• Обновено
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Ѕид 7X Зголемена Козметички Огледало 360° Вртливата Продолжи Двете Еднострани Суета Огледало за Бања

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Ѕид 7X Зголемена Козметички Огледало 360° Вртливата Продолжи Двете Еднострани Суета Огледало за Бања

DEN 5015.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

▲ Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висок квалитет направи од месинг рамка и кристално silvered стакло. ▲1 X/ 7 X Двојно Страна Огледало : од Едната страна е стандарден огледало и другата страна е 7 x зголемена огледало, ќе ви овозможи да се види јасно вашиот фацијални карактеристики и да се направи совршен шминка во темно или лошо светло области. ▲360 - Степен Вртливата Дизајн : огледалото е прилагодлив, тоа tilts назад целосно за повеќето удобно видите.Висок квалитет на стакло обезбедува супериорни рефлексивноста и јасност. ▲Гаранција : Нашата бања огледало сите потврди 100% проверка пред постигнување на вашата страна.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да излезе наскоро. ▲ Свитлива Огледало : Хром финиш, rustless, anticorrosive, мазна, светла и трајни со естетско чувство, флексибилни рака може да продолжи, Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид Својата проширување на арм е идеална за простории со ограничен простор. 7 X Зголемена Огледало и 1 X Редовни Огледало На моќни 7x зголемување е погоден за прикажување на лицето и увеличително деталите на вашата кожа или коса.На 1x зголемување е исто така голема служи за вашата сите околу фризури, козметика, и секој убавината треба. - Име на производ : LED Шминка Огледало Ѕид - Производ Големина : 20cm×34cm×45см/8inch×13.4 инчен×17. 8inch - Огледало со дијаметар: 8 инчи - Производ Тежина : 1. 8kg - Производ Материјал : Месинг+Цинк+ ' Рѓосувачки челик - Батерија Модел : Литиум Батерија - Батерија : 2600m Ah - Led светло : 3.5 W,85 V - 265 V Моќ снабдува : AC.85 V - 265 V - Светло боја : бела(6500 K) Пакет Вклучуваат : 1x LED Ѕид Огледало 1x USB Кабел★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DTKJ Суета Огледало, LED Светло 3X Единствен Една Страна Козметички Суета Огледало Протегала Виткање Плоштадот Убавина во Огледало
 • Обновено

DTKJ Суета Огледало, LED Светло 3X Единствен Една Страна Козметички Суета Огледало Протегала Виткање Плоштадот Убавина во Огледало

DEN 8175.60

360 ° Ротирате Scalable Дизајн : Оваа ламба во облик на козметички огледало дизајн има можност да биде продолж

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 90° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Екран на Допир,Огледало за Шминка,
 • Обновено

LED Шминка Огледало, 3 Боја Режими на USB Полнење, 90° Ротирачки Самостојна Огледало за Шминка,Екран на Допир,Огледало за Шминка,

DEN 679.20

◎USB Полнење на батеријата : Вграденво 1200 m Ah литиум батерија , вклучува полнење кабел, Интегрирани 1200 m Ah л

JuxYes Метал Tabletop Антички Декоративна Шминка Огледало со Штанд, Гроздобер Вртливата Двојно Двострано Козметички Огледало со Рамка,
 • Обновено

JuxYes Метал Tabletop Антички Декоративна Шминка Огледало со Штанд, Гроздобер Вртливата Двојно Двострано Козметички Огледало со Рамка,

DEN 887.76

Оваа овална форма огледало со цвет врежана и монистра монтирани fringe и petal форма база, е многу декоративе�

Ѕид Огледало Шминка со Светла и 5X Зголемување, ПРЕДВОДЕНА Козметички Двојно Лице Суета Огледало со можност да биде продолжен Двострано
 • Обновено

Ѕид Огледало Шминка со Светла и 5X Зголемување, ПРЕДВОДЕНА Козметички Двојно Лице Суета Огледало со можност да биде продолжен Двострано

DEN 2063.76

Совршен Шминка : 5 X зголемување и 1 : 1 огледало на сликата, тоа е само право да биде во можност да ги видите

Blueairs Цртан Филм Куче Дрво На Ридот Линија Удар Прекрасна Нордиските Илустрација Срцев Компактен Шминка Џеб Огледало Преносни
 • Обновено

Blueairs Цртан Филм Куче Дрво На Ридот Линија Удар Прекрасна Нордиските Илустрација Срцев Компактен Шминка Џеб Огледало Преносни

DEN 244.80

Големина : 7cm x 6cm x 0,8 cm.Класификација : Огледало.Функција : Дизајни печатени во полна боја на метал вметнув

XIAOQIANG Шминка Огледало со Led Светла, Круг Make Up Огледало, 360 Ротација Идеален за Примена на шминка, Носење Контакти и Бричење
 • Обновено

XIAOQIANG Шминка Огледало со Led Светла, Круг Make Up Огледало, 360 Ротација Идеален за Примена на шминка, Носење Контакти и Бричење

DEN 5978.40

▲1 X & 10 X ЗГОЛЕМУВАЊЕ : ѕидот Огледало Шминка обезбедува 10x зголемување опција за да се прикаже чист одраз

HTTWJD Mirrorsed Шминка Огледало/Led Круг Стои Козметички Огледало,USB Погон,60 Степен Ротација на Зглобот на Суета Огледало,Обезбедува
 • Обновено

HTTWJD Mirrorsed Шминка Огледало/Led Круг Стои Козметички Огледало,USB Погон,60 Степен Ротација на Зглобот на Суета Огледало,Обезбедува

DEN 3616.80

♥Самостојна Табела Шминка Огледало Swivels 60 Степени Модерен Дизајн Идеален за Облекување Маса, Бања, Козм

DIDIDADA Холивуд Суета Шминка Огледало со Светла 18 Dimmable LED Светилки Запалени Суета Шминка Огледало за Спалната соба Шминка
 • Обновено

DIDIDADA Холивуд Суета Шминка Огледало со Светла 18 Dimmable LED Светилки Запалени Суета Шминка Огледало за Спалната соба Шминка

DEN 3598.08

Поврзете го адаптерот, паметни копчиња ќе светло сина.На моќ / исклучување, допирање за 3s за да ја прилаг�

Шминка Огледало Шминка Огледало LED Шминка Огледало со Светлина Пополнете Светлината Десктоп Пренослива Батерија Суета Огледало за
 • Обновено

Шминка Огледало Шминка Огледало LED Шминка Огледало со Светлина Пополнете Светлината Десктоп Пренослива Батерија Суета Огледало за

DEN 1044.00

: Овој класичен огледало, кој започна сето тоа никогаш нема да одат надвор на стил!Елегантен хром оглед�

wduuoo Дома Шминка Шминка Огледало со Патувања, Зум во HD Козметички Табела Суета Огледало Бања Огледало Биро Слободни Стои Преносни
 • Обновено

wduuoo Дома Шминка Шминка Огледало со Патувања, Зум во HD Козметички Табела Суета Огледало Бања Огледало Биро Слободни Стои Преносни

DEN 1735.20

1 : 1 Реално Прикажување Функција : Ultra High Definition Огледало, ќе се Обезбеди Чиста И 1 : 1 Реално Прикажување Фун

Акрилик Зголемена Шминка Огледало,1x/3x Зголемување Двојно Двострано 360° Вртливата Табела Врвот Бања Бричење Суета Огледало Стојат,
 • Обновено

Акрилик Зголемена Шминка Огледало,1x/3x Зголемување Двојно Двострано 360° Вртливата Табела Врвот Бања Бричење Суета Огледало Стојат,

DEN 300.00

ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО Модерен акрилик огледало со 1x и 3x зголемување, ги задоволува вашат

KCRET 3 Начин Огледало, Trifold Суета Огледало 360°Trifold Огледало Hangable На Ѕид Или Tabletop Козметички & Огледало Шминка за
 • Обновено

KCRET 3 Начин Огледало, Trifold Суета Огледало 360°Trifold Огледало Hangable На Ѕид Или Tabletop Козметички & Огледало Шминка за

DEN 2056.80

【360° Trifold Огледало】Нашата 3 Начин Огледало за коса за сечење и обликување усвојува 360° поглед на дизајн.�

Шминка Огледало LED Осветлен Нормално + 3X Зголемување Двојно Двострано Бања Огледало Вртливата Продолжи Тркалезна Форма Виткање
 • Обновено

Шминка Огледало LED Осветлен Нормално + 3X Зголемување Двојно Двострано Бања Огледало Вртливата Продолжи Тркалезна Форма Виткање

DEN 2323.20

Најдобра технологија: Погоден за семејство бања, хотел, спа.Зголемена Запалени Суета Шминка Огледало е

Шминка Огледало Бања Ѕид Стигнале Ѕид Ротирачки Шминка Огледало Двојно Двострано Дома Виткање Огледало-не ' Рѓосувачки Челик за Бричење
 • Обновено

Шминка Огледало Бања Ѕид Стигнале Ѕид Ротирачки Шминка Огледало Двојно Двострано Дома Виткање Огледало-не ' Рѓосувачки Челик за Бричење

DEN 396.00

Најдобра технологија: Погоден за семејство бања, хотел, спа.Зголемена Запалени Суета Шминка Огледало е

Шминка Огледало, Бања Суета Огледала 1x/2x/3x Зголемување Запалени Шминка Огледало, крупните Уникатен Три Пати Дизајн со Екран на
 • Обновено

Шминка Огледало, Бања Суета Огледала 1x/2x/3x Зголемување Запалени Шминка Огледало, крупните Уникатен Три Пати Дизајн со Екран на

DEN 479.76

♥ 1 X / 2 X / 3 X Зголемувачот : Ја осветлената огледало има 2 дополнителни magnifications за совршен пинцети, blackhead о�

HIGHKAS Мали Огледало Шминка Огледало, Десктоп Шминка Суета Огледало,двострани Убавина во Огледало 3X Зголемување Козметички Огледало
 • Обновено

HIGHKAS Мали Огледало Шминка Огледало, Десктоп Шминка Суета Огледало,двострани Убавина во Огледало 3X Зголемување Козметички Огледало

DEN 2686.08

Класична & lightпондериран дизајниран голема како tabletop шминка огледало и, исто така, погодна за рачни упот

Blueairs Тригонометриски Функција Математички Формули Наука Калкулус Слика Срцето Компактен Шминка Џеб Огледало Преносни Симпатична
 • Обновено

Blueairs Тригонометриски Функција Математички Формули Наука Калкулус Слика Срцето Компактен Шминка Џеб Огледало Преносни Симпатична

DEN 1056.00

Големина : 7cm x 6cm x 0,8 cm.Класификација : Огледало.Функција : Дизајни печатени во полна боја на метал вметнув

Nhlzj XIAOQIANG 8inch Ѕид Монтирани Огледала Шминка за Бричење Огледало за Хотел Суета со Прилагодливи Продолжи Круг 10x Зголемување
 • Обновено

Nhlzj XIAOQIANG 8inch Ѕид Монтирани Огледала Шминка за Бричење Огледало за Хотел Суета со Прилагодливи Продолжи Круг 10x Зголемување

DEN 8289.36

▲Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висок кв�

Лупа со Светлина и да Застане Шминка Огледало,360 степени Ротирачки Двојно Огледало/Single-Двострано Зголемувачот/Коло - се Достапни
 • Обновено

Лупа со Светлина и да Застане Шминка Огледало,360 степени Ротирачки Двојно Огледало/Single-Двострано Зголемувачот/Коло - се Достапни

DEN 479.76

Ова огледало шминка има многу highquality материјал : метал, големина : 18*30*13.3 см, 20.5*33*13.3 см, 22.5*35*13.3 cm.Овој произ