• Обновено
Serta Копенхаген 73 Троседот - Pillowed Назад Перници и го Заокружува Грбот, Трајни Модерна Тапациран Производ - Крем

Serta Копенхаген 73 Троседот - Pillowed Назад Перници и го Заокружува Грбот, Трајни Модерна Тапациран Производ - Крем

DEN 8879.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ????Елегантен Стил : рустикален farmhouse индустриски подот светилка со гроздобер фабрика / склад со нетрпение да ги задоволат своите основни осветлување потреби.Оваа црна 3 светло дрво кат светилка со читање светлина совршени за дневна соба, спални соби, канцеларија, детска соба, трпезарија , или колеџ ученичкиот дом. ????Заштеда на енергија Светла LED Светилки Вклучени:Оваа рустикални farmhouse светилка имаат живот 15,000 часа, па никогаш не ќе треба да ги замениме.Нивните топло бела светлина е пријатен, на топло страна на LED боја на спектар, и затоа што тие се ДОВЕДОА, тие ќе outlast енергија трошат халоген, компактни флуоресцентни (CFL) или блескаво светилки. ????Квалитет на материјалот:слободни стои светилка е направен со супериорен метал од врвот на база, фирма и тешки-должност,пол е директно и тесно се поврзани со база е сигурен доволно. ????Лесен за Инсталација : оваа модерна стои светилка бара едноставна монтажа.Обезбедување на квалитет : Одличен квалитет на производот обезбедува безбедна и сигурна работа. ????Широк Апликации : Ова високи кат светлина тела погодна за спалната соба кат светилка, дневна соба светилка, читање светилка, бебе одгледувањето светилка, кревет светилка, канцеларија светилка, декоративни извор на светлина,ноќта светилка, итн.Погодна за секој декоративен стил, како што се ретро, едноставно, индустриски, рурален, модерен и др.Боја : Многоцветни / Браун.Материјал : Рекултивираните дрво.Димензии : 31.5" x 15.7" x 13.8" (L x W x H).Со три прегради за складирање (може да биде заклучена) и една фиока.Целосно рачно изработени.Црна метална база.Чисто стакло сенка.Лесно достапни за вклучување/исклучување на уредот се наоѓа на кабелот.Користи 1 x 40 W среден тип На база сијалица (не се вклучени).Достапно во дополнителна боја опции. 【Разноврсна E26 Чашката дури не со маса површина.Солидни Природни Acacia дрво.Вклучува најлон кат заштитници/levelers.Не парче е токму така; мали несовршености, како што јазли и пукнатините се дел од шумата е карактер.Јасно Природните Заврши.ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ СОБИ : 73-инчен троседот совршен за станови, канцеларии, и ученичките домови.ТРАДИЦИОНАЛНИОТ СТИЛ на КАУЧОТ : Меки, заоблени оружје и рафинирани директно назад перници се создаде удобно, традиционално се чувствуваат.ОБЈЕКТОТ ДИМЕНЗИИ : 73" L x 32.5" W x 35" H. СЕДАТ НАЗАД И да се РЕЛАКСИРААТ : Индивидуално спакувани калеми опкружен со висока густина пена и pillowed назад перници нудат пријатна, поддршка за седење.Се МЕША И НАТПРЕВАР : Креирајте координирани простор за живеење со двојка од Копенхагенскиот колекција.БРЗО И ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Поставување на троседот и да се релаксираат, без алатки потребни.Декоративни перници НЕ се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Vonanda Модерна Софа Каучот,Дише Лен Ткаенини 74 инчен 3-Седишта Троседот со Трајни Метални Нозе и Удобност Потпирач за Компактен
  • Обновено

Vonanda Модерна Софа Каучот,Дише Лен Ткаенини 74 инчен 3-Седишта Троседот со Трајни Метални Нозе и Удобност Потпирач за Компактен

DEN 9599.76

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Novogratz Палм Спрингс Конвертибилна Троседот Sleeper во Богатите Лен, Здрав Дрвени Нозе и Tufted Дизајн, Сина Лен, 2182629N
  • Обновено

Novogratz Палм Спрингс Конвертибилна Троседот Sleeper во Богатите Лен, Здрав Дрвени Нозе и Tufted Дизајн, Сина Лен, 2182629N

DEN 3096.00

Среден век во модерната, ниска профил дизајн.Лен тапацир со Tufted Назад.Заострените дрво нозе.Здрав дрво р

Кат Софа Кревет, Свитлива Sleeper Софа Кревет, Дневна Каучот, Полулегнал Троседот Каучот со 2 Перници за Дневна Соба (Црвено)
  • Обновено

Кат Софа Кревет, Свитлива Sleeper Софа Кревет, Дневна Каучот, Полулегнал Троседот Каучот со 2 Перници за Дневна Соба (Црвено)

DEN 3895.68

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Потпис Дизајн од страна на Ashley Draycoll Современа Двојно Полулегнал Прирачник Двојка со централната Конзола, Темно Сива
  • Обновено

Потпис Дизајн од страна на Ashley Draycoll Современа Двојно Полулегнал Прирачник Двојка со централната Конзола, Темно Сива

DEN 624.00

100% Полиестер.ПОЛУЛЕГНАЛ ДВОЈКА Изграден за луксуз, оваа двојка ви овозможува да ја ослободат назад во с�

63 Двојка Троседот Акцент Троседот, Среден Век во Модерната Кадифени Ткаенини Каучот, Конвертибилна Futon Софа Кревет ,регулируема
  • Обновено

63 Двојка Троседот Акцент Троседот, Среден Век во Модерната Кадифени Ткаенини Каучот, Конвертибилна Futon Софа Кревет ,регулируема

DEN 530.40

✅Спецификација на производот : троседот големина : 63.78 W*31.50 D*30.71 H (ИНЧЕН), кревет големина на : 56*36*7.09 инч ✅

68 Акцент Троседот, Среден Век во Модерната Кадифени Ткаенини Каучот, Конвертибилна Futon Софа Кревет ,регулируема Облегалка Каучот
  • Обновено

68 Акцент Троседот, Среден Век во Модерната Кадифени Ткаенини Каучот, Конвертибилна Futon Софа Кревет ,регулируема Облегалка Каучот

DEN 2292.00

✅Спецификација на производот : троседот големина : 68.1""L*33.1""W*31.1""H, Седиште големина : 16.54" H x 60.63" W x 19.69" D...