• Обновено
Прилагодливи Дели Лажни Врвот Помал Замав, Постави Здолниште Половина Должина Разделување Верзија

Прилагодливи Дели Лажни Врвот Помал Замав, Постави Здолниште Половина Должина Разделување Верзија

DEN 359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Се повлече На затворање. ❆❆Азија Големина.Помала од НАС Големина и Големината на Табелата.Ве Молиме Изберете Поголем 1-2-3 Големина Нагоре.Ве молиме да користите нашата Азија големината на табелата за да го купи, големината на табелата е во описот, ве Молиме Овозможи 1 Инчен/2 cm Разлика се Должи На Рака Мерење.Секојдневен стил покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.Одлично за повик за секојдневно носење,Клуб,одмор,забава,ве поставен и кул.Убав подарок за пријатели.Добредојдовте на нашиот магазин "Fanteecy" имаме и многу нови стилови на модата женска Облека.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, имаме слободна замена и политика на враќање.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 74cm/29.13" Хип : 80см/31.50" Должина : 41cm/16.14 и делови"Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 78cm/30.71" Хип : 84cm/33.07" Должина : 42cm/16.54"Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 82cm/32.28" Хип : 88cm/34.65" Должина : 43cm/16.93"Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 86cm/33.86" Хип : 92cm/36.22" Должина : 44cm/17.32"Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 90cm/35.43" Хип : 96cm/37.80" Должина : 45см/17.72".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата