• Обновено
Убава Дерек Jeter Потпишан 2004 Службен All Star Игра Програма Штајнер ГРБ - Autographed MLB Списанија

Убава Дерек Jeter Потпишан 2004 Службен All Star Игра Програма Штајнер ГРБ - Autographed MLB Списанија

DEN 17063.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Штајнер Спорт.Категорија; Autographed MLB Списанија.Убава Дерек Jeter Потпишан 2004 Службен All Star Игра Програма Штајнер ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дерек Jeter сувенири.New York Yankees сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата