• Обновено
FaithHeart Нордиска Викинг Накит Sterling Silver Студ Обетки Селтик Волкот/Thors Чекан Studs за Жените Тинејџерски Девојки

FaithHeart Нордиска Викинг Накит Sterling Silver Студ Обетки Селтик Волкот/Thors Чекан Studs за Жените Тинејџерски Девојки

DEN 1154.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Vegvisir претставува водење и заштита на културата на Викинзите, и често се користи за да водич насоки во навигација, исто како компас.Овој Накит Или може да се Носи или да се Прикаже во Вашиот Дом, во Домот на Екранот Купола или Накит Кутија.Изберете нас, изберете верата во твоето срце!.Ве молиме да го признае продавачот име Faith Heart Накит кога ќе ги купите, пазете се од имитација, лажни и сиромашни производи од други продавачи.Тоа е нашата надеж дека ќе се најде значајни благочестив објектот за да ги богатство за цел живот.Ние се стави страст и напори за секоја Викинг накит производство на најдобрите искуства можно за нашите клиенти.Симбол на верност, посветеност и љубов, ние нудиме ѓердани, белегзии, прстени и други да траат цел живот.❀Ве Молиме Внимание : 1.Исчистете ја со сува мека крпа кога доби дамки.Тоа им одговара на жените и мажите одат со секојдневен носат или повеќе формална облека да им понуди совршен ден-за-ноќ додаток.База на материјалот месинг или 316 L не ' рѓосувачки челик, обложено со подебели злато или розово злато или црна пиштол со подобра технологија на површината. ????Врвот на Материјалите и Изработката???? : Faith Heart Накит гордее наоѓаме на користење само на најдобрите изработка за нашиот дизајни.Инспиративен Подарок за Вашето Семејство и Пријатели да Спомен Својата сакана.????Тор е Чекан Обетки???? : Mjolnir е симбол на моќ и сила.Нашите инспиративни производи ќе се разведри денот на секој кој ќе ги добие.База на материјалот месинг или 316 L не ' рѓосувачки челик, обложено со подебели злато или розово злато или црна пиштол со подобра технологија на површината.Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата, поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. ❀Faith Heart НакитЕдинствени, Квалитетни Направени Вера Gifts It е нашата надеж дека ќе се најде значајни благочестив објектот за да ги богатство за цел живот. 1 x Пар Обетки.Сите производи се квалитетни направени и се заштитени од tarnishing, која се води-безбедно, никел-безбедно и кадмиум-безбедно!. ????Обетки Димензија???? : 0.Пакет на информации : .Симбол на верност, посветеност и љубов, ние нудиме ѓердани, белегзии, прстени и други да траат цел живот. 1 x Ткаенина за Чистење.Овие противалергиски обетки се никел - и олово-слободни, ви дава мир на умот и исклучителна моден сите валани во една.Ако купите тука и да добијат од други продавачот, ве молиме пријавете го за да објект не како што е опишано и барање за продаваат лажни производи и да се добие ЦЕЛОСНА НАПЛАТА❀Можете да кликнете на "Faith Heart Накит" за да ги видите нашите други накит, и постојат многу други роман и уникатни стилови за да изберете од Faith Heart НакитЕдинствени, Квалитетни Направени Вера Подароци.Сме ангажирани во обезбедување на квалитетот предмети со добра цена и најдобра услуга за вас!Изберете нас, изберете верата во твоето срце!❀Пакет на информации : 1x Хривнија 1x Ткаенина за Чистење 1x Подарок Кутија❀Како да се одржи на производиЧувајте го подалеку од вода и пот.43"(12mm*11mm), оваа викинг Mjolnir тор е чекан студ обетки се ретро и стилски, лесен и удобен за носење. ????Зачудувачки Earring за Жените???? : Уживајте во основен изглед кој одговара скоро ништо, сите без иритирачки вашиот лобус. 1 x Подарок Кутија.Овој производ се продава исклучиво од страна на Faith Heart Накит, на Faith Heart Накит стои зад квалитетот на сето она што ние го продаде.Врежан-стил, Деликатна и Удобност-fit. ????Совршен Подарок Избор???? : Тоа е идеален подарок избор за време на Божиќ Ден, Годишнината Ден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Таткото и Роденденот на вашиот сакан.Земете Сеќавањата на Твоите Најдобри Љубов со Вас, Без Разлика Каде и да Одите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PAVOI 14K Злато Позлатен 925 Фунта Сребро Обетки | Мала Точка/Триаголник Диск Студ Обетки | Злато Студ Обетки за Жени
  • Обновено

PAVOI 14K Злато Позлатен 925 Фунта Сребро Обетки | Мала Точка/Триаголник Диск Студ Обетки | Злато Студ Обетки за Жени

DEN 310.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Moissanite Студ Обетки, Еден Пар на 2ct Боја Брилијантен Круг Намали Лабораторија Создадени Moissanite Обетки во Sterling Silver
  • Обновено

Moissanite Студ Обетки, Еден Пар на 2ct Боја Брилијантен Круг Намали Лабораторија Создадени Moissanite Обетки во Sterling Silver

DEN 16800.00

[ ВИСОКА QUANLITY МАТЕРИЈАЛ ] : На moissanite студ обетки е направен moissanite и 18k бело злато позлатен сребрен.Безбедн�

sailimue 5 Парови од не ' Рѓосувачки Челик Кубни Циркони Студ Обетки во Собата за Жени Мажи Брилијантен Круг Плоштадот Teardrop Faux
  • Обновено

sailimue 5 Парови од не ' Рѓосувачки Челик Кубни Циркони Студ Обетки во Собата за Жени Мажи Брилијантен Круг Плоштадот Teardrop Faux

DEN 383.76

Изработени од нерѓосувачки челик, високо полирани мазна површина, безбедно и удобно да се носат, пријат�