• Обновено
Сејмор EN-43 Hi-Tech Мотор Спреј Бои, Ford Сива 12 Унца (Пакување од 1)

Сејмор EN-43 Hi-Tech Мотор Спреј Бои, Ford Сива 12 Унца (Пакување од 1)

DEN 352.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Специјалната формулација за блиска работа апликации.Се произведува слој на супериорен издржливост под различни стрес услови.Ја враќа оригиналните фабрички боја на машини, трансмисии, и други ОЕМ опрема.Топлина отпорни до 300-Степен F, хемиски и гасни отпорни.VOC во Согласност.Опис на производот посебен формулација за блиска работа апликации.Се произведува слој на супериорен издржливост под различни стрес услови.Ја враќа оригиналните фабрички боја на машини, трансмисии, и други ОЕМ опрема.Топлина отпорни до 300-Степен F, хемиски и гасни отпорни.VOC во согласност.Како одговорен за корпоративен граѓанин, Seymour на Sycamore е целосно посветена на заштитата на природната средина и обезбедување на благосостојба на нашите вработени.Ова не значи само обезбедување на безбедно, се чисти и здрави работното место, но исто така и исполнувањето на нашите правни и општествени одговорности во рамките на заедницата.Сејмор има развиено облоги со waterborne и високо-отпад смоли како алтернатива на традиционалните растворувач-врз основа на полимери.Сејмор производи не содржат олово, кадмиум, жива, chromates или chlorinated растворувачи.Од Производителот посебен формулација за блиска работа апликации.Се произведува слој на супериорен издржливост под различни стрес услови.Ја враќа оригиналните фабрички боја на машини, трансмисии, и други ОЕМ опрема.Топлина отпорни до 300-Степен F, хемиски и гасни отпорни.VOC во согласност.Како одговорен за корпоративен граѓанин, Seymour на Sycamore е целосно посветена на заштитата на природната средина и обезбедување на благосостојба на нашите вработени.Ова не значи само обезбедување на безбедно, се чисти и здрави работното место, но исто така и исполнувањето на нашите правни и општествени одговорности во рамките на заедницата.Сејмор има развиено облоги со waterborne и високо-отпад смоли како алтернатива на традиционалните растворувач-врз основа на полимери.Сејмор производи не содржат олово, кадмиум, жива, chromates или chlorinated растворувачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЗОШТО-YUE HVLP Воздухот Спреј Пиштол Комплет Спреј Бои Машина Безжична Литиум Батерија за Електрична Спреј Пиштол Дезинфекција Преносни
  • Обновено

ЗОШТО-YUE HVLP Воздухот Спреј Пиштол Комплет Спреј Бои Машина Безжична Литиум Батерија за Електрична Спреј Пиштол Дезинфекција Преносни

DEN 3556.80

Посебна и Прилагодливи течност , фан шема и воздухот контроли за прецизна примена.Прилагодливи спреј ше

ОДНОСНО ДЕЛОВИ ГРУПА Сејмор Alumi Експлозијата Професионална Одделение Алуминиумска Боја. Случај број на (6) Лименки
  • Обновено

ОДНОСНО ДЕЛОВИ ГРУПА Сејмор Alumi Експлозијата Професионална Одделение Алуминиумска Боја. Случај број на (6) Лименки

DEN 1271.76

Alumi Експлозијата е професионална одделение слој, кој ја враќа алуминиумски тркала и одливки на нивните �

Американската се Допре До Наслика Компатибилен со 2007-2008 Фолксваген | 3X/3X3X/A6Q/LA6Q/W3/W3W3 Мудрец Зелена Металик | Спреј Бои
  • Обновено

Американската се Допре До Наслика Компатибилен со 2007-2008 Фолксваген | 3X/3X3X/A6Q/LA6Q/W3/W3W3 Мудрец Зелена Металик | Спреј Бои

DEN 2349.60

АМЕРИКАНСКАТА се ДОПРЕ ДО ОБЕЗБЕДУВА СОВРШЕНА БОЈА НАТПРЕВАР : Премиум квалитет вистински ОЕМ автомоби