• Обновено
LAPASA Мажите Фланелен боксери Pajama Дневна Спиење Панталони Plaid Зима Bottoms w Џебови и Drawstring M39

LAPASA Мажите Фланелен боксери Pajama Дневна Спиење Панталони Plaid Зима Bottoms w Џебови и Drawstring M39

DEN 348.24
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Бранеа Памук,Памук,Фланелен Боксери.Машина За Миење. 【100% БРАНЕА ПАМУК】Направен од 100% бранеа памук, овие mens фланелен боксери pajama панталони се здрав и удобен за да се обезбеди да се чувствуваат сигурни и удобна.Дали тоа е мртов на зимата или сте во потрага за некои неформални топло панталони, овие пријатно дневна панталони се одговори и ќе стане главен во вашата гардероба. 【ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ Inseam : 29.5".Големина M : Половината : 33.0"-36.0"; Inseam : 30.3".Големина L : Половината : 36.0"-39.5"; Inseam : 30.3".Големина XL : Половината : 39.5"-43.5"; Inseam : 30.8".Големина XXL : Половината : 43.5"-47.5"; Inseam : 30.8".Изработени од 100% бранеа памук, овие фланелен боксери панталони се здрав и удобен за да се обезбеди да се чувствуваат сигурни и удобна.Дали тоа е мртов на зимата или сте во потрага за некои неформални топло панталони, овие пријатно фланелен боксери панталони се одговори и ќе стане главен во вашата гардероба.Овие панталони карактеристика длабоко странични џебови да носите она што ви треба и класичен погодно скриени едно-копче лета за лесен пристап кога природата повици.Комбинацијата на еластична корселе и прилагодливи drawcord, обезбедува полично одговара, тоа е само право.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

KUDICO Памук, Лен Панталони за Mens Повик за Широка Нога Високо Половината Sweatpants Drawstring Редовно Одговара Солидна Боја Панталоните
  • Обновено

KUDICO Памук, Лен Панталони за Mens Повик за Широка Нога Високо Половината Sweatpants Drawstring Редовно Одговара Солидна Боја Панталоните

DEN 167.76

【Повод】 Можете да го носат нашиот панталони мажите да присуствуваат на Божиќ / Свадбена / Коктел / Роден