• Обновено
Убиството на Џеси Џејмс од страна на Кукавица, Роберт Форд Саундтракот

Убиството на Џеси Џејмс од страна на Кукавица, Роберт Форд Саундтракот

DEN 700.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Преглед : BMG се поставени да го објави ексклузивни верзија на успешниот саундтрак "АТЕНТАТОТ НА ЏЕСИ ЏЕЈМС од СТРАНА НА КУКАВИЦА, РОБЕРТ ФОРД" се достапни на винил за прв пат.Повторно да се совлада и достапни на ограничено издание виски обоените винил со gatefold ракав, на албумот ќе биде објавен на 29 Март.Ник Кејв и Ворен Елис, од меѓународно прослави бендови Ник Кејв И The Bad Seeds, Валкани Три и Grinderman, се составен, играше и произведува огромна и интензивна саундтракот за директор Ендрју Dominik е севиџ предание на вистинската Запад.Новиот резултат прави совршено харизматичен и непредвидлива природа на централниот лик.Како на филм, Пештерата и медалот на честа' музика минува низ митски фигура на Џеси Џејмс да се открие комплекс, контрадикторни човек под.Смел и страсно доставени, Пештерата и медалот на честа' убави саундтракот го задржува својата волшебна моќ, дури и без корист на Dominik е слики Маркетинг : ослободување ќе биде промовиран на Ник Кејв е посветен клуб на обожаватели и веб-сајт. (NC&TBS) FACEBOOK : 1.1 M (NC) FACEBOOK : 857 K ТВИТЕР : 129 K INSTAGRAM : 265 K.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата