• Обновено
Meijunter 4pcs Пропелер Моторни Заштитник Капа Отпорен на Гребење Покритие за Xiaomi Fimi X8 SE

Meijunter 4pcs Пропелер Моторни Заштитник Капа Отпорен на Гребење Покритие за Xiaomi Fimi X8 SE

DEN 2090.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

※Наменета за Xiaomi Fimi X8 SE. ※Висок квалитет на мотор силиконски капи,може да биде цврсто прикачен на моторни не падне. ※Моторот покритие има одредена дебелина на врв за подобро да ја заштитите моторот. ※Моторот може да се заштитени од влага,прашина и гребнатини.Со моторни капи,ќе може да се задржи на летало моторни во секое време. ※Пакет се Вклучени : 4pcs Моторни Капи(На други додатоци не е вклучен!).Опис : Состојба : Сосема нов и висок квалитет.Производ Параметар : Материјал : Силика гел.Боја : Црна.Функција : ※Наменета за Xiaomi Fimi X8 SE. ※Висок квалитет на мотор силиконски капи,може да биде цврсто прикачен на моторни не падне. ※Моторот покритие има одредена дебелина на врв за подобро да ја заштитите моторот. ※Пропелер моторот покритие може да се заштитени од влага,прашина и гребнатини.Со моторни капи,ќе може да се задржи на летало моторни во секое време.Answer : ___________________________ Note : ▪Само компатибилни за Xiaomi Fimi X8 SE!Пакет Содржина : 4pcs Моторни Капи(На други додатоци не е вклучен!).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FeiyuTech WG2X 3-Axis погоден за носене Gimbal Стабилизатор за GoPro Херој 8(Тела)/7/6/5/4/3,DJI Osmo Акција Спорт Камера, AEE, SJCAM,Службено-Овластен
  • Обновено

FeiyuTech WG2X 3-Axis погоден за носене Gimbal Стабилизатор за GoPro Херој 8(Тела)/7/6/5/4/3,DJI Osmo Акција Спорт Камера, AEE, SJCAM,Службено-Овластен

DEN 2136.00

【Splashproof】Бестрашен во магла ден 【Неограничен Ротација Агли】 во Навалите Оска и Пан Оска за да снимате �

JTZ DP30 Камера Кафез со 15mm Железнички Род Baseplate Тестови и Електрични се Справи со Притисокот за Canon EOS C100 C300 C500 Mark
  • Обновено

JTZ DP30 Камера Кафез со 15mm Железнички Род Baseplate Тестови и Електрични се Справи со Притисокот за Canon EOS C100 C300 C500 Mark

DEN 14376.00

Овој сет е составени од JTZ DP30 Универзална Брзо Ослободување QR Baseplate 15mm Род Тестови и Електрични се Справи

FocusFoto Камера Кафез Видео Кино Стабилизатор Екипаж Алуминиум со Ладна Чевли и 1/4 3/8 Завртка Mouting за Sony A6500 A6400 A6300
  • Обновено

FocusFoto Камера Кафез Видео Кино Стабилизатор Екипаж Алуминиум со Ладна Чевли и 1/4 3/8 Завртка Mouting за Sony A6500 A6400 A6300

DEN 789.36

1 Тоа се прави на aeronautical алуминиум и CNC прецизност обработка.Тоа е силен и издржлив, лесен и лесно да се ко

DJI Osmo Џеб - се Грижи Refresh, услугата план за Osmo Џеб, До Два Замена во рок од 12 Месеци, Брзо Поддршка, Паѓање и Оштетувања
  • Обновено

DJI Osmo Џеб - се Грижи Refresh, услугата план за Osmo Џеб, До Два Замена во рок од 12 Месеци, Брзо Поддршка, Паѓање и Оштетувања

DEN 1403.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Zhiyun Кран М3 Камера Стабилизатор: 3-Axis Рачни Gimbal за dslr фото Mirrorless Камери & Акција Камера, Компатибилен со Nikon, Sony,
  • Обновено

Zhiyun Кран М3 Камера Стабилизатор: 3-Axis Рачни Gimbal за dslr фото Mirrorless Камери & Акција Камера, Компатибилен со Nikon, Sony,

DEN 8856.00

Лесни s она што се опишува КРАНМ3 најдобри.Компактен дизајн на каросерија и оптимизиран оска рака структ

01 Телефон Стабилизатор се Справи со Притисокот, Алуминиум Легура Рачни Стабилизатор Видео Кафез за 5.5 Cm‑9Cm паметен Телефон за
  • Обновено

01 Телефон Стабилизатор се Справи со Притисокот, Алуминиум Легура Рачни Стабилизатор Видео Кафез за 5.5 Cm‑9Cm паметен Телефон за

DEN 815.76

Рачни стабилизатор има две топла чевли порти, кои може да бидат поврзани со микрофони, LED светла и друга �