• Обновено
ostpain Прозорец Врати, Стакло Squeegee Squeegee Туш Туш со Windows Силикони за Алатки & Дом (Како што Покажува)

ostpain Прозорец Врати, Стакло Squeegee Squeegee Туш Туш со Windows Силикони за Алатки & Дом (Како што Покажува)

DEN 1912.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име : Туш Squeegee.Чисти Без Мртов Агол.На Squeegee Доаѓа Со Виси Дупка, Може Да Се Користи Со Своето Појавување На Кука, Кој Се Држи До Хард Ѕид На Кујна И Бања.Тоа Е Многу Погодно. 1 X Стакло Средства За Чистење Scraper.Големина на : 24.5x25 Cm.Материјал : ПП+TPR.Материјал : ПП+TPRName : Туш Squeegee Multi-цел : Нашата squeegee може да се чисти подови, клупи, windows, стакло, огледала, плочки, шпорети итн.Ефикасно ги отстранува водата места, сапун ѓубриња, и други нечистотии.1 x стакло средства за чистење scraper Soft и Издржливи : Мека и ергономски дизајниран со не се лизга се справи со обезбедување дополнителна удобност.Сечилото е направен од мек TPR+PP , не грижете се, да гребење стакло.Чисти без мртов агол.На squeegee доаѓа со виси дупка, може да се користи со своето појавување на кука, кој се држи до хард ѕид на кујна и бања.Тоа е многу погодно.Лесен за Користење : сечилото на нашите squeegee може лесно и брзо да ги отстрани вода, сапун ѓубриња од станот, мазна површина.Големина на : 24.5x25 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ULTECHNOVO 3Pcs Жилет Scraper Стакло Scraper Прозорец Scraper Ѕид Подот, Ѕидот за Чистење Алатки за Windows Метал Винил Автомобил
 • Обновено

ULTECHNOVO 3Pcs Жилет Scraper Стакло Scraper Прозорец Scraper Ѕид Подот, Ѕидот за Чистење Алатки за Windows Метал Винил Автомобил

DEN 335.76

Можете да им даде на вашите пријатели како housewarming подароци и тие ќе нив.Направени од добри материјали, п�

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста
 • Обновено

Прозорецот Почиста,Двострано Прозорец За Чистење Со Четка За Чистење Стакло Tools,Window Squeegee,Прилагодлив Магнетни Прозорец Почиста

DEN 1075.20

[Телескопски Стап] 60инчен продолжен телескопски стап ви овозможува лесно да ги избрише на високи места,

SQUEEGEE Туш Нерѓосувачки Челик Сите Намена со Млазницата за Бања Соба Кат Огледало Автомобил Прозорец Стакло Cleaning Tool Светло
 • Обновено

SQUEEGEE Туш Нерѓосувачки Челик Сите Намена со Млазницата за Бања Соба Кат Огледало Автомобил Прозорец Стакло Cleaning Tool Светло

DEN 357.12

★ Направена од премија од Нерѓосувачки челик материјал и гарантиран да не ' рѓа; Трајни, ги Избрише капк�

DOCAZOO DocaPole 6-24 Нога Продолжување Пол + Squeegee & Прозорец за Миење Комбо // Телескопски Пол за Прозорецот за Чистење // Вклучува
 • Обновено

DOCAZOO DocaPole 6-24 Нога Продолжување Пол + Squeegee & Прозорец за Миење Комбо // Телескопски Пол за Прозорецот за Чистење // Вклучува

DEN 287.76

24' ПРОДОЛЖУВАЊЕ ПОЛ + ПРОЗОРЕЦ SQUEEGEE И SCRUBBER – 6 до 24 нога продолжување пол и прозорец squeegee и scrubber прозорец �

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил
 • Обновено

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил

DEN 407.76

【3 во 1 Чистење Алатки】На squeegee интегрира нож, сунѓер и вода, колектор.Тоа може да биде кој се одвојува за

HNTHY Базен Чистење со Четка 2 во 1 Бања Wiper Беспомошна Наежвам Прозорец Squeegee Метла Кат Четка Када Плочка Кат Почиста Четка
 • Обновено

HNTHY Базен Чистење со Четка 2 во 1 Бања Wiper Беспомошна Наежвам Прозорец Squeegee Метла Кат Четка Када Плочка Кат Почиста Четка

DEN 3584.16

Подотчистење со четка дека чисти нагоре по себе 2во1 scrubber и squeegee.Тешко PP влакната за нулабесплатно чисте�

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge
 • Обновено

SYTASOO 3PCS Контура Squeegee за Винил Обвива & Decals Scraper Триаголник Посочи Остри Меур Scraper Агол Стигнат до Алатки Казна-Edge

DEN 191.76

[Посочи Работ] : ова е добро за поправка на филмот агол, фино работ детални, агол достигне поправка,итн.; п�

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење
 • Обновено

Шофершајбната Wiper Одбор, Апарати За Чистење Со Четка, Силикони Бричење Одбор, Прозорец Стакло Scraper, Подни Плочки Squeegee Чистење

DEN 180.24

Едноставна Јапонски стил може да биде добро да се интегрира во различни декорација стил.На страна меки �

Squeegee Нерѓосувачки Челик Рачни Црна Гума Против Пролизгување се Справи со Преносни Трајни Професионални Бања, Кујна Стакло Wiper
 • Обновено

Squeegee Нерѓосувачки Челик Рачни Црна Гума Против Пролизгување се Справи со Преносни Трајни Професионални Бања, Кујна Стакло Wiper

DEN 436.56

ЕФИКАСНА : Ова squeegee ефикасно да се повлече вода и сапун филм брзо и лесно исклучување на сите рамни, мазн�

FUZHA Трајни Прозорец Чистење Scraper, апарати за Стакло Прозорец Wiper, Лесен за Чистење Squeegees Чистење Алатки за Врати за Туш
 • Обновено

FUZHA Трајни Прозорец Чистење Scraper, апарати за Стакло Прозорец Wiper, Лесен за Чистење Squeegees Чистење Алатки за Врати за Туш

DEN 1056.00

Име : Мултифункционален Чистење Со Четка.Боја : сина.Големина : 11.5 * и 17,5 см.Материјал : ПП се справи со, Син

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет
 • Обновено

Tyroler Светла Алатки Магнетни Прозорец Почиста На Едрилица D-3 AFC Единечен или Двоен Стаклен Прозорец 0.1-1.1 | Прилагодливи Магнет

DEN 2087.76

Двоен Прозорец Cleaning Tool – паметен прозорец стакло почиста, овој систем го користи силна магнетна сила за