• Обновено
LYMQY Мулти-Цел Туш Squeegee за Туш Врати, Бањи, Windows и Авто Стакло, од не ' Рѓосувачки Челик.

LYMQY Мулти-Цел Туш Squeegee за Туш Врати, Бањи, Windows и Авто Стакло, од не ' Рѓосувачки Челик.

DEN 1548.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ИЗСТИСКВАНЕ : Користете го squeegee лесно да се чисти туш на врати, прозорци, плочки, огледала, бањи, кујни, patios, и многу други површини.редеа-слободен сјај.Оваа едноставна squeegee отстранува сапун ѓубриња, вар скала и други израстоци од туш стаклени врати и други површини.Го спарите со вашиот омилен домаќинство почиста за сјајна површина.ДИЗАЈНИРАН ЗА ОПТИМАЛНА ФУНКЦИЈА : Ова squeegee туш почиста доаѓа со гума нож, една ергономски дизајн и лесен рачка, од кои сите се овозможи лесно чистење и брзо сушење акција.Во прилог, на сечилото карактеристики дури и конструкција што овозможува да се редеа-слободни и писклив вода контрола.КОРИСТЕТЕ ВНАТРЕШЕН И НАДВОРЕШЕН : Ова squeegee може да се користи и од внатре и од надвор бања, како и на windows и автомобил врати.Уживајте отпор-слободен бришејќи насекаде, на речиси секој тврда површина.Се надеваме дека нашите производи може да донесе здравје и среќа, ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас преку е-маил, ви препорачуваме да ги користите нашите производи, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме!.Име : Мулти-функционални стакло средства за чистење scraper Боја : Бела Големина : 38*27.6 cm Тежина : 0.148 kg Материјал : ПП+TPR Погоден за : апарати за Домаќинство, автомобилската Совет : ќе се фокусира на обезбедување на вас со висок квалитет на производите, ние се надеваме дека нашите производи може да донесе здравје и среќа во вашиот живот, ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас преку е-маил, ви препорачуваме да ги користите нашите производи, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper
  • Обновено

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper

DEN 3839.76

★[КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] : Висока густина армираноалуминиумска легура, висока цврстина, не е лесно да ' р�

PFERD 89466 Прозорец Squeegee со Челична Рамка, Црвена Заболување на Сечилото, 1 Сечилото Ширина x 3/16 Сечилото Длабочина, 10 вкупна
  • Обновено

PFERD 89466 Прозорец Squeegee со Челична Рамка, Црвена Заболување на Сечилото, 1 Сечилото Ширина x 3/16 Сечилото Длабочина, 10 вкупна

DEN 239.76

Обложено челична рамка и да се справи штекер.Сечилото безбедно прицврстени со машина завртки 10инчи вку�

Прозорецот и Шофершајбната Чистење Алатка за Автомобили и Дома и во Канцеларија Ентериер и Екстериер Користите Автомобил Прозорец
  • Обновено

Прозорецот и Шофершајбната Чистење Алатка за Автомобили и Дома и во Канцеларија Ентериер и Екстериер Користите Автомобил Прозорец

DEN 299.04

●100% сосема нов и висок квалитет ● Телескопски рачка : На телескопски се справи со не само вклучува мек с

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил
  • Обновено

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил

DEN 407.76

【3 во 1 Чистење Алатки】На squeegee интегрира нож, сунѓер и вода, колектор.Тоа може да биде кој се одвојува за

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge
  • Обновено

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge

DEN 191.76

[Посочи Работ] : ова е добро за поправка на филмот агол, фино работ детални, агол достигне поправка,итн.; п�

FUZHA Трајни Прозорец Чистење Scraper, апарати за Стакло Прозорец Wiper, Лесен за Чистење Squeegees Чистење Алатки за Врати за Туш
  • Обновено

FUZHA Трајни Прозорец Чистење Scraper, апарати за Стакло Прозорец Wiper, Лесен за Чистење Squeegees Чистење Алатки за Врати за Туш

DEN 1056.00

Име : Мултифункционален Чистење Со Четка.Боја : сина.Големина : 11.5 * и 17,5 см.Материјал : ПП се справи со, Син