• Обновено
Umbra Другар Сите Намена Бела Squeegee За Автомобил Стакло/Прозорец/Огледало - Трајни Силикони Wiper Ножот Со Мека на Пријателот Не се Лизга Рака - Вода ги Отстранува Дамки О?

Umbra Другар Сите Намена Бела Squeegee За Автомобил Стакло/Прозорец/Огледало - Трајни Силикони Wiper Ножот Со Мека на Пријателот

DEN 240.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ИЗДРЖЛИВИ : Другар Squeegee е изградена со користење силна, бели пластични полипропилен.Вграден-во анти- ' рѓа технологија обезбедува производот е долга-трајни.ФУНКЦИОНАЛНА И ЕФИКАСНА : флексибилен и лесен за чистење на силиконски сечилото наменета за чистење без да остават зад ленти, Другар е практично објектот за одржување на вашиот туш е искра; помага отстрани сапун ѓубриња од туш вратите и ѕидовите, како и магла од огледала.ЗАБАВА ДИЗАЈН : Дел од пошироката Другар собирање, овој производ го прави чистење повеќе пријатно, со својот младешки моделирани слика служат како база.СИГУРНИ-LOCK ТЕХНОЛОГИЈА : Другар е дизајниран со сигурни-lock технологија за да се обезбеди силна, долготрајна вшмукување, овозможувајќи за тајните, кавга-бесплатно виси на squeegee кога не е во употреба. 5-ГОДИШНО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Магазин со сигурност се знае дека сите Umbra производи се поддржани од страна на 5-годишен Производителот.Материјал Тип : Моделирана Пластична.Во потрага да се направи чистење на вашиот туш помалку од скучна?Umbra може да ви помогне!Воведување на Пријателот Squeegee од Umbra На Пријателот Squeegee е забавно пресврт на мачна задача, креативноста на неговиот дизајн го прави процесот повеќе пријатни.Овој производ е член на Umbra е голем Другар собирање, инкорпорирање на леани фигура во многу други функционална куќа ware производи.Чувајте ги Вашите Туш Пенливи Изградени со карактеристики како трајни, бела полипропилен, анти- ' рѓа технологија, и редеа-слободен флексибилни силикони нож, овој производ максимизира ефикасноста и практичност.Другар, мерки 10. 5 x 6. 25 x 2 инчи (26. 7 x 15. 9 х 5. 1 cm), и е дизајнирана да биде компактен и практичен, засилена со сигурни-lock технологија за да се создаде цврста вшмукување чаша кука на грбот лесно да се откажам производ и да се обезбеди силна потпора.Креирано од Испеана работа Парк и Алан Wisniewski, Бади чисти стакло површини и брише далеку магла, во прилог на отстранување на било општо израстоци на туш ѕидови.Цел денес и ајде Другар Squeegee помогнат вашата бања чисти!За Umbra : глобален дизајн на производи на компанијата обезбедување на оригиналот, модерна, секојдневен, функционални и пристапни дизајн за дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,
  • Обновено

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,

DEN 479.76

180 ° флексибилни ротација, вртливата зглобовите, лесен за чистење нема мртви краеви за да влечете каде д�

GFYWZZ Прозорец Cleaning Tool У Облик на Прозорецот Почиста за Надворешни Прозорец за Миење со Телескопски Пол, Прилагодливи Агол
  • Обновено

GFYWZZ Прозорец Cleaning Tool У Облик на Прозорецот Почиста за Надворешни Прозорец за Миење со Телескопски Пол, Прилагодливи Агол

DEN 1005.60

* Мултифункција телескопски виткање Uоблик висок кат стакло средства за чистење, ергономски Uоблик диза�

HNTHY Базен Чистење со Четка 2 во 1 Бања Wiper Беспомошна Наежвам Прозорец Squeegee Метла Кат Четка Када Плочка Кат Почиста Четка
  • Обновено

HNTHY Базен Чистење со Четка 2 во 1 Бања Wiper Беспомошна Наежвам Прозорец Squeegee Метла Кат Четка Када Плочка Кат Почиста Четка

DEN 3584.16

Подотчистење со четка дека чисти нагоре по себе 2во1 scrubber и squeegee.Тешко PP влакната за нулабесплатно чисте�

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста
  • Обновено

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста

DEN 1075.20

[Телескопски Стап] 60инчен продолжен телескопски стап ви овозможува лесно да ги избрише на високи места,

WINOMO Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Сечилото
  • Обновено

WINOMO Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Сечилото

DEN 311.76

Висок квалитет на сунѓерот главата со силна водаапсорпција способност.Глава монтажни дизајн за повеќе

Силиконски Squeegee Вода Wiper Автомобил Прозорец За Перење Чистење На Ножот Отстранување На Дамки Без Гребнатини
  • Обновено

Силиконски Squeegee Вода Wiper Автомобил Прозорец За Перење Чистење На Ножот Отстранување На Дамки Без Гребнатини

DEN 239.76

Оваа мини squeegee е ултра лесен и едноставен за употреба осигурувајќи се дека вашата рака не се уморни кога