• Обновено
XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка за Бања Пешкир Виси Лесно Складирање (Големина : 90cm

XMCX Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка за Бања Пешкир

DEN 532.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

★Лесен за користење : лесно да се отворени и лесно да се свитка.Кога ќе ја отворите грб рек тоа може да ви обезбеди со околу 10 инчи на просторот да се откажам облека.Кога решетката е затворен нејзината големина е многу компактен и неговиот изглед е стилски. ★Супер простор за заштеда на енергија : добро семејство помошник!Ако не сакаат само да се зголеми просторот за бесење на облека, но, исто така, треба да се намали просторот за виси облеката или ако живее во една мала куќа простор е скапоцен; сепак сакате облека да се суши брзо. ★Добар материјал : Ова закачалката е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик non-корозивни светлина во тежина, но издржливи. ★Телескопски виткање полици : Овие лесен-за да го инсталирате на ѕид монтирани стигнале полици зголеми вашиот плакар простор. ★Силна товарот : На сушење решетката може да се одржи до 60 килограми, па можете да го користите да се откажам облека во слободното спални соби страни на плакари складирање кабинети, во мали простори итн.Облека Сушење Полици Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Виткање Облека Решетката Ткаенина Закачалка За Бања Пешкир Hanging Advantage : Силен материјал и силно оптоварување bearing Simple инсталација само да го инсталирате на ѕид, преку accessories Foldable и стигнале заштеда time Product Детали : Име : Виткање сушење rack Length : 40cm/15.7 во 50cm/19.7 во 60cm/23.6 во 70cm/27.6 во 80см/31.5 во 90cm/35.4 во 100cm/39.4 in Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Weight : 2kg Carrying капацитет : 50kg Accessories : проширување screws Width : 12-35cm Color : silver Installation метод : директно на ѕидот лесно да се инсталира.Пакетот вклучува : 1x сушење rack Our Услуга : ★Ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ние ќе ви одговори веднаш.★ Пристигнување време : 15-27working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★По приемот на производот ако имате било незадоволство ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот за вас.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете го вашиот коментар подолу продавница за други купувачи' референца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XMCX Ѕид Монтирани Простор-Saver Облека Сушење Рек Стигнале Пати Фен Airer Облека Закачалка Перење и Сушење Посува за Перење Бања
 • Обновено

XMCX Ѕид Монтирани Простор-Saver Облека Сушење Рек Стигнале Пати Фен Airer Облека Закачалка Перење и Сушење Посува за Перење Бања

DEN 2531.04

★Погодни за било место : Погоден за домови и станови внатрешна / надворешна базен области перење соби ка

QYOURDA Elescopic Сушење Багажник, Виси Екстра Долг Сушење Рек Крпа Облека Виткање Сушење Управување со Затворен Или Отворен Железо
 • Обновено

QYOURDA Elescopic Сушење Багажник, Виси Екстра Долг Сушење Рек Крпа Облека Виткање Сушење Управување со Затворен Или Отворен Железо

DEN 1868.16

Притиснете и задржете го пролет копчето, се движат со брзини до двете страни рамномерно, се прилагоди во

Jlxl Хармоника Сушење Рек Полица За Перење Соба/Бања Кула Mudroom Спалната соба Базен Област Простор Saver Лесно Складирање Стигнале
 • Обновено

Jlxl Хармоника Сушење Рек Полица За Перење Соба/Бања Кула Mudroom Спалната соба Базен Област Простор Saver Лесно Складирање Стигнале

DEN 1058.40

★ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Тоа изгледа невидливи кога не се користи.Но, тој нуди повеќе организа�

Cabilock 1PC Виткање Закачалка Клип Перење Деца во Домаќинството Панталони долна облека Чорапи Закачалка Сушење Виси Рек Пластичен
 • Обновено

Cabilock 1PC Виткање Закачалка Клип Перење Деца во Домаќинството Панталони долна облека Чорапи Закачалка Сушење Виси Рек Пластичен

DEN 412.56

Сувост може да се користи секој ден, без оглед на временските услови, и тоа : текстил пелени, долна облека

JIAH долна Облека Сушење Стојат, Ѕид-Монтирани Сушење Рек Виткање Слој Мали rotatable Железнички Свитлива и Стигнале Соба за Заштита
 • Обновено

JIAH долна Облека Сушење Стојат, Ѕид-Монтирани Сушење Рек Виткање Слој Мали rotatable Железнички Свитлива и Стигнале Соба за Заштита

DEN 8481.60

Лесен, лесен за да го отворите и затворите; погодно за компактен складирање; може да се користи во затвор

Radefasun Клип и Капе Закачалка со 32 Клипови Пластични Вртливата Кука Преносни Виткање Сушење Рек Бебе Облека Закачалка Количка
 • Обновено

Radefasun Клип и Капе Закачалка со 32 Клипови Пластични Вртливата Кука Преносни Виткање Сушење Рек Бебе Облека Закачалка Количка

DEN 287.76

Креативни Windproof Дизајн : 360°на ротација, Направете ја вашата виси повеќе леснотија.Тоа останува на род, д�

EXILOT Облека Сушење Багажник, 1.5 М/59 инчен Нерѓосувачки Челик Перење и Сушење Багажник, без Инсталација Лесно Свитлива Чување
 • Обновено

EXILOT Облека Сушење Багажник, 1.5 М/59 инчен Нерѓосувачки Челик Перење и Сушење Багажник, без Инсталација Лесно Свитлива Чување

DEN 1293.60

【Цврсти и Издржливи】Exilot облека сушење рек направени од премија одделение задебелена нерѓосувачки чел

Airer Ѕид Стигнале Хармоника Сушење Рек Нерѓосувачки Челик 8Rods Расклопна Полици Монтирани за Перење Соба/Бања Кула Clotheshorse
 • Обновено

Airer Ѕид Стигнале Хармоника Сушење Рек Нерѓосувачки Челик 8Rods Расклопна Полици Монтирани за Перење Соба/Бања Кула Clotheshorse

DEN 568.80

[Size] : 50cm должина,60cm,80см, широк телескопски област (12cm35cm), 6 цевки + 1 кука плоча(Има 5 куки и 10 куки во два вид�

WOYIN Сушење Полици,Метални Ѕид Хармоника Проширување Стигнале Облека Воздух за Сушење Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Расклопна
 • Обновено

WOYIN Сушење Полици,Метални Ѕид Хармоника Проширување Стигнале Облека Воздух за Сушење Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Расклопна

DEN 5096.16

▲【Проширување ѕидмонтирани хармоника рек】компактниот се повлечеout дизајн е лесно да се инсталира, бр�

G GENLEAS 1 Пакет 12 Шапка Организатор Кука Јамка Лента Капа Нерѓосувачки Челик Организатор Закачалка, Виткање Облека Закачалки Количка
 • Обновено

G GENLEAS 1 Пакет 12 Шапка Организатор Кука Јамка Лента Капа Нерѓосувачки Челик Организатор Закачалка, Виткање Облека Закачалки Количка

DEN 832.80

Добро Идеал : да ви Помогне да ги организирате вашите капи, шапки, Чувајте ги Чисти во Плакарот и лесно да

SDGF-YTR Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Рек Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек
 • Обновено

SDGF-YTR Електрично Загревани Облека Airer Фен за Сушење Рек Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Бесплатна Инсталација Сушење Рек

DEN 491.76

★ПРОСТОР за ЗАШТЕДА : Набори надолу станот за да се зачува простор,Елегантен дизајн овозможува да навив

Облека Полици за Сушење Облека Клип Закачалки со 36 Клипови,од не ' Рѓосувачки Челик Закачалки Клип Сува Закачалка Перење Решетката
 • Обновено

Облека Полици за Сушење Облека Клип Закачалки со 36 Клипови,од не ' Рѓосувачки Челик Закачалки Клип Сува Закачалка Перење Решетката

DEN 311.76

【Трајни Нерѓосувачки Челик】Ова е здрав и висок квалитет, од нерѓосувачки челик капе сушење управување

Linah Ѕид и Плафон Clothesline, Електрични Сушење Багажник, со Далечински Управувач во Алуминиум и Челик Телескопски Сушење Багажник
 • Обновено

Linah Ѕид и Плафон Clothesline, Електрични Сушење Багажник, со Далечински Управувач во Алуминиум и Челик Телескопски Сушење Багажник

DEN 217.92

✔Простор за заштеда на таванот clothesline сушење управување со далечински управувач функција...

Сушење на Решетката да се Монтира на Ѕид Стигнале Пати Подалеку Облека Облека Закачалка за Внатрешна Отворено Балкон Перење Бања
 • Обновено

Сушење на Решетката да се Монтира на Ѕид Стигнале Пати Подалеку Облека Облека Закачалка за Внатрешна Отворено Балкон Перење Бања

DEN 1617.60

Ротирање на 180° да се исуши, се оптимизира просторот и намалување на надворешното загадување на воздухо�

XMCX Облека Сушење Рек Перална Ѕид Монтирани Перење Закачалка Виткање Ѕид Грб Полици Стигнале Airer со Куки Бања Пешкир Рек Лесно
 • Обновено

XMCX Облека Сушење Рек Перална Ѕид Монтирани Перење Закачалка Виткање Ѕид Грб Полици Стигнале Airer со Куки Бања Пешкир Рек Лесно

DEN 2332.80

На повеќе места : погоден за секое место каде што виси простор е потребно.Спални бања дневна соба и балко

Airer Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Дома Виткање Rustproof Хармоника Стигнале Алуминиум Легура Облека за Бања Clotheshorse
 • Обновено

Airer Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Дома Виткање Rustproof Хармоника Стигнале Алуминиум Легура Облека за Бања Clotheshorse

DEN 4644.24

? 【Големина】 : Облека железнички должина : 1m / 39inch, максималната loadable облека е 170kg / 374lb ? 【ВИСОК КВАЛИТЕ�

Облека Сушење Рек Дрво Жито Алуминиум Легура Облека Airer Кат Свитлива Простор за заштеда на Сушење Рек Внатрешна И Надворешна Балкон
 • Обновено

Облека Сушење Рек Дрво Жито Алуминиум Легура Облека Airer Кат Свитлива Простор за заштеда на Сушење Рек Внатрешна И Надворешна Балкон

DEN 7245.36

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л�

XCTLZG Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани Полиран не 'Рѓосувачки Челик Hardwired и Plug 10 Тајмер Сушење Рек полски Сушење Вграден
 • Обновено

XCTLZG Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани Полиран не 'Рѓосувачки Челик Hardwired и Plug 10 Тајмер Сушење Рек полски Сушење Вграден

DEN 751.20

[ЅИД МОНТИРАНИ 2 НАЧИНИ] Крпа Warmers за Бања доаѓа и со тешко жица и plug опции.Загреан пешкир решетката е со п�

FAKEME Количка за Облека Закачалка Ѕид Монтирани Облека Решетката за Балкон Бања Спалната соба ученичкиот дом - Два пати
 • Обновено

FAKEME Количка за Облека Закачалка Ѕид Монтирани Облека Решетката за Балкон Бања Спалната соба ученичкиот дом - Два пати

DEN 1222.80

Широк спектар на апликации : се погодни за семејства, балкони, спални, перење соби, помошни простории, ба�