• Обновено
Arcair Модел 22-033-003 3/16 X 12 DC Посочи Copperclad Лак Gouging Electrode (50 На бокс)

Arcair Модел 22-033-003 3/16 X 12 DC Посочи Copperclad Лак Gouging Electrode (50 На бокс)

DEN 564.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Предмет : Укажа Copperclad DC Gouging Електроди, Материјал : Јаглерод, Бакар, Графит, со Дијаметар : 3/16 во.DC Electrode, Copperclad Поврзувани, Графит, Бакар, Јаглерод, Сад Кутија, Пакет Количина 50.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Electrode Млазници Чаши за Полнење, Долг животен Век Добар Контакт Перформанси Electrode Совет за Полнење парична Казна Технологија
  • Обновено

Electrode Млазници Чаши за Полнење, Долг животен Век Добар Контакт Перформанси Electrode Совет за Полнење парична Казна Технологија

DEN 1934.40

【ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН】Многу избори за да го изберете со цел да се исполни вашата различни потреби, без

Стандард Заварување Факел Млазницата Комплет, Серија Вода со Керамички/Бакар Отпорност на Корозија Electrode Клип за Wp9 Wp-20 Wp25
  • Обновено

Стандард Заварување Факел Млазницата Комплет, Серија Вода со Керамички/Бакар Отпорност на Корозија Electrode Клип за Wp9 Wp-20 Wp25

DEN 1053.60

Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалите�