• Обновено
Новиот Bluetooth Повик Smart Watch Мажи Жени го Спортскиот Режим за отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Следење на Активност Smartwatch (Боја : Челик Црна)-Челик Црна

Новиот Bluetooth Повик Smart Watch Мажи Жени го Спортскиот Режим за отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Следење на Активност

DEN 1809.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Спортски режими(Одење, Трчање, Велосипедизам, Скокнеш, Бадминтон, Кошарка, Фудбал), која држи вашиот тренер на повеќе научно.И тоа може да пратите вашата секојдневна активност на податоци како Чекори, калории, растојание и минути активна и генерирање на податоци.голем Број на Спортски Следење : Поддршка за одење, трчање, пливање, пешачење, велосипедизам, фудбал, кошарка, пинг-понг, бадминтон.Синхронизирање на Екранот се : Приказ на потсетник повик во синхронизација со мобилни телефони, и прикажување на името или телефонскиот во исто време за поддршка на порака читање на различни социјални софтвер.Голема Функции : отчукувањата на Срцето следење, мониторинг, на крвниот притисок, крвта со кислород мониторинг, преку зелено светло сензор LED светло, да се анализира протокот на крв под кожата за да се избегне прекумерна отчукувањата на срцето предизвикани од ирационални вежба.Bluetooth Музика : штрек е поврзан со мобилен телефон преку Bluetooth, која може да ја контролирате репродукцијата на музика од мобилен телефон.Боја Име : Челик Black The еколошки TPE рака е лесно да се носат.Спецификација : Мрежа : 2 GCard : Еден Картичка (Micro-Картичка) Може да биде како phone Frequency : GSM 850/900/1800/1900 MHz Bluetooth : Bluetooth 3.0 Меморија : RAM меморија 32 M, ROM 32 M; Надворешна меморија : Поддршка ТФ-картичка до 32 GBDisplay : 1.54 инчен TFT LCD, 240 x 240 pixels Camera : 0.3 MPNote:Можете да го користите кога сте миење раце, потење или кога врне.Тоа не е погоден за топла вода, сауни или средини со големи варијации на температурата.

Кон својствата

Network :
2G
Card:
Single Card (Micro Card) Can be as a phone
Frequency:
GSM 850/900/1800/1900 MHz
Bluetooth:
Bluetooth 3.0
Storage:
RAM 32M, ROM 32M; External memory
Display:
1.54 inch TFT LCD, 240 x 240 pixels
Camera:
0.3MP
Note: :
You can use it when you are washing hands, sweating or when it is raining. It is not suitable for hot water, saunas or environments with large variation of temperature. :

Најдобри предлози во категоријата

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик
 • Обновено

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик

DEN 466.80

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со s

TTWLJJ Smart Watch за Жените,Smartwatch за Android и iOS Телефони со 1.09 цел Екран,Музика Контролер,Дојдовен Повик, Времето, Pedometer,
 • Обновено

TTWLJJ Smart Watch за Жените,Smartwatch за Android и iOS Телефони со 1.09 цел Екран,Музика Контролер,Дојдовен Повик, Времето, Pedometer,

DEN 1987.92

Мултифункција : Ова smart watch содржи повеќе практични функции, како што се јавам потсетување, повеќе спортс

Smart Watch за Андроид Телефони, Компатибилен со iPhone; 1.4-Инчен Full Touch Screen отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Спортски
 • Обновено

Smart Watch за Андроид Телефони, Компатибилен со iPhone; 1.4-Инчен Full Touch Screen отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Спортски

DEN 1103.76

Тенка Трупот на авионот Бесплатно И Лесно Трупот Усвојува Цинк Легура Материјал, Вакуум Electroplating Метал З

Мажите и Жените Smart Watch 1.54 Инчен HD Дисплеј Поддржува ТФ-Картичка Bluetooth 3.0 Smart Хривнија Водоотпорен Компатибилен со
 • Обновено

Мажите и Жените Smart Watch 1.54 Инчен HD Дисплеј Поддржува ТФ-Картичка Bluetooth 3.0 Smart Хривнија Водоотпорен Компатибилен со

DEN 897.36

* [Отчукувањата на срцето и Спиење Следење] : ви Помага да го прилагодите вашиот здрав начин на живот со а�

QFSLR Smart Watch, Фитнес Тракер со Крв, Кислород, Крвен Притисок, пулс на Срцето Монитор, IP67 Водоотпорен Smartwatch Fitness Watch
 • Обновено

QFSLR Smart Watch, Фитнес Тракер со Крв, Кислород, Крвен Притисок, пулс на Срцето Монитор, IP67 Водоотпорен Smartwatch Fitness Watch

DEN 911.76

★ Фитнес Часовници за Мажи Жени★ 1.3 инчен голема HD екран со целосен екран на допир панел.што го прави ле�

CA0535 Богатство Градите Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch
 • Обновено

CA0535 Богатство Градите Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch

DEN 1226.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник
 • Обновено

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник

DEN 863.76

【Сите Ден Активност Следење】 Активност Tracker Види ви овозможува да ги пратите чекори, растојание, калор

Smartwatch V8 Bluetooth Спортски Smart Watch со Камера, Порака, Допрете го Екранот, Pedometer, Sedentary Потсетување, Спиење Мониторинг,
 • Обновено

Smartwatch V8 Bluetooth Спортски Smart Watch со Камера, Порака, Допрете го Екранот, Pedometer, Sedentary Потсетување, Спиење Мониторинг,

DEN 1327.20

Бендови : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz quad бенд повици Handsfree Bluetooth повици поврзани Повик историја и телефонски книга

FHX Smart Watch; Екран на Допир за Паметни се Види со Претседателот отчукувањата на Срцето, GPS, паметен Телефон Известување,Розова
 • Обновено

FHX Smart Watch; Екран на Допир за Паметни се Види со Претседателот отчукувањата на Срцето, GPS, паметен Телефон Известување,Розова

DEN 816.00

24часовна Здравствена Следење : Smart Watch Има отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, и Крв, Кислород След�

Паметни се Види со Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Повик Потсетник за Android и iOS Известување за Порака Спиење Tracker
 • Обновено

Паметни се Види со Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Повик Потсетник за Android и iOS Известување за Порака Спиење Tracker

DEN 2112.00

【Здравје Smart Watch за Мажи Жени】1.3инчен full touch екран,силикони / кожа за на рака,изгледа повеќе текстура и по

Smart Watch Pedometer Smart Watch За Жени Мажи Android и IOS Bluetooth отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Активност Следи Hr Фитнес
 • Обновено

Smart Watch Pedometer Smart Watch За Жени Мажи Android и IOS Bluetooth отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Активност Следи Hr Фитнес

DEN 3961.68

【 Вашиот Мултифункционален Фитнес Придружник】 Smart watch карактеристики со многу практични функции, како

N/C Чест Магија Види 2 46mm Bluetooth 50m водоотпорност Smartwatch Фитнес Тракер Циклус Smart Watch за Жени, Мажи, Деца рачен часовник
 • Обновено

N/C Чест Магија Види 2 46mm Bluetooth 50m водоотпорност Smartwatch Фитнес Тракер Циклус Smart Watch за Жени, Мажи, Деца рачен часовник

DEN 2057.04

Bluetooth повик Тоа е опремен со Kirin А1 погоден за носене чип, поддржува Супер Bluetooth и во голема мера ја подобр

LXFMZ Smart Watch, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор, Smart Watch за Мажи Жени за Активност Чекор Контра Спиење Следи
 • Обновено

LXFMZ Smart Watch, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор, Smart Watch за Мажи Жени за Активност Чекор Контра Спиење Следи

DEN 3119.76

Целосен Екран на Допир & Mutifunction : паметни часовници со 1.3инчен поголем екран во боја нуди одличен квалите

NKN Smart Watch, 1.22-инчен Динамичен Екран во Боја, Спортски Чекор Контра и sedentary Потсетник Водоотпорен Нараквица, Погоден за
 • Обновено

NKN Smart Watch, 1.22-инчен Динамичен Екран во Боја, Спортски Чекор Контра и sedentary Потсетник Водоотпорен Нараквица, Погоден за

DEN 2639.28

Се грижат за роднини и пријатели : Во СТАН, можете да додадете пријатели со вашето семејство и далечинск�

Topkech Smart Watch,Smartwatch за Андроид Телефони,Паметни Часовници екран осетлив на допир со Камера Bluetooth Види Мобилен Телефон
 • Обновено

Topkech Smart Watch,Smartwatch за Андроид Телефони,Паметни Часовници екран осетлив на допир со Камера Bluetooth Види Мобилен Телефон

DEN 959.76

【МултиФункција Smartwatch Андроид】 : Dial преку види SIM или Bluetooth опција, Pedometer, Sedentary потсетам, Спиење монитори�