• Обновено
Гума Бендови 600pcs Растеглив Гумени Ластичиња Бендови Општа Намена Еластична Растеглив Бендови Здрав Гума Бендови за Дом или Канцеларија употреба

Гума Бендови 600pcs Растеглив Гумени Ластичиња Бендови Општа Намена Еластична Растеглив Бендови Здрав Гума Бендови за Дом или Канцеларија

DEN 1668.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : Направени од комбинација на висок квалитет на природна гума и еластична,Гума бендови се одржливи и biodegradable, одржливиот за дом или канцеларија употреба.Банката Хартија Записи Бендови : 600 компјутери Гума Бендови по Пакет (+/-5%).Боја : Жолта, Големина : 3.8 cm/1.5"(Д) должината на поклопецот : 2.3 инчи.ширина : 0.055", дебелина : 0.055".Погоден За Организирање на : голема канцеларија за производот и додаток за да ви помогне да ги организирате и да ја задржите предмети заедно околу куќа, канцеларија, или во училница, Нудат затегнувачка цврстина и повторно употребливи погодност.Широка Примена : Гума бендови се наменети за секојдневна употреба и индустриски апликации,Ова е гума бендови поставени за да се поправат некои алатка или производ, лесен за употреба, тие се добри за пакетот писма, пари, Хартија, Записи, организирање на мали кујнски предмети, компјутерски кабли, се задржи слушалки кабли уредно и други DIY уметност crafts.by со 100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите.Материјал : Направени од комбинација на висок квалитет на природна гума и еластична,Гума бендови се одржливи и biodegradable, одржливиот за дом или канцеларија употреба.Банката Хартија Записи Бендови : 600 компјутери Гума Бендови по Пакет (+/-5%).Боја : Жолта, Големина : 3.8 cm/1.5"(Д) должината на поклопецот : 2.3 инчи.ширина : 0.055", дебелина : 0.055".Погоден За Организирање на : голема канцеларија за производот и додаток за да ви помогне да ги организирате и да ја задржите предмети заедно околу куќа, канцеларија, или во училница, Нудат затегнувачка цврстина и повторно употребливи погодност.Широка Примена : Гума бендови се наменети за секојдневна употреба и индустриски апликации,Ова е гума бендови поставени за да се поправат некои алатка или производ, лесен за употреба, тие се добри за пакетот писма, пари, Хартија, Записи, организирање на мали кујнски предмети, компјутерски кабли, се задржи слушалки кабли уредно и други DIY уметност crafts.by со 100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SQUEEGEE Туш Нерѓосувачки Челик Сите Намена со Млазницата за Бања Соба Кат Огледало Автомобил Прозорец Стакло Cleaning Tool Светло
  • Обновено

SQUEEGEE Туш Нерѓосувачки Челик Сите Намена со Млазницата за Бања Соба Кат Огледало Автомобил Прозорец Стакло Cleaning Tool Светло

DEN 357.12

★ Направена од премија од Нерѓосувачки челик материјал и гарантиран да не ' рѓа; Трајни, ги Избрише капк�

FUZHA Трајни Прозорец Чистење Scraper, апарати за Стакло Прозорец Wiper, Лесен за Чистење Squeegees Чистење Алатки за Врати за Туш
  • Обновено

FUZHA Трајни Прозорец Чистење Scraper, апарати за Стакло Прозорец Wiper, Лесен за Чистење Squeegees Чистење Алатки за Врати за Туш

DEN 1056.00

Име : Мултифункционален Чистење Со Четка.Боја : сина.Големина : 11.5 * и 17,5 см.Материјал : ПП се справи со, Син

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge
  • Обновено

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge

DEN 191.76

[Посочи Работ] : ова е добро за поправка на филмот агол, фино работ детални, агол достигне поправка,итн.; п�

Umbra Другар Сите Намена Бела Squeegee За Автомобил Стакло/Прозорец/Огледало - Трајни Силикони Wiper Ножот Со Мека на Пријателот
  • Обновено

Umbra Другар Сите Намена Бела Squeegee За Автомобил Стакло/Прозорец/Огледало - Трајни Силикони Wiper Ножот Со Мека на Пријателот

DEN 240.00

ИЗДРЖЛИВИ : Другар Squeegee е изградена со користење силна, бели пластични полипропилен.Вграденво анти ' рѓа

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет
  • Обновено

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет

DEN 2087.76

Двоен Прозорец Cleaning Tool – паметен прозорец стакло почиста, овој систем го користи силна магнетна сила за

Lunbengo Мали Squeegee со Отстранлив се Справи & 4.7 инчен Гума Squeegee Нож, Мини Вода Ножот за Огледала, Countertop или Кујнски
  • Обновено

Lunbengo Мали Squeegee со Отстранлив се Справи & 4.7 инчен Гума Squeegee Нож, Мини Вода Ножот за Огледала, Countertop или Кујнски

DEN 167.76

ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Можете да се откажам squegee на ѕидот, или се тоа, освен за простор за заштеда на енергија.Л�

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста
  • Обновено

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста

DEN 1075.20

[Телескопски Стап] 60инчен продолжен телескопски стап ви овозможува лесно да ги избрише на високи места,

GFYWZZ Прозорец Cleaning Tool У Облик на Прозорецот Почиста за Надворешни Прозорец за Миење со Телескопски Пол, Прилагодливи Агол
  • Обновено

GFYWZZ Прозорец Cleaning Tool У Облик на Прозорецот Почиста за Надворешни Прозорец за Миење со Телескопски Пол, Прилагодливи Агол

DEN 1005.60

* Мултифункција телескопски виткање Uоблик висок кат стакло средства за чистење, ергономски Uоблик диза�

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење
  • Обновено

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење

DEN 180.24

Едноставна Јапонски стил може да биде добро да се интегрира во различни декорација стил.На страна меки �