• Обновено
за BenQ HT3550 Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Сијалицата Osram Внатре)

за BenQ HT3550 Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Сијалицата Osram Внатре)

DEN 3359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Сите замена проектор светилки од Dekain се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (Филипс, Osram, Ushio, Panasonic и Феникс).Светилка модул вклучува компатибилен домување, кој е направен од потрошни материјали и ќе ги собере правилно.Светилка е тестиран пред да се испрати за да се исполнат на оригиналните ОЕМ стандарди на квалитет, функционирањето и перформансите.На животниот век е 3 пати повеќе од економски светилки.Лесен за инсталација : Затвори проектор и изнесување на стара ламба по заладување.Стави во нови светилка и проверете дали приклучокот е поврзан добро.Ресетирање на мерачот на време кога ќе заврши. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 240 Дена Бесплатен Замена Гаранција.Сервисот за Време на Одговор во рок од 12 Часа.Dekain Проектор Lamps All проекторот замена светилки се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (Филипс, Osram, Ushio, Panasonic и Феникс).Светилка модул вклучува компатибилен домување, кој е направен од потрошни материјали и ќе ги собере правилно.Светилка е тестиран пред да се испрати за да се исполнат на оригиналните ОЕМ стандарди на квалитет, функционирањето и перформансите.На животниот век е 3 пати повеќе од економски светилки.Лесен за инсталација : Затвори проектор и изнесување на стара ламба по заладување.Стави во нови светилка и проверете дали приклучокот е поврзан добро.Ресетирање на мерачот на време кога ќе заврши.Гаранција Terms30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 240 Дена Бесплатен Замена Гаранција.Сервисот за Време на Одговор во рок од 12 Часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

GeeGeeTop Switchback Бела/Amber блиц Пред Магла на Денот Последователни Работи Светилка w/Динамични Flash LED Пак Сигнал Функција
  • Обновено

GeeGeeTop Switchback Бела/Amber блиц Пред Магла на Денот Последователни Работи Светилка w/Динамични Flash LED Пак Сигнал Функција

DEN 2303.76

►1.LED Дневни Работи Светлина Доаѓа со дење работи светлина, да се Претвори сигнал ситевоедно дизајн...

Пак Сигналот Индикатор За Јачина На Светлината Страна Покрие Led Светилки За W204 C Класа C250 C300 C350 C63 (Левата Страна)
  • Обновено

Пак Сигналот Индикатор За Јачина На Светлината Страна Покрие Led Светилки За W204 C Класа C250 C300 C350 C63 (Левата Страна)

DEN 664.32

МАТЕРИЈАЛ : ДОМУВАЊЕ : ABS ,ЛЕЌА : ПММА.ДЕЛ БРОЈ : 2048200721(Лево).SPECIFICATIOPN : Со 12 V 4 LED Внатре, Жолта боја, јасно lense.F

VehiCode BA9 BA9S LED Сијалица Бела 12V 1895 Г 1893 ГОДИНА 57 53 1445 T4W H5W Бајонет База Светилка за во Автомобил Цртичка Инструмент-Таблата
  • Обновено

VehiCode BA9 BA9S LED Сијалица Бела 12V 1895 Г 1893 ГОДИНА 57 53 1445 T4W H5W Бајонет База Светилка за во Автомобил Цртичка Инструмент-Таблата

DEN 358.80

Секој BA9 S LED светло светилка доаѓа со 9mm бајонет база и 1 x SMD3030 LED чип под матирано PC покритие, испорачува д�

IET Светилки - за PANASONIC PT-DW10000 (Quad Светилка) Проектор Замена Светилка Собранието со Оригинални Ushio Сијалица Внатре
  • Обновено

IET Светилки - за PANASONIC PT-DW10000 (Quad Светилка) Проектор Замена Светилка Собранието со Оригинални Ushio Сијалица Внатре

DEN 1322.40

IET Светилки користите само оригиналните ОЕМ производителот светилки во внатрешноста.IET Светилки станбе

Alla Осветлување Екстремни Супер Светло H16 H8 H11 LED Светилки, 6000K Xenon Бел) Светла за Магла/светилки drl(Дење Работи Светла)
  • Обновено

Alla Осветлување Екстремни Супер Светло H16 H8 H11 LED Светилки, 6000K Xenon Бел) Светла за Магла/светилки drl(Дење Работи Светла)

DEN 587.76

(Сет од 2)за 1600 lumens по H8 H11 LED светла за магла видливоста; вкупно 3200 lumens за двете LED H11 светилки;секој H11 LED сиј

IET Светилки - за Јасност c67RP Проектор Светилка Замена Собранието со Вистински Оригиналните ОЕМ Osram PVIP Сијалица Внатре
  • Обновено

IET Светилки - за Јасност c67RP Проектор Светилка Замена Собранието со Вистински Оригиналните ОЕМ Osram PVIP Сијалица Внатре

DEN 12957.36

IET Светилки користите само оригиналните ОЕМ производителот светилки во внатрешноста.IET Светилки станбе