• Обновено
GLVSZ Преносни Биро Жичен Фанови 3 Брзини 28W Режим за Нечујно Воздух Circulator Фан,Осцилирачки Фан Преносни Тивко за Домашна Употреба (Office use (Бела, 24x22x36cm)

GLVSZ Преносни Биро Жичен Фанови 3 Брзини 28W Режим за Нечујно Воздух Circulator Фан,Осцилирачки Фан Преносни Тивко за Домашна Употреба

DEN 1430.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Правец На Ветер Прилагодување На Светлината На Ѕвонење, Мозочен Удар, Брзината И Три Брзини.Номинална Напон : 120 V/60 HZ Снабдување Воздух Режим : Тресење на Главата Правец на ветер Опрема : Трето Опрема Бучава : Подолу 36d B Правец Тип Избор : Природна Енергија од Ветер Режим : AC : 28 W N W(kg) : 2.11 KG G W(kg) : 2.8 KG Giftbox Meas(cm : 24x22x36cm.Погодна За Многу Сценарија : Овој Компактен Вертикална Фан Изгледа Одлично Во Mo/st Видлив Дел Од Спалната соба Или Канцеларија.Класичен Бел Дизајн, Едноставен, Но Елегантен, Исто Така Е Совршена Декорација.Циркулацијата на воздух Фан : Целосно Автоматски Широк агол Тресење на Главата Дизајн, Прилагодлив за 90°, Лево И Десно, 80° Нагоре И Надолу, Пошироката Снабдување Воздух Агол, Побрза Циркулација на крвта, Погоден За Сите Сезони.Тоа Се Користи Со Клима, Електрични Грејачи И Други Апарати За Домаќинство Апарати За Рамнотежа Внатрешна Температура И Да Се Подобри Удобноста.Главната Материјал На Производот Е ABS Пластика.Погодна За Многу Сценарија : Овој компактен вертикална фан изгледа одлично во mo/st видлив дел од спалната соба или канцеларија.Класичен бел дизајн, s/imple, но елегантен, исто така е совршена декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CONBOLA Пренослива Батерија Управувана Фан со LED Фенер, 10400mAh Отворено Мала Батерија Тивка Кампување Фан, Лични Биро Вентилатор
 • Обновено

CONBOLA Пренослива Батерија Управувана Фан со LED Фенер, 10400mAh Отворено Мала Батерија Тивка Кампување Фан, Лични Биро Вентилатор

DEN 935.52

【Тивка Работа & Силен Ветар】 Дали сакате да се излади без досаден бучавата во позадина во жешките летн�

YiZYiF 5/7 Остава Универзална Пластични Тишина Фан Сечилото Repalcement со Орев Покритие за 16 Инчен Домаќинство Стои Пиедестал Фан
 • Обновено

YiZYiF 5/7 Остава Универзална Пластични Тишина Фан Сечилото Repalcement со Орев Покритие за 16 Инчен Домаќинство Стои Пиедестал Фан

DEN 167.76

Универзален пластичен тишина фан сечилото 5 / 7 остава со орев покритие за 16 инчен домаќинство стои пиеде

Табела Фанови Преносни Мини Табела Фан, Мали, но Моќни, Мали Лични USB Биро Фан, за Дома Канцеларија Спалната соба Маса и Десктоп
 • Обновено

Табела Фанови Преносни Мини Табела Фан, Мали, но Моќни, Мали Лични USB Биро Фан, за Дома Канцеларија Спалната соба Маса и Десктоп

DEN 1346.16

[USB Напојува] : Доаѓа со помош на usb кабелот кој е компатибилен со сите USB порта, како што се компјутер, моќ �

ZYRYE USB Мали Фан Мини Тресење на Главата Фан Gale Погодно и за Исклучување на Почетниот Спалната соба Ноќни Биро Имитација Свет
 • Обновено

ZYRYE USB Мали Фан Мини Тресење на Главата Фан Gale Погодно и за Исклучување на Почетниот Спалната соба Ноќни Биро Имитација Свет

DEN 2155.20

Светлината на ѕвонење работата : Усвојување brushless бакар главниот мотор, светлината на ѕвонење операција

LIULIFE Мини USB Полнење Фан, Рачни Bladeless Фан, Преносни Вентилаторот за Ладење, Погоден за Дом, Канцеларија, Отворено и Кампување,Blackgreen
 • Обновено

LIULIFE Мини USB Полнење Фан, Рачни Bladeless Фан, Преносни Вентилаторот за Ладење, Погоден за Дом, Канцеларија, Отворено и Кампување,Blackgreen

DEN 479.76

Дизајн : На bladeless дизајн е многу безбеден за децата да се користи.Симпатична фан ќе ве направи уникатен.П�

Биро Вентилатор за Спалната соба, INMORVEN Bladeless Фан Мала Маса Фан Тивка Батерија Управувана Батерија за Ладење на Преносни Фанови
 • Обновено

Биро Вентилатор за Спалната соба, INMORVEN Bladeless Фан Мала Маса Фан Тивка Батерија Управувана Батерија за Ладење на Преносни Фанови

DEN 1007.04

☀Bladeless Фан Дизајн : Ова биро фан применува bladeless воздух влезот решетката за бебе, деца и домашни миленици

Биро и табела фан, Батерија Напојува Фан,Свитлива и Прилагодлива Висина на Воздухот Circulator flool Фан за на Отворено, Двор, Плажа,Патување,
 • Обновено

Биро и табела фан, Батерија Напојува Фан,Свитлива и Прилагодлива Висина на Воздухот Circulator flool Фан за на Отворено, Двор, Плажа,Патување,

DEN 1439.76

ПРЕНОСЕН ,КОМПАКТЕН : Укината Висина 4.7 X8.1 инчи и мерење 2.97 lb.Прилагодлива Висина од 16 инчи до 41 инчен , од

Vornado 660 Големи Целата Соба Воздух Circulator Фан со 4 Брзина и 90-Степен Навалите, 660-Големи, Црно-783 Полна Големина Целата
 • Обновено

Vornado 660 Големи Целата Соба Воздух Circulator Фан со 4 Брзина и 90-Степен Навалите, 660-Големи, Црно-783 Полна Големина Целата

DEN 2399.76

1 на Vornado 660 Големи Целата Соба Воздух Circulator Фан со 4 Брзина и 90Степен Навалите, 660Големи, Црни 1 на Vornado 783 По

LZQBD Фанови,Кула Фан,Bladeless Осцилирачки Фан со Далечински Управувач,Тивко Ладење, 15 Часовен Тајмер, 3 Брзина Стои Вентилатор
 • Обновено

LZQBD Фанови,Кула Фан,Bladeless Осцилирачки Фан со Далечински Управувач,Тивко Ладење, 15 Часовен Тајмер, 3 Брзина Стои Вентилатор

DEN 1372.80

[Моќен Но Тивка Работа]Дома Кула Фан Вработува Аеродинамичен Технологија, Што го Намалува Метежот на Ос�

Преносни Биро Фан,Свитлива Фан Пиедесталот Стои Кат Фан Прилагодлива Висина од 14.2 инчен да 39inch, 4 Брзини & Time Settings,7200mAh
 • Обновено

Преносни Биро Фан,Свитлива Фан Пиедесталот Стои Кат Фан Прилагодлива Висина од 14.2 инчен да 39inch, 4 Брзини & Time Settings,7200mAh

DEN 719.76

�【Компактен Свитлива Фан : 】 Укината големина 3.7" * 7.76", мини и преносни за патување надвор со полна торб�

SoulBay Преносни Свитлива Табела Фан со Клип Прилагодливи Speed USB Полнење 1800mAh Батеријата Работеше Тивко Осцилирачки Фан на
 • Обновено

SoulBay Преносни Свитлива Табела Фан со Клип Прилагодливи Speed USB Полнење 1800mAh Батеријата Работеше Тивко Осцилирачки Фан на

DEN 935.76

Виткање т заземаат многу простор, лесно да се продавница и да потрае.Овој пренослив фан не треба монтажа

ILYPRO Рачни Фан Батеријата Напојува Батерија Мини USB Биро Фан Молчи за Статистика на Отворено Во движење 2 Брзина
 • Обновено

ILYPRO Рачни Фан Батеријата Напојува Батерија Мини USB Биро Фан Молчи за Статистика на Отворено Во движење 2 Брзина

DEN 2385.60

Вградената батерија управувана, полни со micro USB кабел.Noiseless Мотор носи ветрот тивко.Прилагодливи Брзина �

Vornado 630 Средината на Големината на Целата Соба Воздух Circulator Фан & 460 Мали Целата Соба Воздух Circulator Фан со 3 Брзини,
 • Обновено

Vornado 630 Средината на Големината на Целата Соба Воздух Circulator Фан & 460 Мали Целата Соба Воздух Circulator Фан со 3 Брзини,

DEN 2759.52

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Воздушна завеса Електрични, 2-Брзина се Префрлите со Далечински Управувач, Голем Волумен Воздух, Затворен Електрични Воздухот Вратата,
 • Обновено

Воздушна завеса Електрични, 2-Брзина се Префрлите со Далечински Управувач, Голем Волумен Воздух, Затворен Електрични Воздухот Вратата,

DEN 926.40

На прилагодливи шофершајбната може да се прилагоди на брзината на ветерот авион како што се бара за под�

KYAM Вентилаторот за Ладење Биро Фан Батерија Управувана Фан 4 Брзо се Прилагодува со Силно Струење за Статистика Табела Спална соба,
 • Обновено

KYAM Вентилаторот за Ладење Биро Фан Батерија Управувана Фан 4 Брзо се Прилагодува со Силно Струење за Статистика Табела Спална соба,

DEN 1260.00

Силно Струење : за Разлика од традиционалните фанови, нашата фан може да циркулира воздухот низ цела соб

Режим за нечујно Воздух Circulator Фан 360°Ротирате Лични Десктоп Табела Фан Преносни Жичен Навивачи со 3 Брзини Правец на Осцилирачки
 • Обновено

Режим за нечујно Воздух Circulator Фан 360°Ротирате Лични Десктоп Табела Фан Преносни Жичен Навивачи со 3 Брзини Правец на Осцилирачки

DEN 959.76

Циркулацијата на воздух Фан : Целосно автоматски широк агол тресење на главата дизајн, прилагодлив за 90�

BRZP Десктоп Фан, апарати за Домаќинство Кат Фан Циркулацијата на Воздух Фан Smart Далечински Управувач 3-Брзина на Вредноста, за
 • Обновено

BRZP Десктоп Фан, апарати за Домаќинство Кат Фан Циркулацијата на Воздух Фан Smart Далечински Управувач 3-Брзина на Вредноста, за

DEN 900.00

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : ВоздухCirculator кат фан, пиедестал вентилаторот за ладење, преносни за дома и во канцел�

Angzifan Воздух Circulator Фан,Мала Тивка Турбо Биро Љубители со,Батерија Биро Фан Преносни Осцилирачки Cordless Фан 3 Брзини USB
 • Обновено

Angzifan Воздух Circulator Фан,Мала Тивка Турбо Биро Љубители со,Батерија Биро Фан Преносни Осцилирачки Cordless Фан 3 Брзини USB

DEN 1045.20

Силно Струење & Тивка Работа : На маса фанови изграденаво патент ножеви технологија се чувствуваат експ�

Рачни Misting Фан Преносни Фан на Лицето USB Полнење на Батеријата Управувана Фан, Количка за Патување Вентилатор за Кампување, Планинарење,
 • Обновено

Рачни Misting Фан Преносни Фан на Лицето USB Полнење на Батеријата Управувана Фан, Количка за Патување Вентилатор за Кампување, Планинарење,

DEN 561.60

Напојува со вклучени USB кабел, тоа може да биде поврзана со вашиот компјутер или DC 5 V адаптер.Smart форма, ку

AirCover 2021 8-Инчен Foldaway Осцилирачки Фан со Далечински Управувач, 3-Брзина, Cordless Батерија Стои Преносни Пиедестал Фан,
 • Обновено

AirCover 2021 8-Инчен Foldaway Осцилирачки Фан со Далечински Управувач, 3-Брзина, Cordless Батерија Стои Преносни Пиедестал Фан,

DEN 1127.76

[Auto Осцилирачки Способност & Брзо Полнење] : осцилирачки фан осцилира страна на страна 140° и може да се пр�

Tosuny Мини USB Пренослив Десктоп Фан, Мини Висока Брзина Лични Фан Поддржува Прилагодливи Брзина на Ветрот, Лични Десктоп Ладење
 • Обновено

Tosuny Мини USB Пренослив Десктоп Фан, Мини Висока Брзина Лични Фан Поддржува Прилагодливи Брзина на Ветрот, Лични Десктоп Ладење

DEN 1045.20

Едноставен и освежување на дизајнот, мини фан поддржува прилагодливи брзина на ветрот со три инсталира.

USB Табела Фанови Осцилација Десктоп Фан 3 Брзина 60° Осцилирачки Тивка Мала Маса Фан Лето Ладење Вентилатор за Спалната соба Office
 • Обновено

USB Табела Фанови Осцилација Десктоп Фан 3 Брзина 60° Осцилирачки Тивка Мала Маса Фан Лето Ладење Вентилатор за Спалната соба Office

DEN 599.76

3 Брзина & 60°Осцилација : USB вентилатор може да се прилагоди во 3 брзина : струењениска правец,Медиум прав