно да ги видите деталите на детали, погодна за девојки шминка и мажите бричење брада, лесен за употреба, професионален дизајн е многу креативни и креативни.Производот категорија : виткање огледало Рамка материјал : не ' рѓосувачки челик Леќа материјал : сребрен mirror Specification : 126268150mm Color : хром, gold Size : 8 инчи Позлата одделение : 6 одделение позлата Површински третман : хром позлата★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Кон својствата

126268150mm :
Color:
chrome, gold
Size:
8 inches
Plating grade:
6 grade plating
Surface treatment:
chrome plating
★ Service- Our store operates in good faith and takes customer satisfaction as its purpose. We believe that you are satisfied with the quality and excellence of our products. If you have any questions, please feel free to contact us. We provide you with a satisfactory solution :

Најдобри предлози во категоријата

Blueairs Цртан Филм Куче Дрво На Ридот Линија Удар Прекрасна Нордиските Илустрација Срцев Компактен Шминка Џеб Огледало Преносни
  • Обновено

Blueairs Цртан Филм Куче Дрво На Ридот Линија Удар Прекрасна Нордиските Илустрација Срцев Компактен Шминка Џеб Огледало Преносни

DEN 244.80

Големина : 7cm x 6cm x 0,8 cm.Класификација : Огледало.Функција : Дизајни печатени во полна боја на метал вметнув

Eioflia Шминка Огледало Срце Облик Rotatable Двојно Двострано Десктоп Козметички Суета Огледало Гроздобер Мала Десктоп Огледало Срцето
  • Обновено

Eioflia Шминка Огледало Срце Облик Rotatable Двојно Двострано Десктоп Козметички Суета Огледало Гроздобер Мала Десктоп Огледало Срцето

DEN 323.28

Rotatable : Козметички огледало може да ротира 360 степени, лесно навалите секој агол и да се префрлате различ�

Сојузничките Месинг RDM-4/2X Ретро Точка Колекција Ѕид Монтирани Вртливата 8 Инчен Дијаметар со 2X Зголемување Make-Up Огледало,
  • Обновено

Сојузничките Месинг RDM-4/2X Ретро Точка Колекција Ѕид Монтирани Вртливата 8 Инчен Дијаметар со 2X Зголемување Make-Up Огледало,

DEN 5375.76

Направена од најдобрите солидна месинг материјали 8во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло...

Шминка Огледало-AoYanQi Овална Облекување Маса Огледало, Ковано Железо Шупливи Надвор Принцеза Огледало Француски Стил Антички Декоративни
  • Обновено

Шминка Огледало-AoYanQi Овална Облекување Маса Огледало, Ковано Железо Шупливи Надвор Принцеза Огледало Француски Стил Антички Декоративни

DEN 2281.20

★[Материјал] Highdefinition сребро огледало, еколошки материјал, се врати на вистинската убавина.Објективот е

Акрилик Зголемена Шминка Огледало,1x/3x Зголемување Двојно Двострано 360° Вртливата Табела Врвот Бања Бричење Суета Огледало Стојат,
  • Обновено

Акрилик Зголемена Шминка Огледало,1x/3x Зголемување Двојно Двострано 360° Вртливата Табела Врвот Бања Бричење Суета Огледало Стојат,

DEN 300.00

ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО Модерен акрилик огледало со 1x и 3x зголемување, ги задоволува вашат

Лупа со Светлина и да Застане Шминка Огледало,360 степени Ротирачки Двојно Огледало/Single-Двострано Зголемувачот/Коло - се Достапни
  • Обновено

Лупа со Светлина и да Застане Шминка Огледало,360 степени Ротирачки Двојно Огледало/Single-Двострано Зголемувачот/Коло - се Достапни

DEN 479.76

Ова огледало шминка има многу highquality материјал : метал, големина : 18*30*13.3 см, 20.5*33*13.3 см, 22.5*35*13.3 cm.Овој произ

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 180° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Монтажни Countertop Тркалезна Форма
  • Обновено

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 180° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Монтажни Countertop Тркалезна Форма

DEN 919.20

◎USB Полнење на батеријата : Вграденво 1200 m Ah литиум батерија , вклучува полнење кабел, Интегрирани 1200 m Ah л