• Обновено
WINOMO Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Сечилото

WINOMO Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Сечилото

DEN 311.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Висок квалитет на сунѓерот главата со силна вода-апсорпција способност.Глава монтажни дизајн за повеќе лесно и лесен за чистење.Природна гума ножот за длабоко чистење без прозорец гребење и оштетување.Издржливи пол со максимална издржливост.Анти-пропадна и не е лесно да се скрши.Стигнале рачка за да стигнат до некоја места на кои е тешко за пристап.Botton дупка за преносни виси.Description This squeegee главата карактеристики со силна вода-апсорпција сунѓер со гума сечилото, која е специјално дизајнирана за ефикасно чистење на нечистотија, прав и маснотии од било која површина.Ергономски и телескопски се справи ви овозможува да стигнат до целата територија на вашиот ветробранското стакло со леснотија.Нејзините headcan се отстранат и да се перат.Исто така добро за дома стакло средства за чистење.Карактеристики - Боја : Прикажува во сликите.- Материјал : ПП и Сунѓер.-Протегала Големина : Прибл. 76 * 20cm/ 30 * 8 инчи (L*W).- Contractive големина : Прибл. 48.5 * 20cm/ 19.1 * 8 инчи (L*W).-Висок квалитет на сунѓерот главата со силна вода-апсорпција способност.- Природна гума ножот за длабоко чистење без прозорец гребење и оштетување.- Глава монтажни дизајн за повеќе лесно и лесен за чистење. - Трајни пол со максимална издржливост.Анти-пропадна и не е лесно да се скрши.- Стигнале рачка за да стигнат до некоја места на кои е тешко за пристап.Botton дупка за преносни виси.Пакет Including1 * Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Ножот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Силиконски Squeegee Вода Wiper Автомобил Прозорец За Перење Чистење На Ножот Отстранување На Дамки Без Гребнатини
  • Обновено

Силиконски Squeegee Вода Wiper Автомобил Прозорец За Перење Чистење На Ножот Отстранување На Дамки Без Гребнатини

DEN 239.76

Оваа мини squeegee е ултра лесен и едноставен за употреба осигурувајќи се дека вашата рака не се уморни кога

Туш Squeegee, Squeegee за Прозорецот за Чистење, Прозорецот за Чистење Комплет, апарати за Домаќинство Прозорец Автомобил Стакло
  • Обновено

Туш Squeegee, Squeegee за Прозорецот за Чистење, Прозорецот за Чистење Комплет, апарати за Домаќинство Прозорец Автомобил Стакло

DEN 236.16

Овој мултицел squeegee е компактен и лесен за чување.Тоа е многу практични апарати за домаќинство cleaning tool.Пр

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge
  • Обновено

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge

DEN 191.76

[Посочи Работ] : ова е добро за поправка на филмот агол, фино работ детални, агол достигне поправка,итн.; п�

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење
  • Обновено

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење

DEN 180.24

Едноставна Јапонски стил може да биде добро да се интегрира во различни декорација стил.На страна меки �

Lunbengo Мали Squeegee со Отстранлив се Справи & 4.7 инчен Гума Squeegee Нож, Мини Вода Ножот за Огледала, Countertop или Кујнски
  • Обновено

Lunbengo Мали Squeegee со Отстранлив се Справи & 4.7 инчен Гума Squeegee Нож, Мини Вода Ножот за Огледала, Countertop или Кујнски

DEN 167.76

ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Можете да се откажам squegee на ѕидот, или се тоа, освен за простор за заштеда на енергија.Л�

DOCAZOO DocaPole 6-24 Нога Продолжување Пол + Squeegee & Прозорец за Миење Комбо // Телескопски Пол за Прозорецот за Чистење // Вклучува
  • Обновено

DOCAZOO DocaPole 6-24 Нога Продолжување Пол + Squeegee & Прозорец за Миење Комбо // Телескопски Пол за Прозорецот за Чистење // Вклучува

DEN 287.76

24' ПРОДОЛЖУВАЊЕ ПОЛ + ПРОЗОРЕЦ SQUEEGEE И SCRUBBER – 6 до 24 нога продолжување пол и прозорец squeegee и scrubber прозорец �

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper
  • Обновено

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper

DEN 3839.76

★[КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] : Висока густина армираноалуминиумска легура, висока цврстина, не е лесно да ' р�

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,
  • Обновено

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,

DEN 479.76

180 ° флексибилни ротација, вртливата зглобовите, лесен за чистење нема мртви краеви за да влечете каде д�

Туш Прозорец Squeegee Стигнале Бришејќи Двојна Намена Стакло Wiper Стакло на Прозорец за Wiper Прозорец Squeegee (Боја : Сина, Големина
  • Обновено

Туш Прозорец Squeegee Стигнале Бришејќи Двојна Намена Стакло Wiper Стакло на Прозорец за Wiper Прозорец Squeegee (Боја : Сина, Големина

DEN 2773.68

Силиконски ножот со прецизност раб може да се заштити вашиот прозорец, што се користи во различни среди�