• Обновено
Ettore 45000 Сите Намена Проширување Пол, 5-Нозе,Сина, Бела

Ettore 45000 Сите Намена Проширување Пол, 5-Нозе,Сина, Бела

DEN 240.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Лесни 2 дел Сите-Цел продолжување обезбедува висок достигне за чистење потреби.Лесно се протега од 3 метри до 5 метри со брз отвори/затвори заострените менгеме дизајн.Fluted за сила и грчевито држејќи се за подобро кога влажна; висат дупка за практично складирање.Кликнете-заклучување совети обезбедува Ettore чистење алатки за продолжување на половите.Ettore продолжување столбови обезбедуваат 5 метри висок дофат за вашето чистење потреби, и работи одлично со Ettore производи за чистење.Неговото заклучување, механизам за лесно се протега на желбата должина да се избегнат непотребни несреќи со скали.Овие столбови се приспособат на голем број од нашите Ettore производи за чистење со Клик-Заклучување совет што го прави разноврсна за различни ситуации.Измислен модерниот squeegee во 1936 година, што резултира со 82 Години Лидерство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

GFYWZZ Прозорец Cleaning Tool У Облик на Прозорецот Почиста за Надворешни Прозорец за Миење со Телескопски Пол, Прилагодливи Агол
  • Обновено

GFYWZZ Прозорец Cleaning Tool У Облик на Прозорецот Почиста за Надворешни Прозорец за Миење со Телескопски Пол, Прилагодливи Агол

DEN 1005.60

* Мултифункција телескопски виткање Uоблик висок кат стакло средства за чистење, ергономски Uоблик диза�

Гума Бендови 600pcs Растеглив Гумени Ластичиња Бендови Општа Намена Еластична Растеглив Бендови Здрав Гума Бендови за Дом или Канцеларија
  • Обновено

Гума Бендови 600pcs Растеглив Гумени Ластичиња Бендови Општа Намена Еластична Растеглив Бендови Здрав Гума Бендови за Дом или Канцеларија

DEN 1668.00

Материјал : Направени од комбинација на висок квалитет на природна гума и еластична,Гума бендови се одр�

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper
  • Обновено

ZHANGYY Фотонапонски Панел Вода Спреј за Чистење со Четка, Соларен Панел Cleaning Tool, Преносни Телескопски Пол, Стакло Scraper

DEN 3839.76

★[КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] : Висока густина армираноалуминиумска легура, висока цврстина, не е лесно да ' р�

Туш Прозорец Squeegee Стигнале Бришејќи Двојна Намена Стакло Wiper Стакло на Прозорец за Wiper Прозорец Squeegee (Боја : Сина, Големина
  • Обновено

Туш Прозорец Squeegee Стигнале Бришејќи Двојна Намена Стакло Wiper Стакло на Прозорец за Wiper Прозорец Squeegee (Боја : Сина, Големина

DEN 2773.68

Силиконски ножот со прецизност раб може да се заштити вашиот прозорец, што се користи во различни среди�

SQUEEGEE Туш Нерѓосувачки Челик Сите Намена со Млазницата за Бања Соба Кат Огледало Автомобил Прозорец Стакло Cleaning Tool Светло
  • Обновено

SQUEEGEE Туш Нерѓосувачки Челик Сите Намена со Млазницата за Бања Соба Кат Огледало Автомобил Прозорец Стакло Cleaning Tool Светло

DEN 357.12

★ Направена од премија од Нерѓосувачки челик материјал и гарантиран да не ' рѓа; Трајни, ги Избрише капк�

Squeegee Нерѓосувачки Челик Рачни Црна Гума Против Пролизгување се Справи со Преносни Трајни Професионални Бања, Кујна Стакло Wiper
  • Обновено

Squeegee Нерѓосувачки Челик Рачни Црна Гума Против Пролизгување се Справи со Преносни Трајни Професионални Бања, Кујна Стакло Wiper

DEN 436.56

ЕФИКАСНА : Ова squeegee ефикасно да се повлече вода и сапун филм брзо и лесно исклучување на сите рамни, мазн�

АА-SS Избрише Стакло Двострано Долго Телескопски Стап Wiper Домаќинство Чистење со Четка Прозорец Стружење Кат Стружење мраз Алатка
  • Обновено

АА-SS Избрише Стакло Двострано Долго Телескопски Стап Wiper Домаќинство Чистење со Четка Прозорец Стружење Кат Стружење мраз Алатка

DEN 525.60

★ Изработен од ABS квалитетни пластични материјали за 100% безбедно, удобно и здрав.Силиконски ножот со пр�

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил
  • Обновено

Прозорецот Squeegee со Долга Рачка, BOOMJOY 3 во 1 Cleaning Tool со Вода, Колектор и Сунѓерот Главата, Миење за Прозорец, Автомобил

DEN 407.76

【3 во 1 Чистење Алатки】На squeegee интегрира нож, сунѓер и вода, колектор.Тоа може да биде кој се одвојува за