• Обновено
Звезда 500788012 500788012-1:72 Галските Пешадија (WA) -Пластична Конструкција на Модел Комплет-Собрание-за Почетници-Детален, Шарени

Звезда 500788012 500788012-1:72 Галските Пешадија (WA) -Пластична Конструкција на Модел Комплет-Собрание-за Почетници-Детален, Шарени

DEN 557.28
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Детални пластични модел комплет на моделот Галските Пешадија (WA) во размер 1 : 72. Модел комплет за монтажа.Идеални за почетници.Лесно да се држиме заедно.Звезда е најголемиот руски производител на висок квалитет и прифатлива пластични модел колекции.За повеќе од 20 години, широк спектар на пример колекции се достапни во размери од 1 : 35 : 1 : 350. Фокусот е во 1 : 72 скала, како и модели на 2 Светска Војна на Почвата, воздухот и водата возила, бројки и тврдини, историски и сегашни, Звезда има колекции за сите модел на одлуки.Секој поединец комплет се карактеризира со фини детали.Како по правило, Звезда модели се колекции кои можат да бидат насликани според своите сопствени идеи.Бои, лепак и мали алатки достапни одделно се потребни за завршување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SAVWAY Метал за Полнење да се Изгради домови за Возрасни лица, 3D Модел ASMODEUS Направен од Метал Колекции, Идеален Божиќен Подарок
  • Обновено

SAVWAY Метал за Полнење да се Изгради домови за Возрасни лица, 3D Модел ASMODEUS Направен од Метал Колекции, Идеален Божиќен Подарок

DEN 1103.76

3 D МЕТАЛ МОЗАИК–Тоа е предизвик и 3 D метал загатка со забава, бара монтажа со големо трпение и набљудува�

Star Trek Klingon Птица на Пленот 3D Дрво Загатка & Модел Слика за Полнење (55 Компјутери) - Изградба & Боја на Вашиот Сопствен 3-D
  • Обновено

Star Trek Klingon Птица на Пленот 3D Дрво Загатка & Модел Слика за Полнење (55 Компјутери) - Изградба & Боја на Вашиот Сопствен 3-D

DEN 1980.00

На Incredi Builds Star Trek Klingon Птица на Пленот Брод 3 D Дрво Модел Слика за Полнење карактеристики на негоси, paintable,

MINIART 35313 1/35 Скала Модел Советскиот Возило АВТОМОБИЛ членови на Екипажот. Специјално Издание Бројки Модел комплет
  • Обновено

MINIART 35313 1/35 Скала Модел Советскиот Возило АВТОМОБИЛ членови на Екипажот. Специјално Издание Бројки Модел комплет

DEN 587.52

Бренд : MINIART.Комплет опис : Пластични модел комплет, unpainted, unassembled.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 35...

FCBEL 1/24 Sci-Fi Механички Жена Воин Минијатурни Смола Комплет Слика Умре-фрлија Модел, Unassembled и Unpainted Модел Комплет //L8158V
  • Обновено

FCBEL 1/24 Sci-Fi Механички Жена Воин Минијатурни Смола Комплет Слика Умре-фрлија Модел, Unassembled и Unpainted Модел Комплет //L8158V

DEN 816.00

Материјал на производот е меѓународно признат висок квалитет смола материјал, со парична казна во кала�

Bandai Хоби ХГ ИБО 1/144 13 Gundam Gusion Rebake Gundam Железо-Крвав Сирачиња Градење на Полнење(Укинати од страна на производителот)
  • Обновено

Bandai Хоби ХГ ИБО 1/144 13 Gundam Gusion Rebake Gundam Железо-Крвав Сирачиња Градење на Полнење(Укинати од страна на производителот)

DEN 1825.44

Се одликува со намалена надолу 120 MM Пушка и штит кој првично беше Gundam Gusion назад плоча која што може да го �

FSGLOVE Минијатурен Модел на Градење на Комплет Модел Железничката О - Размер 1:50 Модел Бројки Луѓето Стои со Седиште Passenegers
  • Обновено

FSGLOVE Минијатурен Модел на Градење на Комплет Модел Железничката О - Размер 1:50 Модел Бројки Луѓето Стои со Седиште Passenegers

DEN 1643.04

100% сосема нов и висок квалитет.Големина : ве Молиме проверете ја големината на сликата подолу.Скала : 1 : 50

Звезда 530043003 530043003-1:35 втората светска војна Фигура Поставена на германскиот Снајперист (4) Пластика Изградба Комплет Модел
  • Обновено

Звезда 530043003 530043003-1:35 втората светска војна Фигура Поставена на германскиот Снајперист (4) Пластика Изградба Комплет Модел

DEN 2280.00

Детални пластични модел комплет на моделот UAZ Гас Услуга Автомобил во размер 1 : 43 Модел комплет за монта�