• Обновено
Ултразвук Електрична Четка за заби Висока Фреквенција Ниско ниво на Бучава Времето Четка за заби 5 Начини Прилагодливи Водоотпорен USB Полнење (Боја : 3PCS)

Ултразвук Електрична Четка за заби Висока Фреквенција Ниско ниво на Бучава Времето Четка за заби 5 Начини Прилагодливи Водоотпорен

DEN 1055.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Водоотпорен]-автоматско четка за заби е IPX7 водоотпорни,лесно да се чисти и повторна употреба.Четка главата е монтажни и може да се намали колку што е потребно. [Уникатен U-обликот]-Овој белење на заби поставите има уникатна U-облик дизајн за да одговара на обликот на забите.Преку висока фреквенција на вибрации,можете да го допрете заби и непца во сите правци,брзо и длабоко чистење на површината и внатрешни работи на забите,со што се заштита на здравјето на забите. [USB полнење]-USB полнењето е компатибилен со било кој извор на енергија,кој е лесен за употреба дома или патување. [Високо-квалитетни материјали]-Користење на храна-одделение еколошки силика гел,ова sonic белење на заби е супер водоотпорен и може да се чистат и се користи. [Совршен по-продажбата на услугата]-Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 5 начини прилагодливи : бели,чисти,поблаги,цврст и удобен ги задоволува вашата различни потреби.Висока фреквенција акустична моторни и ултразвук технологија : Тоа може да создаде бран чистење сила при четкање на забите,помага чистење на тутун и алкохол дамки на забите.Интелигентен дизајн за редовно потсетници : Поделба на усната празнина во четири области за балансиран чистење,пауза за да ве потсети замени област по 30 години,нема мртов агол.Мека и ефективно : Заштита на вашите заби.Малите и флексибилни четка главата овозможува удобно четкање,не му наштети на забите.Бучавата не е повеќе од 60 децибели : треперењето на раката е слаб, така што вашите раце ќе не потресена многу и ќе не влијаат на другите.Белешки : *Водоотпорен значи дека опремата е ангажиран во вода околу 30 минути на длабочина од 1 метар без да предизвика оштетување на опремата;но Сепак,ако температурата на водата е премногу високо во бања,голем број на водената пареа ќе биде генерирана и гас и вода молекули може да се продре во оддалечена машина.Ве молиме да не ја користите кога ќе се земе бања.*Вистинските резултати од мерење ќе се разликуваат со различни мерни методи.*Кога батеријатае ниска,отворите за полнење порта заштита покривање на дното на четка за заби,поврзете се на полнење кабел и прекинувач на моќ.Тоа трае 4 часа за целосно полнење на четка за заби.*60-ден опсег е врз основа на зачестеност на четкање на забите два пати на ден за две минути секој пат.Карактеристики : Материјал : ABSColor : Зелена,Розова,Бела(изборен)Мобилен : 10440-3.7 V 320m AH (вклучени)Полнење Време : 4 hours Using Време : 60 дена (2 пати во еден ден,2 минути едно време)Пакет Тежина : 90g/3.17 ounces Package Големина на : 22.5*9*2.8 мм/8.85*3.45*1.10 in Packing Листа : 1*Електрична Toothbrush2*Четка за заби Heads1*USB Cable1*Use Manual.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Jakashy Преносни Електрични Четка за заби - со 2 Четка Глави 5 Начини Длабоко Чистење Водоотпорен Преносни четкичка за Заби за Возрасни
 • Обновено

Jakashy Преносни Електрични Четка за заби - со 2 Четка Глави 5 Начини Длабоко Чистење Водоотпорен Преносни четкичка за Заби за Возрасни

DEN 1358.16

【Ефикасно Чистење】 На електрична четка за заби може ефикасно чистење 99% од забот на дамки, темелно чист

Електрична Четка за заби Или Sonic Електрична Четка за заби со Меки Влакна и Сува Батеријата, Неколку Електрична Четка за Заби, Преносни
 • Обновено

Електрична Четка за заби Или Sonic Електрична Четка за заби со Меки Влакна и Сува Батеријата, Неколку Електрична Четка за Заби, Преносни

DEN 383.76

Карактеристики на производот : електрична Четка за заби има услужни влакната, интелигентни меморија, Ак

Fpoqbod Мека Наежвам Електрична Четка за заби Батерија Waterproofs Електрична Четка за заби Машки и Женски Подарок Возрасни Неколку
 • Обновено

Fpoqbod Мека Наежвам Електрична Четка за заби Батерија Waterproofs Електрична Четка за заби Машки и Женски Подарок Возрасни Неколку

DEN 2152.80

[5 четка глави може да се користи за 1 година] електрична четка за заби е опремен со 8 замени четка глави (5 �

Електрична Четка за заби забен камен Смена во Собата, Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни - 3 Режими, 6 Четка за заби Замена
 • Обновено

Електрична Четка за заби забен камен Смена во Собата, Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни - 3 Режими, 6 Четка за заби Замена

DEN 527.76

1 Легури на метал чистење на главата, чистење ефект е очигледна; 2 Три работни модови, погоден за различни

Деца У Облик на Електрична Четка за заби,360 Ултразвучно четкичка за Заби за Деца,U-Форма Автоматско четки за заби,5 Режими Меморија,1H
 • Обновено

Деца У Облик на Електрична Четка за заби,360 Ултразвучно четкичка за Заби за Деца,U-Форма Автоматско четки за заби,5 Режими Меморија,1H

DEN 130.80

✔【Нови Uоблик дизајн】На целосно автоматски четка за заби е дизајниран да одговара на забната структур

Sonic Електрична Четка за заби 5 Режими на 8 Четка Глави USB Брзо Полнење Напојува Четка за заби Трае 30 Дена,2 Минута Тајмер,Батерија
 • Обновено

Sonic Електрична Четка за заби 5 Режими на 8 Четка Глави USB Брзо Полнење Напојува Четка за заби Трае 30 Дена,2 Минута Тајмер,Батерија

DEN 225.36

【5 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 1 ГОДИНИ】Електрични четки за заби доаѓа со 4 замени четка за заби(вкупно 5 четка глав�

Sonic Електрична Четка за заби, Oclean Проток на Белење на Заби со 5 Dupont Четка Глави, 5 Режими, 5 Часа Полнење Трае најдолго 180
 • Обновено

Sonic Електрична Четка за заби, Oclean Проток на Белење на Заби со 5 Dupont Четка Глави, 5 Режими, 5 Часа Полнење Трае најдолго 180

DEN 791.76

180Ден на животниот Век на Батеријата : Целосно обвиненија во 5 Часа 180 дена од денот на животниот век на ба

Патување Електрична Четка за заби, Безбеден, Сигурен IPX7 Водоотпорен Длабоко Чистење Електрична Четка за Заби 31000 Вибрации Премиум
 • Обновено

Патување Електрична Четка за заби, Безбеден, Сигурен IPX7 Водоотпорен Длабоко Чистење Електрична Четка за Заби 31000 Вибрации Премиум

DEN 635.76

IPX7 Водоотпорен : Ова електрична четка за заби поддржува IPX7 водоотпорен која е погодна за капење и тушира

GDYJP Sonic Електрична Четка за заби за Возрасни, Тип-c Брзо Полнење Електронски Четка за заби со 2 Четка Глави Водоотпорен USB Четка
 • Обновено

GDYJP Sonic Електрична Четка за заби за Возрасни, Тип-c Брзо Полнење Електронски Четка за заби со 2 Четка Глави Водоотпорен USB Четка

DEN 1622.40

IPX 7 Водоотпорен : не е водоотпорен лист на дното на четка за заби, многу лесни за чистење.ЕФИКАСНА И БЕЗБЕ

Дете на Децата на Sonic Електрична Батерија Четка за заби Со Smart Тајмер Водоотпорен Напојува Со Apiyoo Од Холандија
 • Обновено

Дете на Децата на Sonic Електрична Батерија Четка за заби Со Smart Тајмер Водоотпорен Напојува Со Apiyoo Од Холандија

DEN 1079.28

【Мека Sonic Технологија】Нежно 16,800 удари во минута повеќе погоден за деца, бидете четка главата вибрира с�

Sonic Електрична четкичка за Заби за мажи и Жени, Батерија Smart четкичка за Заби за Млади Двојки, Autobrush за Љубителите со 30
 • Обновено

Sonic Електрична четкичка за Заби за мажи и Жени, Батерија Smart четкичка за Заби за Млади Двојки, Autobrush за Љубителите со 30

DEN 479.76

【Моќен Четка за заби】Не се задоволни со чистење ефект на традиционалните четка за заби?Слаба сила на в�

XLZHFF Електрична четкичка за Заби за Возрасни, 5 Режими на со 2 Минути да се Изгради во Тајмер, Белење Батерија Четка за заби, Розова
 • Обновено

XLZHFF Електрична четкичка за Заби за Возрасни, 5 Режими на со 2 Минути да се Изгради во Тајмер, Белење Батерија Четка за заби, Розова

DEN 719.76

5 Изборен Четкање Режими за сликање Бела(силен), Чисти(нежно), Чувствителни(мека), полски(силна invert фрекв�

Електрична четка за заби Електрична Четка за заби, Бамбус Јаглен услужни Влакната за Да се Отстрани Забот на Дамки од 360 Степени,
 • Обновено

Електрична четка за заби Електрична Четка за заби, Бамбус Јаглен услужни Влакната за Да се Отстрани Забот на Дамки од 360 Степени,

DEN 509.76

31,000 пати / мин sonic вибрации : надградена електрична четка за заби може да се постигне 31,000 sonic вибрации во м

WSVVMQY Sonic Електрична Четка за заби, Патување Батерија четкичка за Заби за Возрасни Деца со 5 Режими на USB Брзо Полнење,Водоотпорен,
 • Обновено

WSVVMQY Sonic Електрична Четка за заби, Патување Батерија четкичка за Заби за Возрасни Деца со 5 Режими на USB Брзо Полнење,Водоотпорен,

DEN 47.76

♥Моќен чистење Темелно чистење, намалување на бучавата, целокупната надградба на други обичните елект

NYEAR Електрична Четка за заби,Безжично Полнење Електрични четки за заби,Мека Електрична четкичка за Заби за Возрасни,IPX7 Водоотпорен
 • Обновено

NYEAR Електрична Четка за заби,Безжично Полнење Електрични четки за заби,Мека Електрична четкичка за Заби за Возрасни,IPX7 Водоотпорен

DEN 756.00

【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】38000 високабрзина на вибрациите во минута,мека Du Pont најлон наежвам,се вози течност дл

BLI BYAN Автоматско Електрична Четка за заби Моќен Sonic Чистење - IPX7 Водоотпорен Електрична Четка за заби со Чиста Масажа, 2 Brushheads,
 • Обновено

BLI BYAN Автоматско Електрична Четка за заби Моќен Sonic Чистење - IPX7 Водоотпорен Електрична Четка за заби со Чиста Масажа, 2 Brushheads,

DEN 922.32

[2минута smart тајмер]30вториот интервал вибрации потсетува за да се префрлите на четкање заби област, 2 мин�

Cadai 2-Pack Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни,42000VPM,USB Полнење Четка за заби со 6 Модови 2 Минути да се Изгради
 • Обновено

Cadai 2-Pack Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни,42000VPM,USB Полнење Четка за заби со 6 Модови 2 Минути да се Изгради

DEN 104.16

【42000 микрочетка / мин sonic динамичен чистење】Електрична Четка за заби вози течност длабоко помеѓу забит�

Четка за заби, Автоматски се Затвори Компактен Флексибилни Мека парична Казна Четка Косата Длабоко Чистење Електрична четкичка за
 • Обновено

Четка за заби, Автоматски се Затвори Компактен Флексибилни Мека парична Казна Четка Косата Длабоко Чистење Електрична четкичка за

DEN 1305.60

5 чистење на забите режим, избелуваат, чистење, грижа, полски и да се смири, да ги исполнуваат на вашиот ра

КООРДИНАТОР Електрични Sonic Четка за заби, Батерија Возрасни Водоотпорни Електронски Четка за заби, USB Полнење 8 Четка Замена Глава
 • Обновено

КООРДИНАТОР Електрични Sonic Четка за заби, Батерија Возрасни Водоотпорни Електронски Четка за заби, USB Полнење 8 Четка Замена Глава

DEN 2759.76

1 Технологија : Со моќни ултразвучно технологија, моќните sonic движење победи паста за заби во microbubbles, сти�

XQPDLH Sonic Електрична Четка за заби,Водоотпорен Електрична Четка за заби, со 4 Четка Глави Батеријата Напојува четкичка за Заби
 • Обновено

XQPDLH Sonic Електрична Четка за заби,Водоотпорен Електрична Четка за заби, со 4 Четка Глави Батеријата Напојува четкичка за Заби

DEN 410.40

Sonic Технологија : Висока брзина на вибрации на 1500020000 микрочетки по записник за длабоко чистење.Ефикасно

Електрична четка за заби за Возрасни Батерија Sonic Мекото Крзно Водоотпорен Автоматско Student Машки и Женски Двојки Дома
 • Обновено

Електрична четка за заби за Возрасни Батерија Sonic Мекото Крзно Водоотпорен Автоматско Student Машки и Женски Двојки Дома

DEN 2030.40

Du Pont е услужни влакната се мека како мека музика.Дизајн на интелигентни контрола на притисокот е само пр

Ултразвучно Четка за заби, Автоматски Четка за заби 360° Електрични Sonic Четка за заби Белење на Заби Комплет со LED Светло, Lebond
 • Обновено

Ултразвучно Четка за заби, Автоматски Четка за заби 360° Електрични Sonic Четка за заби Белење на Заби Комплет со LED Светло, Lebond

DEN 959.76

[Безжични Полнење] –база на четка за заби не можат да touth вода;Безжични Полнење Сина LED светло изграден в�