• Обновено
DAYSEN сладолед Лажичка, Големи Професионални Тешки Лажици, Цилиндар Плоштадот Antifreeze со Ослободување на Обемот Лажици Долго се Справи со не ' Рѓосувачки Челик (Црна)

DAYSEN сладолед Лажичка, Големи Професионални Тешки Лажици, Цилиндар Плоштадот Antifreeze со Ослободување на Обемот Лажици Долго

DEN 239.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

????【Професионални Лажичка】вистински сладолед лажица може да се ископа надвор на сладолед топката без многу напор.Голем 7.8 инчен сладолед топката може да се користи на многу начини, вклучувајќи scooping од ореви и кутии.Тоа е исто така многу ефикасен за замрзнати сладолед и пудинг.Издржливи. ????【Удобно се Справи со】 Црна Силикони се справи во согласност со ергономија со професионална анти-пропадна и против замрзнување функција.Дури и ако сладолед лажица се става во фрижидер и земени за употреба, се справи со не ќе се замрзне на страна, и тоа ќе не слајд бидејќи раката е влажно.На трајни цинк легура себе ќе не ' рѓа или ги кородираат.Таа има добра собна температура механички својства и отпорност на абење. ????【Уникатен Дизајн】совршена комбинација на лажица и лопата, го прави лесно да се справи со сладолед.Криви дизајн на сладолед лажичка ви овозможува да лажичка од сладолед од аголот на сад подобро без да губат и ужива повеќе вкусни.Криви рабови се многу мазна и нема да нула нашата кожа.Тоа е безбедно и практично. ????【Правење сладолед】сладолед може да се scooped во совршена сладолед топката, и ритам дизајн на лажичка глава може да се направи сладолед топката да падне брзо и совршено.Прави пусти, sundaes, пити, крофни и сл.Ергономски дизајн, лесно да се чисти.Висок квалитет на материјалите, не ќе се појави тешка, дури и за пациенти со артритис, исто така, може да биде лесно да се користи. ????【Гаранција】DAYSEN сладолед лажица слободни враќање s не е добро време да се биде ангажиран во среќен споделување со семејството и пријателите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Fayomir Мали Куки Лажичка - Мали сладолед Лажичка - 1 Лажица/ 3 Лажичка/ 15ml - Избрани 18/8 Нерѓосувачки Челик Тесто Лажичка Cupcake
  • Обновено

Fayomir Мали Куки Лажичка - Мали сладолед Лажичка - 1 Лажица/ 3 Лажичка/ 15ml - Избрани 18/8 Нерѓосувачки Челик Тесто Лажичка Cupcake

DEN 239.76

#60, СОВРШЕНИ ДИМЕНЗИИ, ПОВЕЌЕ намени мали куки лажичка, #60 лажичка, устата дијаметар : 1 13 / 32 инчи / 36 мм, Л�