• Обновено
Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови, Автомобилот и Прозорци, домашно Милениче Коса (Зелена)

Кат Squeegees Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Squeegee Метла за Чистење Squeegees за Подот, Туш, Ѕидови,

DEN 479.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

180 ° флексибилни ротација, вртливата зглобовите, лесен за чистење нема мртви краеви за да влечете каде да се повлечете каде.Почетниот капацитет на дупчење на дното на никој не го Користите за чистење на десктоп убедливо чистење на windows убедливо вода бришејќи вода и така натаму.Нерѓосувачки Челик Телескопски стап : Работа со Нерѓосувачки Челик продолжување рачка, за да се поврзете на телото и четка главата, одлична за чистење на подот, врата, прозорец и други високо место.Кат Метла, Телескопски Вода Squeegees Метла, 180 ° Ротирачки Метла за Чистење на Подот, Туш, Ѕидови, Автомобилот и Прозорци, домашно Милениче Коса (Зелена) Карактеристики на Производот : 180 ° флексибилни ротација, вртливата зглобовите, лесен за чистење нема мртви краеви за да влечете каде да се повлечете каде.шефот на метла глава може да биде посебна, лесно да го замени на метла убедливо на главата може да биде сам со висока еластичност, дури и ако не свиткување може да навлезат на троседот дома капацитет на дупчење на дното на никој не го Користите за чистење на десктоп убедливо чистење на windows убедливо вода бришејќи вода и така натаму Материјал : пластика од нерѓосувачки челик, големина : издолжување : 103 смалуваат : 65cm Метла главата големина : 35x8.5cm Пакетот Вклучува : 1 x Метла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Силиконски Squeegee Вода Wiper Автомобил Прозорец За Перење Чистење На Ножот Отстранување На Дамки Без Гребнатини
 • Обновено

Силиконски Squeegee Вода Wiper Автомобил Прозорец За Перење Чистење На Ножот Отстранување На Дамки Без Гребнатини

DEN 239.76

Оваа мини squeegee е ултра лесен и едноставен за употреба осигурувајќи се дека вашата рака не се уморни кога

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge
 • Обновено

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge

DEN 191.76

[Посочи Работ] : ова е добро за поправка на филмот агол, фино работ детални, агол достигне поправка,итн.; п�

ULTECHNOVO 3Pcs Жилет Scraper Стакло Scraper Прозорец Scraper Ѕид Подот, Ѕидот за Чистење Алатки за Windows Метал Винил Автомобил
 • Обновено

ULTECHNOVO 3Pcs Жилет Scraper Стакло Scraper Прозорец Scraper Ѕид Подот, Ѕидот за Чистење Алатки за Windows Метал Винил Автомобил

DEN 335.76

Можете да им даде на вашите пријатели како housewarming подароци и тие ќе нив.Направени од добри материјали, п�

АА-SS Избрише Стакло Двострано Долго Телескопски Стап Wiper Домаќинство Чистење со Четка Прозорец Стружење Кат Стружење мраз Алатка
 • Обновено

АА-SS Избрише Стакло Двострано Долго Телескопски Стап Wiper Домаќинство Чистење со Четка Прозорец Стружење Кат Стружење мраз Алатка

DEN 525.60

★ Изработен од ABS квалитетни пластични материјали за 100% безбедно, удобно и здрав.Силиконски ножот со пр�

JJYPY Стакло Wiper - двострано Прозорецот за Чистење Стакло Wiper Магнетни Чистење Алатки, за Висок пораст Двојно Глазирани Windows
 • Обновено

JJYPY Стакло Wiper - двострано Прозорецот за Чистење Стакло Wiper Магнетни Чистење Алатки, за Висок пораст Двојно Глазирани Windows

DEN 4316.88

★Супер Квалитет : Силна ABS, ферробор alnico и гумени ленти.Тоа е практична, цврсти, антипад и издржливи...

Wsaikis 2 Пакет Силикони Squeegees со Вода, Лопати Wiper Одбор Компактен Почиста за Дома Кујната Countertop Автомобил Прозорец Бања
 • Обновено

Wsaikis 2 Пакет Силикони Squeegees со Вода, Лопати Wiper Одбор Компактен Почиста за Дома Кујната Countertop Автомобил Прозорец Бања

DEN 239.76

МАТЕРИЈАЛ и ДИЗАЈН : Овој компактен squeegee поставите доаѓа со cloud дизајн, тело материјал е пластика , вода с

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил
 • Обновено

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил

DEN 407.76

【3 во 1 Чистење Алатки】На squeegee интегрира нож, сунѓер и вода, колектор.Тоа може да биде кој се одвојува за

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста
 • Обновено

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста

DEN 1075.20

[Телескопски Стап] 60инчен продолжен телескопски стап ви овозможува лесно да ги избрише на високи места,

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет
 • Обновено

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет

DEN 2087.76

Двоен Прозорец Cleaning Tool – паметен прозорец стакло почиста, овој систем го користи силна магнетна сила за

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење
 • Обновено

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење

DEN 180.24

Едноставна Јапонски стил може да биде добро да се интегрира во различни декорација стил.На страна меки �

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper
 • Обновено

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper

DEN 3839.76

★[КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] : Висока густина армираноалуминиумска легура, висока цврстина, не е лесно да ' р�