• Обновено
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик Подароци за Девојки (Розева)

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик

DEN 466.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вклучите машината, да го наместите времето и циклус.Многу лесно да се работи за деца види : нема потреба да преземете апликации, нема потреба да се поврзете со мобилен телефон, сите функции се изградени во види, кој е многу лесен за децата да работат.Ова е одличен подарок за деца од 3-12. Поддржува до 10 групи на телефонски броеви за контакт.По внесување на број, можете директно бирање на телефонски со кликнување на соодветното слика (само 2 G GSM е поддржана, производот не содржи картичка).Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така што нивните деца може да се играат игри во разумен рок. [Камерата на детето зглоб] : Снимање на среќни моменти од семејството и снимање на детската невина насмевка на лицето.Едно-копче лесно снимање, изградена-во топ-ниво smart двојна камери.Дозволете им на децата да се чувствуваат повеќе да се забавуваат во слободно префрлување.Производ параметрите : Фреквенција бенд:850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz Quad Band Screen:1.44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover материјал:Пластика (ABS+PC)на Рака материјал:silicone Watch големина:50.4x40.7x13.8mm Watch тежина:41g Products вклучуваат : 1pcs smart watch1pcs полнење cable Precautions : самиот производ поддржува само 2 G GSM сигнал, ве молиме да обрнете внимание дали на локална поддршка 2 G сигнал пред купување, ве молиме обрнете внимание на тоа дали сте алергични на производот материјал пред употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

URJEKQ Паметни Часовници Фитнес Trackers Здравје Спортски Smart Watch со Калории Чекор Контра 1.54 Екран на Допир IP67 Водоотпорен
 • Обновено

URJEKQ Паметни Часовници Фитнес Trackers Здравје Спортски Smart Watch со Калории Чекор Контра 1.54 Екран на Допир IP67 Водоотпорен

DEN 887.76

SMART WATCH : smart watch за деца 4 G+ видео повик, пред камера, поддршка во реално време видео повик; без страв од дал�

FWRSR Професија Спорт Види Pedometer Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Следи Smartwatch Спортски Водоотпорен Види Поддршка SIM
 • Обновено

FWRSR Професија Спорт Види Pedometer Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Следи Smartwatch Спортски Водоотпорен Види Поддршка SIM

DEN 938.88

* Вграден ГПС чип за да снимате движење песна, сите податоци ќе се ажурира за да вашиот smartphone стан (GPS+Bei Dou+

ppqq Часовници - Smartwatch Водоотпорен Wristband со отчукувањата на Срцето Следи Крв Pressurepedometer Аларм Потсетник за Безжично
 • Обновено

ppqq Часовници - Smartwatch Водоотпорен Wristband со отчукувањата на Срцето Следи Крв Pressurepedometer Аларм Потсетник за Безжично

DEN 2311.20

Види : Висок квалитет, smart watch .Добра батерија гарантира точноста на времето и долг животен век.Време е су�

Michael Kors Пристап Генералот 5 Bradshaw Smartwatch, Напојува со Носење на оперативниот СИСТЕМ од Google со Звучници, отчукувањата
 • Обновено

Michael Kors Пристап Генералот 5 Bradshaw Smartwatch, Напојува со Носење на оперативниот СИСТЕМ од Google со Звучници, отчукувањата

DEN 12359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник
 • Обновено

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник

DEN 863.76

【Сите Ден Активност Следење】 Активност Tracker Види ви овозможува да ги пратите чекори, растојание, калор

Smart Watch за Android, Жените Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок IP68 Водоотпорен Bluetooth, Активност
 • Обновено

Smart Watch за Android, Жените Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок IP68 Водоотпорен Bluetooth, Активност

DEN 1974.72

【Светлина Луксузни Дијамант Дизајн】Донесување круг дизајн на интегрирани тело и висока јачина од не '

Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето SpO2 Калкулатор, 1.57 Full
 • Обновено

Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето SpO2 Калкулатор, 1.57 Full

DEN 959.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик
 • Обновено

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик

DEN 466.80

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со s

CA0535 Богатство Градите Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch
 • Обновено

CA0535 Богатство Градите Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch

DEN 1226.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

hhscute Smart Watch Спиење Фитнес Водоотпорен Види за iOS, 1.44 Инчен Надгради Екран Паметни Часовници за Мажи Жени (Црвено)
 • Обновено

hhscute Smart Watch Спиење Фитнес Водоотпорен Види за iOS, 1.44 Инчен Надгради Екран Паметни Часовници за Мажи Жени (Црвено)

DEN 47.76

1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализира

TTWLJJ Smart Watch за Жените,Smartwatch за Android и iOS Телефони со 1.09 цел Екран,Музика Контролер,Дојдовен Повик, Времето, Pedometer,
 • Обновено

TTWLJJ Smart Watch за Жените,Smartwatch за Android и iOS Телефони со 1.09 цел Екран,Музика Контролер,Дојдовен Повик, Времето, Pedometer,

DEN 1987.92

Мултифункција : Ова smart watch содржи повеќе практични функции, како што се јавам потсетување, повеќе спортс

hhscute Smart Watch за Деца,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 3-12 Деца Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца Smart
 • Обновено

hhscute Smart Watch за Деца,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 3-12 Деца Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца Smart

DEN 920.64

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

Smart Watch за Андроид Телефони, Компатибилен со iPhone; 1.4-Инчен Full Touch Screen отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Спортски
 • Обновено

Smart Watch за Андроид Телефони, Компатибилен со iPhone; 1.4-Инчен Full Touch Screen отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Спортски

DEN 1103.76

Тенка Трупот на авионот Бесплатно И Лесно Трупот Усвојува Цинк Легура Материјал, Вакуум Electroplating Метал З

Smart Watch Pedometer Smart Watch За Жени Мажи Android и IOS Bluetooth отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Активност Следи Hr Фитнес
 • Обновено

Smart Watch Pedometer Smart Watch За Жени Мажи Android и IOS Bluetooth отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Активност Следи Hr Фитнес

DEN 3961.68

【 Вашиот Мултифункционален Фитнес Придружник】 Smart watch карактеристики со многу практични функции, како

Smart Watch за Жени Мажи Фитнес: Водоотпорен Smartwatch за Android, iOS Телефон Спорт Работи Дигитални Часовници Активност Тракер
 • Обновено

Smart Watch за Жени Мажи Фитнес: Водоотпорен Smartwatch за Android, iOS Телефон Спорт Работи Дигитални Часовници Активност Тракер

DEN 983.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник
 • Обновено

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник

DEN 887.76

【Сите Ден Активност Следење】 Активност Tracker Види ви овозможува да ги пратите чекори, растојание, калор

Паметни се Види со Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Повик Потсетник за Android и iOS Известување за Порака Спиење Tracker
 • Обновено

Паметни се Види со Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Повик Потсетник за Android и iOS Известување за Порака Спиење Tracker

DEN 2112.00

【Здравје Smart Watch за Мажи Жени】1.3инчен full touch екран,силикони / кожа за на рака,изгледа повеќе текстура и по

Паметни Часовници за Мажите, 1.3 Целосен Екран на Допир, IP68 Водоотпорен Pedometer, со Напредни Здравствен надзор, Smart Watch за
 • Обновено

Паметни Часовници за Мажите, 1.3 Целосен Екран на Допир, IP68 Водоотпорен Pedometer, со Напредни Здравствен надзор, Smart Watch за

DEN 1439.76

(IP68 Водоотпорен Фитнес Види И 10 Дена траење на Батеријата ) паметни часовници е дизајниран со IP68 водоотп