• Обновено
Орбита DripMaster 69137 Половина Шема Sprinkler Главата на 12-Инчен Прашање

Орбита DripMaster 69137 Половина Шема Sprinkler Главата на 12-Инчен Прашање

DEN 162.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Идеална за наводнување цветните леи.Прилагодливи спреј дистанца-5-стапки до 10-нозе. 1-29 gph на 25-psi.Трајни изградба обезбедува години на сигурна употреба.За надворешна употреба со ладна вода само.Орбитата половина шема главата на 12-инчен прашање е идеална за наводнување дрвја и грмушки.Ова вклучува прилагодување knob да се разликуваат спреј растојанија од 5-стапки до 10-нозе.Неговиот дизајн го прави за брза и лесна инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PURFUN 360 Степен Ротација Тревник Sprinkler Прилагодливи Ротирачки Градина Sprinkler Растенијата Наводнување Систем Вода Sprinklers
  • Обновено

PURFUN 360 Степен Ротација Тревник Sprinkler Прилагодливи Ротирачки Градина Sprinkler Растенијата Наводнување Систем Вода Sprinklers

DEN 191.76

Направени од високо квалитетна ABS пластика, цврсти и издржливи.Автоматско постојана 360 степени ротирачк

Xihe Наводнување Sprinklers 1/2 3/4 Машки Глава 5 Начин Градина Sprinkler Глава 7 Начин Atomizing Млазницата, се Користи за Наводнување
  • Обновено

Xihe Наводнување Sprinklers 1/2 3/4 Машки Глава 5 Начин Градина Sprinkler Глава 7 Начин Atomizing Млазницата, се Користи за Наводнување

DEN 505.68

Тревникот градина црево sprinkler е вашиот идеален избор за irrigating courtyards, отворено тревници, пастирски, гради

WCNMB Трајни 1 Компјутер 3-Главата 360 степени Ротирачки Sprinkler Градина Тревник Автоматско Наводнување Системи за Наводнување
  • Обновено

WCNMB Трајни 1 Компјутер 3-Главата 360 степени Ротирачки Sprinkler Градина Тревник Автоматско Наводнување Системи за Наводнување

DEN 1908.00

Премиум квалитет три рака + ABS пластика ротари тревник sprinkler.Ефективна вода sprinkler систем за наводнување

3PCS G1/2 Рефракција Sprinkler Млазницата,Прилагодлив Бакар Микро Sprinkler Главата Наводнување Додатоци за Наводнување Тревници,
  • Обновено

3PCS G1/2 Рефракција Sprinkler Млазницата,Прилагодлив Бакар Микро Sprinkler Главата Наводнување Додатоци за Наводнување Тревници,

DEN 1692.00

Заштеда на време и вода, може да се користи за наводнување тревници, растенија, цвеќиња, овошје и др.Зашт�