• Обновено
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик Подароци за Девојки (Зелен)

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Деца Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки со Повик

DEN 466.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со stopwatch (стоперка) и тајмер, децата се поттикнуваат да се практикува активно за време на празници и активно да учествуваат во повик игри да се задржи деца енергични!.Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вклучите машината, да го наместите времето и циклус.Многу лесно да се работи за деца види : нема потреба да преземете апликации, нема потреба да се поврзете со мобилен телефон, сите функции се изградени во види, кој е многу лесен за децата да работат.Ова е одличен подарок за деца од 3-12. Поддржува до 10 групи на телефонски броеви за контакт.По внесување на број, можете директно бирање на телефонски со кликнување на соодветното слика (само 2 G GSM е поддржана, производот не содржи картичка).Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така што нивните деца може да се играат игри во разумен рок.Производ параметрите : Фреквенција бенд:850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz Quad Band Screen:1.44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover материјал:Пластика (ABS+PC)на Рака материјал:silicone Watch големина:50.4x40.7x13.8mm Watch тежина:41g Products вклучуваат : 1pcs smart watch1pcs полнење cable Precautions : самиот производ поддржува само 2 G GSM сигнал, ве молиме да обрнете внимание дали на локална поддршка 2 G сигнал пред купување, ве молиме обрнете внимание на тоа дали сте алергични на производот материјал пред употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

QFSLR Smart Watch, Фитнес Тракер со Крв, Кислород, Крвен Притисок, пулс на Срцето Монитор, IP67 Водоотпорен Smartwatch Fitness Watch
 • Обновено

QFSLR Smart Watch, Фитнес Тракер со Крв, Кислород, Крвен Притисок, пулс на Срцето Монитор, IP67 Водоотпорен Smartwatch Fitness Watch

DEN 911.76

★ Фитнес Часовници за Мажи Жени★ 1.3 инчен голема HD екран со целосен екран на допир панел.што го прави ле�

CA0535 Богатство Градите Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch
 • Обновено

CA0535 Богатство Градите Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch

DEN 1226.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Passometer Tourbillon Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони (Виолетова)
 • Обновено

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Passometer Tourbillon Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони (Виолетова)

DEN 286.56

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

МЕМОРИЈАТА на Smart Watch, 1.2 инчен Full Touch Екран, IP68 Водоотпорен Музика Контрола на Bluetooth се Земе Слики На Бразлетна е
 • Обновено

МЕМОРИЈАТА на Smart Watch, 1.2 инчен Full Touch Екран, IP68 Водоотпорен Музика Контрола на Bluetooth се Земе Слики На Бразлетна е

DEN 2290.80

Се фокусира на сон : Следење спиење квалитетот во текот на целиот процес, соработуваат со голема анализа

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник
 • Обновено

Спортски Smart Watch Водоотпорен Фитнес Хривнија отчукувањата на Срцето Следење на Екранот на Допир, Фитнес Тракер со Smart Потсетник

DEN 887.76

【Сите Ден Активност Следење】 Активност Tracker Види ви овозможува да ги пратите чекори, растојание, калор

Smart Watch за Android и iOS Телефони со Повик на Функција(Примање/Упатите Повик), Фитнес Активност Tracker за Жени Мажи со Музика
 • Обновено

Smart Watch за Android и iOS Телефони со Повик на Функција(Примање/Упатите Повик), Фитнес Активност Tracker за Жени Мажи со Музика

DEN 1439.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Michael Kors Пристап Генералот 5 Bradshaw Smartwatch, Напојува со Носење на оперативниот СИСТЕМ од Google со Звучници, отчукувањата
 • Обновено

Michael Kors Пристап Генералот 5 Bradshaw Smartwatch, Напојува со Носење на оперативниот СИСТЕМ од Google со Звучници, отчукувањата

DEN 12359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

CA0084 Пуканки Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина
 • Обновено

CA0084 Пуканки Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина

DEN 1168.80

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

FHX Smart Watch; Екран на Допир за Паметни се Види со Претседателот отчукувањата на Срцето, GPS, паметен Телефон Известување,Розова
 • Обновено

FHX Smart Watch; Екран на Допир за Паметни се Види со Претседателот отчукувањата на Срцето, GPS, паметен Телефон Известување,Розова

DEN 816.00

24часовна Здравствена Следење : Smart Watch Има отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, и Крв, Кислород След�

WESSD Smart Watch Bluetooth, Водоотпорен Боја Целосен Екран на Допир за Фитнес Тракер, отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење
 • Обновено

WESSD Smart Watch Bluetooth, Водоотпорен Боја Целосен Екран на Допир за Фитнес Тракер, отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење

DEN 887.76

Целосен Екран на Допир : 1.3инчен full touch HD TFT.Персоналните екранот, шарени UI интерфејс дизајн.Редовно Корис

Topkech Smart Watch,Smartwatch за Андроид Телефони,Паметни Часовници екран осетлив на допир со Камера Bluetooth Види Мобилен Телефон
 • Обновено

Topkech Smart Watch,Smartwatch за Андроид Телефони,Паметни Часовници екран осетлив на допир со Камера Bluetooth Види Мобилен Телефон

DEN 959.76

【МултиФункција Smartwatch Андроид】 : Dial преку види SIM или Bluetooth опција, Pedometer, Sedentary потсетам, Спиење монитори�

Паметни се Види со отчукувањата на Срцето на Спиење Песна , VIR MEE Фитнес Види Tracker Крв, Кислород Чекор Контра IP68 Водоотпорен
 • Обновено

Паметни се Види со отчукувањата на Срцето на Спиење Песна , VIR MEE Фитнес Види Tracker Крв, Кислород Чекор Контра IP68 Водоотпорен

DEN 1356.96

Следете го Вашиот Тренингот со 18 Спортски Режими Тоа би можело да ја снимите вашата вежба податоци со 18

FWRSR Професија Спорт Види Pedometer Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Следи Smartwatch Спортски Водоотпорен Види Поддршка SIM
 • Обновено

FWRSR Професија Спорт Види Pedometer Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Следи Smartwatch Спортски Водоотпорен Види Поддршка SIM

DEN 938.88

* Вграден ГПС чип за да снимате движење песна, сите податоци ќе се ажурира за да вашиот smartphone стан (GPS+Bei Dou+

Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето SpO2 Калкулатор, 1.57 Full
 • Обновено

Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето SpO2 Калкулатор, 1.57 Full

DEN 959.76

⌚1.57" Екран на Допир за да се Види s верзија во "Прилагодување"За телефонот".П : Како да го вклучите види и д

TTWLJJ Smart Watch за Жените,Smartwatch за Android и iOS Телефони со 1.09 цел Екран,Музика Контролер,Дојдовен Повик, Времето, Pedometer,
 • Обновено

TTWLJJ Smart Watch за Жените,Smartwatch за Android и iOS Телефони со 1.09 цел Екран,Музика Контролер,Дојдовен Повик, Времето, Pedometer,

DEN 1987.92

Мултифункција : Ова smart watch содржи повеќе практични функции, како што се јавам потсетување, повеќе спортс

Smart Watch за Жени Мажи Фитнес: Водоотпорен Smartwatch за Android, iOS Телефон Спорт Работи Дигитални Часовници Активност Тракер
 • Обновено

Smart Watch за Жени Мажи Фитнес: Водоотпорен Smartwatch за Android, iOS Телефон Спорт Работи Дигитални Часовници Активност Тракер

DEN 983.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ppqq Часовници - Smartwatch Водоотпорен Wristband со отчукувањата на Срцето Следи Крв Pressurepedometer Аларм Потсетник за Безжично
 • Обновено

ppqq Часовници - Smartwatch Водоотпорен Wristband со отчукувањата на Срцето Следи Крв Pressurepedometer Аларм Потсетник за Безжично

DEN 2311.20

Види : Висок квалитет, smart watch .Добра батерија гарантира точноста на времето и долг животен век.Време е су�

NKN Smart Watch, 1.22-инчен Динамичен Екран во Боја, Спортски Чекор Контра и sedentary Потсетник Водоотпорен Нараквица, Погоден за
 • Обновено

NKN Smart Watch, 1.22-инчен Динамичен Екран во Боја, Спортски Чекор Контра и sedentary Потсетник Водоотпорен Нараквица, Погоден за

DEN 2639.28

Се грижат за роднини и пријатели : Во СТАН, можете да додадете пријатели со вашето семејство и далечинск�

Smart Watch за Андроид Телефони, Компатибилен со iPhone; 1.4-Инчен Full Touch Screen отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Спортски
 • Обновено

Smart Watch за Андроид Телефони, Компатибилен со iPhone; 1.4-Инчен Full Touch Screen отчукувањата на Срцето и Крвниот Притисок Спортски

DEN 1103.76

Тенка Трупот на авионот Бесплатно И Лесно Трупот Усвојува Цинк Легура Материјал, Вакуум Electroplating Метал З