• Обновено
3/16 x .25-.37 (#66) Стандард Слепи Заковки/Сите Челик/Цинк/Max Барел Должина: .575 (Картон: 3,500 компјутери)

3/16 x .25-.37 (66) Стандард Слепи Заковки/Сите Челик/Цинк/Max Барел Должина: .575 (Картон: 3,500 компјутери)

DEN 7343.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Куполата Главата.Слепи Заковки – Челик за Челик.Произведен да SAE J-12 OO спецификации.Тело : Јаглероден Челик Цинк.Mandrel : Јаглероден Челик.Слепи Заковки, 3/16" x .25"-.37" (#66) Стандард Слепи Заковки / Сите Челик / Цинк / Max Барел Должина : .575".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Метал Magery 100 Големи Прирабница од не 'Рѓосувачки Челик Отворен Крај Поп Заковки 1/8 x 1/8 (0.063-.125 Инчен Зафат Опсег) КОЛИЧИНА:
  • Обновено

Метал Magery 100 Големи Прирабница од не 'Рѓосувачки Челик Отворен Крај Поп Заковки 1/8 x 1/8 (0.063-.125 Инчен Зафат Опсег) КОЛИЧИНА:

DEN 431.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Метал Magery Заковки се 100% од Нерѓосувачки Челик, што ги прави исклу

Заковки - ПОП Слепи Rivets6-20 Зафат (Алуминиум/Алуминиум) - 3/16 x 1-1/4 Макс Зафат 50 Компјутери lkmnq квалитет метал брзо
  • Обновено

Заковки - ПОП Слепи Rivets6-20 Зафат (Алуминиум/Алуминиум) - 3/16 x 1-1/4 Макс Зафат 50 Компјутери lkmnq квалитет метал брзо

DEN 1411.68

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав заковки.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозинство на заковки се произ

Ochoos 1000pcs/Многу Алуминиум M410 4X10MM Domed круг главата поп заковки отворен крај круг шефот на заковки помине декорација заковки
  • Обновено

Ochoos 1000pcs/Многу Алуминиум M410 4X10MM Domed круг главата поп заковки отворен крај круг шефот на заковки помине декорација заковки

DEN 1104.00

Пакетот Вклучува : 1000pcs / Многу x М4*10 Domed круг глава / Алуминиум ПОП Заковки >Ние ќе бидат прифатени и да про

JIANHE 120Pcs/set М3.27/9/11 M48/10/13 GB12618 Алуминиум Слепи Заковки Помине Декорација Заковки Одговара за Мебел Асортиман Комплет
  • Обновено

JIANHE 120Pcs/set М3.27/9/11 M48/10/13 GB12618 Алуминиум Слепи Заковки Помине Декорација Заковки Одговара за Мебел Асортиман Комплет

DEN 751.44

Овие Навртки се направени од Високо Квалитетни Алуминиумски која е една од највисоките форми на отпорн�

1/8 x .12-.18 (43) Големи Страната на Слепи Заковки/Нерѓосувачки Челик Тело/Челик Mandrel/Барел Должина: .337 (Картон: 10,000 компјутери)
  • Обновено

1/8 x .12-.18 (43) Големи Страната на Слепи Заковки/Нерѓосувачки Челик Тело/Челик Mandrel/Барел Должина: .337 (Картон: 10,000 компјутери)

DEN 2390.40

Голем Страната Купола Главата.Слепи Заковки – Не ' Рѓосувачки Челик.Произведен да SAE J12 OO спецификации.Т�

Нерѓосувачки Челик Поп Заковки 3/16 Дијаметар (6) Големи Страната на Слепи Заковки 6-8LF, 3/16 x 1/2 Зафат (0.376-0.500) Количина
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Поп Заковки 3/16 Дијаметар (6) Големи Страната на Слепи Заковки 6-8LF, 3/16 x 1/2 Зафат (0.376-0.500) Количина

DEN 230.64

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Големи Страната На Слепи Заковки.Занитвам Дијаметар : 1 / 8 инчи (#4).Прирабница Д

DANGDANG LifeBif 5/10/20Pcs Нерѓосувачки Челик А2 крупните Страната Главата Поп Заковки М4 М5 Купола Главата Слепи Лесен за употреба.
  • Обновено

DANGDANG LifeBif 5/10/20Pcs Нерѓосувачки Челик А2 крупните Страната Главата Поп Заковки М4 М5 Купола Главата Слепи Лесен за употреба.

DEN 1471.20

Издржливи и практични.Прирабница отворен тип слепи поп заковки.А2 нерѓосувачки челик покажува добра от�

DANGDANG LifeBif 200Pcs М3.2/M4/M4.8 Црна Алуминиум Слепи Занитвам Поставите Дрво Висока Јачина Круг Главата Слепи Занитвам Асортиман
  • Обновено

DANGDANG LifeBif 200Pcs М3.2/M4/M4.8 Црна Алуминиум Слепи Занитвам Поставите Дрво Висока Јачина Круг Главата Слепи Занитвам Асортиман

DEN 367.20

Издржливи и практични 1 Висока јачина, висок степен на финализација 2 Стабилна занитвам површина, сигуре