• Обновено
Sorbo 5 Замена Squeegee Гума

Sorbo 5 Замена Squeegee Гума

DEN 99.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Кога станува збор за гума, конзистентност е веднаш да еластичност.Ние помина години макотрпна истражувања за развој на гумени формула со супериорен конзистентност.Совршен натпревар за нашите Маркирам Squeegee Сечилото Острилка.Оваа формула исто така приноси со гума во близина на идеална еластичност за подобро прилагодување на прозорецот стакло нерегуларности.Сите во согласност со целта за изработка на прозорец за чистење полесно и повеќе профитабилни.Бидејќи ние произведуваме најдолго, повеќето цврсти squeegee канали, ние, исто така, направи најдолгата стандард моделирани squeegee гума во светот.Пред нас, squeegeee гума должина никогаш не надминува 36".Додека тие имаат единствена профил да собере Sörbo 3x4 канали, нашите гума ножеви, исто така, ги собере сите традиционални канали.Нашите силиконска гума ножот е достапен во 50 метри должина.Тоа звучи срамота, но тоа може да се поедностави вашата сметководство, како и вашиот прозорец за чистење.Тоа се елиминира потребата да се акции многу различни големини.Инвентар следење ќе биде многу поедноставно.Squeegee гума на било која должина едноставно ќе се намали колку што е потребно.Ова може да се направи вашиот бизнис поефикасен на целиот пат низ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,
  • Обновено

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,

DEN 479.76

180 ° флексибилни ротација, вртливата зглобовите, лесен за чистење нема мртви краеви за да влечете каде д�

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge
  • Обновено

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge

DEN 191.76

[Посочи Работ] : ова е добро за поправка на филмот агол, фино работ детални, агол достигне поправка,итн.; п�

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет
  • Обновено

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет

DEN 2087.76

Двоен Прозорец Cleaning Tool – паметен прозорец стакло почиста, овој систем го користи силна магнетна сила за

WINOMO Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Сечилото
  • Обновено

WINOMO Мултифункционален Мрежа Сунѓерот Squeegee Двојна Глава Авто Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Четка со Гума Сечилото

DEN 311.76

Висок квалитет на сунѓерот главата со силна водаапсорпција способност.Глава монтажни дизајн за повеќе

MULING Прозорец Squeegee Чистење Алатката Window Почиста Автомобил Squeegee Шофершајбната Чистење на Сунѓерот и Гума Squeegee,BlackM
  • Обновено

MULING Прозорец Squeegee Чистење Алатката Window Почиста Автомобил Squeegee Шофершајбната Чистење на Сунѓерот и Гума Squeegee,BlackM

DEN 660.00

Широк мека гума ножот и Најлон запленети грешка сунѓер.Дршката е направен од хард издржлива пластика.Mesh

HNTHY Базен Чистење со Четка 2 во 1 Бања Wiper Беспомошна Наежвам Прозорец Squeegee Метла Кат Четка Када Плочка Кат Почиста Четка
  • Обновено

HNTHY Базен Чистење со Четка 2 во 1 Бања Wiper Беспомошна Наежвам Прозорец Squeegee Метла Кат Четка Када Плочка Кат Почиста Четка

DEN 3584.16

Подотчистење со четка дека чисти нагоре по себе 2во1 scrubber и squeegee.Тешко PP влакната за нулабесплатно чисте�

АА-SS Избрише Стакло Двострано Долго Телескопски Стап Wiper Домаќинство Чистење со Четка Прозорец Стружење Кат Стружење мраз Алатка
  • Обновено

АА-SS Избрише Стакло Двострано Долго Телескопски Стап Wiper Домаќинство Чистење со Четка Прозорец Стружење Кат Стружење мраз Алатка

DEN 525.60

★ Изработен од ABS квалитетни пластични материјали за 100% безбедно, удобно и здрав.Силиконски ножот со пр�

Туш Squeegee, Squeegee за Прозорецот за Чистење, Прозорецот за Чистење Комплет, апарати за Домаќинство Прозорец Автомобил Стакло
  • Обновено

Туш Squeegee, Squeegee за Прозорецот за Чистење, Прозорецот за Чистење Комплет, апарати за Домаќинство Прозорец Автомобил Стакло

DEN 236.16

Овој мултицел squeegee е компактен и лесен за чување.Тоа е многу практични апарати за домаќинство cleaning tool.Пр

JJYPY Стакло Wiper - двострано Прозорецот за Чистење Стакло Wiper Магнетни Чистење Алатки, за Висок пораст Двојно Глазирани Windows
  • Обновено

JJYPY Стакло Wiper - двострано Прозорецот за Чистење Стакло Wiper Магнетни Чистење Алатки, за Висок пораст Двојно Глазирани Windows

DEN 4316.88

★Супер Квалитет : Силна ABS, ферробор alnico и гумени ленти.Тоа е практична, цврсти, антипад и издржливи ★Уни