• Обновено
Мобилен Телефон Додатоци Repair & Резервни Делови .121mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Maimang 5

Мобилен Телефон Додатоци Repair & Резервни Делови .121mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Maimang 5

DEN 2143.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

121mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Maimang 51. Антена сигнал flex кабел замена за Huawei Maimang 5. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Целосно се вклопуваат и да работат. 1. Антена сигнал flex кабел замена за Huawei Maimang 5. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Целосно се вклопуваат и да работат. 5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот уред кој може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Huawei B593s-516 Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45° Polarizations
 • Обновено

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Huawei B593s-516 Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45° Polarizations

DEN 1387.20

Овој сет, направи за подобрување на Huawei B593s516 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден ан

90 степени Ротирачки 2.4 GHz WiFi Антена Висока Добивка Десктоп Антена Рог Двојна Фреквенција 2.4 G/5G Надворешни WiFi Антени
 • Обновено

90 степени Ротирачки 2.4 GHz WiFi Антена Висока Добивка Десктоп Антена Рог Двојна Фреквенција 2.4 G/5G Надворешни WiFi Антени

DEN 350.16

Поддршка 2.4 / 5 G двојна фреквенција, широк сигнал опсег, стабилен пренос, лесно да се помине низ ѕидот.Про�

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Алкател Linkhub HH41V Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°
 • Обновено

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Алкател Linkhub HH41V Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°

DEN 2018.40

Овој сет, направи за подобрување на Алкател Linkhub HH41 V јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualн�

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Bluegrass Мобилната Treswave Tresmate 4G Рутер Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка
 • Обновено

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Bluegrass Мобилната Treswave Tresmate 4G Рутер Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка

DEN 10799.76

Овој сет, направи за подобрување на Bluegrass Мобилната Treswave Tresmate 4 G Рутер јачина на сигналот и податоци авто

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Microhard BulletCAT4 Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°
 • Обновено

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Microhard BulletCAT4 Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°

DEN 535.20

Овој сет, направи за подобрување на Microhard Bullet CAT4 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеде�

ДОО-МОЌ Мобилен Телефон Сигнал Бустер Наместен, 3 Бенд 900/1800/2100Mhz Висока Добивка 70Db Мобилен Телефон Засилувач Repeater, GSM
 • Обновено

ДОО-МОЌ Мобилен Телефон Сигнал Бустер Наместен, 3 Бенд 900/1800/2100Mhz Висока Добивка 70Db Мобилен Телефон Засилувач Repeater, GSM

DEN 5423.76

▶ Многу побрзо highspeed 2 G / 3 G / 4 G LTE интернет.подобро мобилен телефон гласовни квалитет, побрзо вчитувања и

PUSOKEI Мобилен Телефон Сигнал Засилувач, GSM980 900MHz Мобилен Телефон Сигнал Бустер, 50Ω/N Мобилен Телефон Сигнал Бустер, Погоден
 • Обновено

PUSOKEI Мобилен Телефон Сигнал Засилувач, GSM980 900MHz Мобилен Телефон Сигнал Бустер, 50Ω/N Мобилен Телефон Сигнал Бустер, Погоден

DEN 119.76

Со оглед на тоа дека е речиси блиску до 0 зрачење, тешко е да бидат надминати од страна на други предавате

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Сиера Безжична AirCard 771s Omnidirectional Разновидност/Помошен
 • Обновено

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Сиера Безжична AirCard 771s Omnidirectional Разновидност/Помошен

DEN 631.20

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Сиера Безжична Air Card 771s, земајќи целосно искористување на св

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Teltonika UM6223 Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45° Polarizations
 • Обновено

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Teltonika UM6223 Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45° Polarizations

DEN 1639.20

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika UM6223 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а�

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Feeney Безжична Skyus 4G LTE Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк
 • Обновено

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Feeney Безжична Skyus 4G LTE Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк

DEN 1807.20

Овој сет, направи за подобрување на Feeney Безжична Sky G LTE јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dua

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Cradlepoint КОР IBR600LE 4G LTE Omnidirectional Разновидност/Помошен
 • Обновено

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Cradlepoint КОР IBR600LE 4G LTE Omnidirectional Разновидност/Помошен

DEN 840.00

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Cradlepoint КОР IBR600 LE 4 G LTE, земајќи целосно искористување на свој�

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Јасно AirCard 801s Omnidirectional Разновидност/Помошен
 • Обновено

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Јасно AirCard 801s Omnidirectional Разновидност/Помошен

DEN 1442.40

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до ЈАСНО Air Card 801s, земајќи целосно искористување на својата нап

5G Мобилен Телефон Сигнал Бустер 1900MHz 5G N2 Бенд 2/25 ФЛОПИ Мобилен Сигнал Repeater Засилувач Антена Колекции за Дома, да се Подобри
 • Обновено

5G Мобилен Телефон Сигнал Бустер 1900MHz 5G N2 Бенд 2/25 ФЛОПИ Мобилен Сигнал Repeater Засилувач Антена Колекции за Дома, да се Подобри

DEN 2399.76

FCC одобрен : Дома Мобилен Телефон Сигнал Бустер е одобрен од страна на FCC,и добитник на препораките на FCC з