• Обновено
ОДНОСНО ДЕЛОВИ ГРУПА Сејмор Alumi Експлозијата Професионална Одделение Алуминиумска Боја. Случај број на (6) Лименки

ОДНОСНО ДЕЛОВИ ГРУПА Сејмор Alumi Експлозијата Професионална Одделение Алуминиумска Боја. Случај број на (6) Лименки

DEN 1271.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Alumi Експлозијата е професионална одделение слој, кој ја враќа алуминиумски тркала и одливки на нивните оригинални сјај.Формулиран со акрилна смола за максимална лепливоста, издржливост, и е отпорен на топлина до 250 F.Alumi Експлозијата отпорен на корозија, абразија, и ќе не дупка со или жолта со текот на времето.Натпревари ОЕМ боја #0642. Согласност за продажба во Калифорнија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Американската се Допре До Наслика Компатибилен со 2007-2008 Фолксваген | 3X/3X3X/A6Q/LA6Q/W3/W3W3 Мудрец Зелена Металик | Спреј Бои
  • Обновено

Американската се Допре До Наслика Компатибилен со 2007-2008 Фолксваген | 3X/3X3X/A6Q/LA6Q/W3/W3W3 Мудрец Зелена Металик | Спреј Бои

DEN 2349.60

АМЕРИКАНСКАТА се ДОПРЕ ДО ОБЕЗБЕДУВА СОВРШЕНА БОЈА НАТПРЕВАР : Премиум квалитет вистински ОЕМ автомоби

ЗОШТО-YUE HVLP Воздухот Спреј Пиштол Комплет Спреј Бои Машина Безжична Литиум Батерија за Електрична Спреј Пиштол Дезинфекција Преносни
  • Обновено

ЗОШТО-YUE HVLP Воздухот Спреј Пиштол Комплет Спреј Бои Машина Безжична Литиум Батерија за Електрична Спреј Пиштол Дезинфекција Преносни

DEN 3556.80

Посебна и Прилагодливи течност , фан шема и воздухот контроли за прецизна примена.Прилагодливи спреј ше