• Обновено
ПЛ ZMPWLQ Сирење Slicer, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Секачи со Точна Големина Скала, Жица Сирење Slicer за Кашкавал Путер, Сирење Машина Жица Сирење Slicer

ПЛ ZMPWLQ Сирење Slicer, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Секачи со Точна Големина Скала, Жица Сирење Slicer за Кашкавал Путер, Сирење

DEN 895.68
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✜????【Јасно Мрежа Скала Линија s дното за да се минимизираат несаканите движење и лизгање, додека за заштита на вашиот tabletops од било какви потенцијални оштетувања.Оваа машина за миење Садови Безбедно СВ заврши Сирење slicer е лесно да се чисти премногу, само паднала во машина за миење садови, ако се мрзливи или тоа се чисти и со рака.Она што е повеќе, постои скала на управниот одбор, кој ќе ви помогне да се направи повеќе рамни форми, тоа може да биде, исто така, се користи за мерење на сирење големина како ви се допаѓа кога го користите овој сирење slicer да се намали на сирење. 1. Ве молиме проверете и да се приспособат на жици правилно, кога ја прими, ако сечење жица не се редат со слот. 2. Ве молиме да не ја користите оваа сирење slicer да се намали биено сирење што е само да се извлече од замрзнувачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

NIELSEN Меѓународни Бел Мермер Сирење Slicer & Сечење Одбор, 5 x 8 | Намали Сирења, Месо, и Други Мезиња | Секое Парче Уникатен во
  • Обновено

NIELSEN Меѓународни Бел Мермер Сирење Slicer & Сечење Одбор, 5 x 8 | Намали Сирења, Месо, и Други Мезиња | Секое Парче Уникатен во

DEN 519.84

Направени од прекрасни природни мермер со нерѓосувачки челик лост и жица машина секое парче има уникат

Zulay Сирење Slicer Со Прилагодливи Дебелина - Тешки Сирење Slicers Со Жица - Премија Жица Сирење Slicer За Услужни И Полу-Кашкавалите
  • Обновено

Zulay Сирење Slicer Со Прилагодливи Дебелина - Тешки Сирење Slicers Со Жица - Премија Жица Сирење Slicer За Услужни И Полу-Кашкавалите

DEN 359.76

Сечење Сирење Со Леснотија : Овој врвен квалитет сирење машина со жица е направен со цинкалуминиумска л�