• Обновено
Дрво Водич Цевка, Лесно се Инсталира Алуминиум Цевка Стандардна Големина со Фиксна Дупка за Одредување на Уреди(600mm (над големина))

Дрво Водич Цевка, Лесно се Инсталира Алуминиум Цевка Стандардна Големина со Фиксна Дупка за Одредување на Уреди(600mm (над големина))

DEN 984.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

На алуминиум цевка има стандард фиксна дупка, која може цврсто да се поправи на работното парче и не е лесно да се менува за време на употреба.Може да се користи за мелење машини, табела пили и бендот пили, за лизгачки тела и одредување на уреди.Со метрички и инчни скали, тоа е погодно да го инсталирате и користите, и е погоден за одредување повеќе workpieces.Со користење на овој цевка може да ви помогне да го поврзете го виде ножот или две водич шини, која е погодна за разни операции на дрво.Водич железнички слајд е направен од алуминиум, која е отпорна на триење и корозија, силни и издржливи.Функција : 1. Може да се користи за мелење машини, табела пили и бендот пили, за лизгачки тела и одредување на уреди.2. Водич железнички слајд е направен од алуминиум, која е отпорна на триење и корозија, силни и издржливи.3. Со метрички и инчни скали, тоа е погодно да го инсталирате и користите, и е погоден за одредување повеќе workpieces.4. Со користење на овој цевка може да ви помогне да го поврзете го виде ножот или две водич шини, која е погодна за разни операции на дрво.5. На алуминиум цевка има стандард фиксна дупка, која може цврсто да се поправи на работното парче и не е лесно да се менува за време на употреба.Спецификација : Предмет Тип : Дрво Chute Material : Алуминиум alloy Color : Red System : Метрички и кралскиот Пакет Листа : 1 x Дрво Цевка.

Кон својствата

Item Type:
Woodworking Chute
Material:
Aluminum alloy
Color:
Red
System:
Metric and imperial
Package List:
1 x Woodworking Chute :

Најдобри предлози во категоријата

Boeray Мерка М8 x 30мм Тема Т Слот Капка-во Топ Т-Топ Чекан Главата Гром Т Завртка Студ за 4545 Серија Стандард 10мм Т-Слот Алуминиумски
  • Обновено

Boeray Мерка М8 x 30мм Тема Т Слот Капка-во Топ Т-Топ Чекан Главата Гром Т Завртка Студ за 4545 Серија Стандард 10мм Т-Слот Алуминиумски

DEN 383.76

Материјал : висок квалитет на никел позлатен јаглероден челик.Antirust и долг живот.Чекан Главата големина :

Dltmysh Завртки M5 M6 М8 M10 Јаглероден Челик Т Форма Удар фреза Завртка Навој Род Стегање Капа Болт за Т-Слот Т-Раководител Завртки
  • Обновено

Dltmysh Завртки M5 M6 М8 M10 Јаглероден Челик Т Форма Удар фреза Завртка Навој Род Стегање Капа Болт за Т-Слот Т-Раководител Завртки

DEN 952.56

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор�

20 Компјутери М5 x Навој 10мм Т Слот Капка-во Топ Т-Топ Чекан Главата Гром Т Завртка Студ за 2020 Серија Стандард 6mm Т-Слот Алуминиумски
  • Обновено

20 Компјутери М5 x Навој 10мм Т Слот Капка-во Топ Т-Топ Чекан Главата Гром Т Завртка Студ за 2020 Серија Стандард 6mm Т-Слот Алуминиумски

DEN 239.76

Количина : 20pcs.Чекан Главата големина : 10 х 6 х 3.5 mm; Навој Дијаметар : 5mm (М5), Болт должина 10мм.Материјал : вис