• Обновено
КООРДИНАТОР 5 Режим Ултразвучно Sonic Електрична Четка за заби 5V USB Полнење со Четка Глави (Боја : Сина)

КООРДИНАТОР 5 Режим Ултразвучно Sonic Електрична Четка за заби 5V USB Полнење со Четка Глави (Боја : Сина)

DEN 283.44
Достапно за вашата нарачка

Залиха

- 5 вибрации режими се чисти, полски, бел, мек,gumcare,чувствителен да помогне да се намали расипувањето на забите. - Целото тело ленти дизајн, трупот на авионот може да издржи вода за испирање и жуборот, база IPX7 ленти, може да се стави во вода за кратко време, перформанси не е нарушена. - Sonic моќ четка за заби чисти забниот плак подобро. - 2 минута времето, 30 секунди пауза да се замени област.Спецификации.Карактеристики - 5 вибрации режими се чисти, полски, бел, мек,gumcare,чувствителен да помогне да се намали расипувањето на забите.- Целото тело ленти дизајн, трупот на авионот може да издржи вода за испирање и жуборот, база IPX7 ленти, може да се стави во вода за кратко време, перформанси не е нарушена.- Sonic моќ четка за заби чисти забниот плак подобро.- 2 минута времето, 30 секунди пауза да се замени област.Спецификации - Име : 5 Брзини Електрична Четка за заби - Заштита ниво : IPX7 водоотпорен - Боја : бела, розова,сина - Полнење на владата : полнење преку USB - 5 начини : чистење, полирање, бел, мек,gumcare,осетливи на Бучава :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Електрична Четка за заби Електрична Четка за заби Моќен Ултразвучно Sonic Возрасни USB Полнење 5 Начини Водоотпорен Белење на Заби
 • Обновено

Електрична Четка за заби Електрична Четка за заби Моќен Ултразвучно Sonic Возрасни USB Полнење 5 Начини Водоотпорен Белење на Заби

DEN 1034.40

Отстранување стапка на забниот камен може да се зголеми до 100% : четката има подобро чистење ефект, и непц

Електрична Батерија Sonic Четка за заби, 2 Четка Глави, 5 Изборен Режими, 2 Четка Глави, 38000VPM Мотор, Вибрации, Амплитудата на
 • Обновено

Електрична Батерија Sonic Четка за заби, 2 Четка Глави, 5 Изборен Режими, 2 Четка Глави, 38000VPM Мотор, Вибрации, Амплитудата на

DEN 959.76

Моќен Електрична Четка за заби средства за Чистење Како Стоматолог Honnas Надгради Електрична Четка за за

Sonic Електрична Четка за заби со 8 Четка Глави, 5 Начини 38000 VPM Моторни,Белење на Моќ Батерија четкичка за Заби за Возрасни(Бела)
 • Обновено

Sonic Електрична Четка за заби со 8 Четка Глави, 5 Начини 38000 VPM Моторни,Белење на Моќ Батерија четкичка за Заби за Возрасни(Бела)

DEN 527.76

【5 Високи Перформанси Четкање Режими】Sonic Четка за заби носи своите 5 различни искуство начини : Чистење,

GDYJP Sonic Електрична Четка за заби за Возрасни, Тип-c Брзо Полнење Електронски Четка за заби со 2 Четка Глави Водоотпорен USB Четка
 • Обновено

GDYJP Sonic Електрична Четка за заби за Возрасни, Тип-c Брзо Полнење Електронски Четка за заби со 2 Четка Глави Водоотпорен USB Четка

DEN 1622.40

IPX 7 Водоотпорен : не е водоотпорен лист на дното на четка за заби, многу лесни за чистење.ЕФИКАСНА И БЕЗБЕ

Електрична Четка за заби Моќен Sonic Чистење, Полнење Четка за заби со Тајмер, 2 Четка Глави, 12 Hr Полнење Трае 25 Дена, Белење
 • Обновено

Електрична Четка за заби Моќен Sonic Чистење, Полнење Четка за заби со Тајмер, 2 Четка Глави, 12 Hr Полнење Трае 25 Дена, Белење

DEN 1495.20

Миење на Тело, IPX7 водоотпорен, Откако исполнет, достапни за 25 дена : Грижете себесплатно патување,погодн�

Дете на Децата на Sonic Електрична Батерија Четка за заби Со Smart Тајмер Водоотпорен Напојува Со Apiyoo Од Холандија
 • Обновено

Дете на Децата на Sonic Електрична Батерија Четка за заби Со Smart Тајмер Водоотпорен Напојува Со Apiyoo Од Холандија

DEN 1079.28

【Мека Sonic Технологија】Нежно 16,800 удари во минута повеќе погоден за деца, бидете четка главата вибрира с�

Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Ултра-Sonic Моќ Белење на Заби со 5 Начини, 2-Мин Smart Тајмер, 2 Четка Глави, Патна Торба
 • Обновено

Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Ултра-Sonic Моќ Белење на Заби со 5 Начини, 2-Мин Smart Тајмер, 2 Четка Глави, Патна Торба

DEN 957.60

[USB Полнење & Чистење 2во1 База] Овој уникатен 2во1 база може да не само ефикасно да се чисти и суви замена ч�

Fpoqbod Мека Наежвам Електрична Четка за заби Батерија Waterproofs Електрична Четка за заби Машки и Женски Подарок Возрасни Неколку
 • Обновено

Fpoqbod Мека Наежвам Електрична Четка за заби Батерија Waterproofs Електрична Четка за заби Машки и Женски Подарок Возрасни Неколку

DEN 2152.80

[5 четка глави може да се користи за 1 година] електрична четка за заби е опремен со 8 замени четка глави (5 �

Електрична четкичка за Заби за Возрасни и Деца со 12 Заменливи Четка Глави и 1 Патување Случај Батерија Моќ Sonic четка (Црна)
 • Обновено

Електрична четкичка за Заби за Возрасни и Деца со 12 Заменливи Четка Глави и 1 Патување Случај Батерија Моќ Sonic четка (Црна)

DEN 475.20

【Вертикална Sonic Електрична Четка за заби】Ова е вертикална sonic motor електрична четка за заби, што ја реали

Seago Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни и Деца, 10 Dupont Четка Глави Патување Случај Вклучени и Виткање Првенство, 5
 • Обновено

Seago Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни и Деца, 10 Dupont Четка Глави Патување Случај Вклучени и Виткање Првенство, 5

DEN 959.76

Продадени Стоки Returnable во 30 дена : Сите клиенти ќе бидат во можност да се вратат и да побара враќање на сре

Sonic Електрична Четка за заби 5 Режими на 8 Четка Глави USB Брзо Полнење Напојува Четка за заби Трае 30 Дена,2 Минута Тајмер,Батерија
 • Обновено

Sonic Електрична Четка за заби 5 Режими на 8 Четка Глави USB Брзо Полнење Напојува Четка за заби Трае 30 Дена,2 Минута Тајмер,Батерија

DEN 225.36

【5 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 1 ГОДИНИ】Електрични четки за заби доаѓа со 4 замени четка за заби(вкупно 5 четка глав�

Оди Насмевка На движење Smart Sonic Сина Светлина Технологија Четка за заби Белење на Заби Комплет Пакетот со Микрофибер (GS494V)
 • Обновено

Оди Насмевка На движење Smart Sonic Сина Светлина Технологија Четка за заби Белење на Заби Комплет Пакетот со Микрофибер (GS494V)

DEN 1896.00

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

ZZL ProtectiveClean Патување Четка за заби Sonic Електрични четки за заби Чисти Забите Батерија IPX7 Водоотпорен за Возрасни и Тинејџерите
 • Обновено

ZZL ProtectiveClean Патување Четка за заби Sonic Електрични четки за заби Чисти Забите Батерија IPX7 Водоотпорен за Возрасни и Тинејџерите

DEN 509.76

Богата усна чистење на владата да се сретне со различни заби услови!.Ова електрична четка за заби пауза �

Четка за заби, Бела Електрична Четка за заби, Безбедно Лесно Smart Тајмер Smart Тајмер Функција ABS за Домашни Патување
 • Обновено

Четка за заби, Бела Електрична Четка за заби, Безбедно Лесно Smart Тајмер Smart Тајмер Функција ABS за Домашни Патување

DEN 330.96

Безбедно и лесно, совршена за домашни и патување употреба, лесно да се носат.Ова електрична четка за заб�

Snoiluo Висока Фреквенција на Вибрации на Електрична Водоотпорен Четка за заби, Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен
 • Обновено

Snoiluo Висока Фреквенција на Вибрации на Електрична Водоотпорен Четка за заби, Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен

DEN 1836.00

4 замена глави за 1 година електрична четка за заби со 4 премиум влакната.Како што сите знаеме, влакната с

Електрична четка за заби за Возрасни Батерија Sonic Мекото Крзно Водоотпорен Автоматско Student Машки и Женски Двојки Дома
 • Обновено

Електрична четка за заби за Возрасни Батерија Sonic Мекото Крзно Водоотпорен Автоматско Student Машки и Женски Двојки Дома

DEN 2030.40

Du Pont е услужни влакната се мека како мека музика.Дизајн на интелигентни контрола на притисокот е само пр