• Обновено
PoKat 27.75 USB Farmhouse Табела Светилка Групи на 2 за Дневна Соба Класичната Спална соба Ноќни Ноќната Ламба со 2 USB Порти Браун

PoKat 27.75 USB Farmhouse Табела Светилка Групи на 2 за Дневна Соба Класичната Спална соба Ноќни Ноќната Ламба со 2 USB Порти Браун

DEN 2207.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Корисни USB Порти : Секој ноќни ламби содржи две 5 V/2 A полнење преку USB порт,тоа е лесно за полнење на вашиот телефон,таблет или други електронски уреди кога сте на работа или спиење.Полнење функција уште се работа дали светилка е вклучено или исклучено.Нема потреба да пребарувате низ ѕиден штекер за полнење да се појави повеќе.Класичен &Традиционален Дизајн : дизајни со традиционалните поли смола, темно кафена смола светилка тело со ткаенина тапан сенка,направи оваа табела светилка претставува ретро стил.Тоа може да се користи како украс и совршено одговара на вашата мебел.Табела Светилка Сет од 2 : Секоја Традиционалните табела светилки е 27 3/4" висок вкупно База е 5" широк на дното, Сенка е 11" во склопот на врвот x 12"низ дното x 9" висока, Тежи 4.5 кг.Ротари се префрлат лесно да го вклучите/исклучите.Безбедност Уверување : кабелот и plug на секоја маса светилка е UL се наведени, тоа е национално признати за своите стандарди за безбедност.Секоја светилка користи една 100-вати максимална сијалица со E26 приклучок, компатибилен со голем број на халоген светилки, ПРЕДВОДЕНА или CFL светлина, крушка.(Сијаличката не се вклучени). 100% Грижете се-Бесплатно Гаранција : Сите табела светилки доаѓаат со Гаранција 2 години.Ние сме 100% посветен на вашата комплетна сатисфакција.За која било причина, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и да добие нашата поддршка.Секој ноќни ламби содржи две 5 V/2 A полнење преку USB порт, погодно за вашата секојдневна употреба.Тоа му дава целосна разгледување на вашиот секојдневно искуство.кога ќе седнете од страна на троседот или креветот, нема потреба да се најде друг полнење алатка, може да се земе тоа лесно да го полните телефонот со овие посебни смола USB табела светилка.Посебно дизајниран традиционалните табела светилка, темно кафена смола светилка тело со ткаенина абажур,направи оваа табела светилка претставува ретро стил.Оваа светилка не само совршен за разни сцени,на вашата спална соба, дневна соба, за статистика и статистика, но исто така, тоа ќе биде пристојно и значителна подарок за вашето семејство или пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

На допир за Контрола на Маса Светилка Сет од 2, Гроздобер Ноќни Лампи со Полнење преку USB Порт, 3-Начин Dimmable Големи Крем Тапан
 • Обновено

На допир за Контрола на Маса Светилка Сет од 2, Гроздобер Ноќни Лампи со Полнење преку USB Порт, 3-Начин Dimmable Големи Крем Тапан

DEN 1766.40

【Традиционалните Табела Светилка】Инспириран од гроздобер стил, секоја светилка користи крем ткаенин�

Земјата 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка
 • Обновено

Земјата 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка

DEN 1509.60

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја

FSJIANGYUE Мулти-Агол Дрвени Железо LED Виткање Нордиските Стил Маса Светилка Око за Заштита Читање Табела Светилка Дневна Соба и
 • Обновено

FSJIANGYUE Мулти-Агол Дрвени Железо LED Виткање Нордиските Стил Маса Светилка Око за Заштита Читање Табела Светилка Дневна Соба и

DEN 1617.60

Абажур Боја : бела,розова,жолта,зелена,сива 3 Боја swtiching : Топло бела / Кул Бело / Бела светлина, топла светл

COZOO USB Ноќни Табела & Маса Светилка со 3 Полнење преку USB Порти и 2 Места Моќ Лента,Плоштад Црна Полначот База со Лен Црвена
 • Обновено

COZOO USB Ноќни Табела & Маса Светилка со 3 Полнење преку USB Порти и 2 Места Моќ Лента,Плоштад Црна Полначот База со Лен Црвена

DEN 839.76

【3 USB Порти & 2 AC Места】основата на овој декоративни и единствена маса и пинг ноќни ламби содржи 3 USB порт �

Ноќни Светилка, Табела Светилка Спалната Соба Дневна Соба Студија Соба Dinigroom Маса Светилка Дома Затворен Кристал Ткаенина Ткаенина
 • Обновено

Ноќни Светилка, Табела Светилка Спалната Соба Дневна Соба Студија Соба Dinigroom Маса Светилка Дома Затворен Кристал Ткаенина Ткаенина

DEN 839.76

На мека светлина е многу погодна како декоративни светилки во ноќта, со што удобна атмосфера и светлина

WYBFZTT-188 Извор на Светлина Крпа Абажур Керамички Главната Маса Светилка Push-Button Спалната соба Ноќни Ламби (Боја: Сина)
 • Обновено

WYBFZTT-188 Извор на Светлина Крпа Абажур Керамички Главната Маса Светилка Push-Button Спалната соба Ноќни Ламби (Боја: Сина)

DEN 21478.32

Избрана Материјал, Убави, Трајни.Светлина Тело Материјал : Керамика, Метал, Светилка Сенка : Ткаенина.Пог

HSLMDSD Табела Светилки,Батерија Cordless Led Табела Светилка,Преносни Отворено Табела Светилка Батерија Управувана во Црно,Бар,
 • Обновено

HSLMDSD Табела Светилки,Батерија Cordless Led Табела Светилка,Преносни Отворено Табела Светилка Батерија Управувана во Црно,Бар,

DEN 3967.20

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

WXL Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Студија Соба Табела Светилка Крпа Уметност Табела Светилка WXLV (Боја : Сина)
 • Обновено

WXL Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Студија Соба Табела Светилка Крпа Уметност Табела Светилка WXLV (Боја : Сина)

DEN 4198.08

● Големина : W23 cm * H43 cm (9 * 16.9 инчи) ● Висок квалитет стакло табела светилка, 100% гаранција за вашето задово�

Животно 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка
 • Обновено

Животно 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка

DEN 568.80

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја

Ноќни Табела Светилка Акварел Лесна Подигање на Печурки Шумски Печурки за Јадење Barovik Dimmable Дрво База Flaxen Ткаенина Сенка
 • Обновено

Ноќни Табела Светилка Акварел Лесна Подигање на Печурки Шумски Печурки за Јадење Barovik Dimmable Дрво База Flaxen Ткаенина Сенка

DEN 1838.40

МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН висината на светилка е 10", дијаметар на дрвена основа е 4.7".Во минималистички стил

Dimmable Ноќни Ламби Темни Пастелни Школки Лесна Текстура Печати Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела Светилка Користи за
 • Обновено

Dimmable Ноќни Ламби Темни Пастелни Школки Лесна Текстура Печати Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела Светилка Користи за

DEN 1600.80

Плоштад абажурстрана должина на абажур : 5.5 инчи, на висина на абажур : 8 инчи; страна должина на база на ма

Dimmable Табела Светилка Трендовски Апстракт Розово Злато Леопард Вертикална Диви Животни Cheetah Кожата USB Ноќни Ламби/ Минималистички
 • Обновено

Dimmable Табела Светилка Трендовски Апстракт Розово Злато Леопард Вертикална Диви Животни Cheetah Кожата USB Ноќни Ламби/ Минималистички

DEN 482.40

【Usb напојување приклучете】 Оваа светилка користи на usb напојување со приклучокот,а тоа може да биде пов

Mosichi Симпатична Цртан филм Жирафа LED Светло Студентската Спална соба Ноќни Читање Табела Ноќ Светилка Зелена
 • Обновено

Mosichi Симпатична Цртан филм Жирафа LED Светло Студентската Спална соба Ноќни Читање Табела Ноќ Светилка Зелена

DEN 219.36

Кој посебни симпатична цртан филм жирафа облик дизајн така што изгледа супер симпатична и убава.Израбо�

Модерната Спирала Табела Светилка, 3 Бои & Stepless Затемнување Светлината Ноќни Ламби, Сребро Челик Ноќната Ламба Дневна Соба и
 • Обновено

Модерната Спирала Табела Светилка, 3 Бои & Stepless Затемнување Светлината Ноќни Ламби, Сребро Челик Ноќната Ламба Дневна Соба и

DEN 1079.76

МОДЕРНА "S" КРИВИ ДИЗАЈН и ШИРОК АПЛИКАЦИИ Тоа не е само елегантни табела светилка, но исто така и на дело

Oneach USB Табела Светилки Поставени на 2 за Дневна Соба 22.2 Модерниот Кревет Биро Светилки за Спалната соба Канцеларија Масло-Протри
 • Обновено

Oneach USB Табела Светилки Поставени на 2 за Дневна Соба 22.2 Модерниот Кревет Биро Светилки за Спалната соба Канцеларија Масло-Протри

DEN 1199.76

【USB Табела Светилки】Тоа е асистент за вас и вашето семејство.Секоја табела светилка има еден USB порт на

DEMMEX Батеријата Управуван рачно изработени Шарени Мозаик Стакло Компактна Маса Биро Ноќни Ламби Абажур со Антички Месинг База,
 • Обновено

DEMMEX Батеријата Управуван рачно изработени Шарени Мозаик Стакло Компактна Маса Биро Ноќни Ламби Абажур со Антички Месинг База,

DEN 1051.20

DEMMEX Батеријата Управуван рачно изработени Шарени Мозаик Стакло Табела Ноќни Ламби.Димензии : 11"H, 5"В Ант�

Ноќни Лампи Рака Подготвени со француски Симболи и о Драга Текст на француски јазик Акварел Читање Ноќната Ламба, Минималистички
 • Обновено

Ноќни Лампи Рака Подготвени со француски Симболи и о Драга Текст на француски јазик Акварел Читање Ноќната Ламба, Минималистички

DEN 408.24

【Едноставни Дизајни】светилка сенка е отпечатена со прекрасен дизајн.Оваа маса светилка договор цврст

beerty Табела Светилка - Battery Powered Елка Форма Ноќни Светлина Биро LED Светилка Божиќ Декоративни Ламби - Дневна Соба, Спална
 • Обновено

beerty Табела Светилка - Battery Powered Елка Форма Ноќни Светлина Биро LED Светилка Божиќ Декоративни Ламби - Дневна Соба, Спална

DEN 1084.80

Батеријата напојува : Напојува од батерии само.Овој производ не содржи екстра жици, па може да се стави с

DEMMEX Батеријата Управуван рачно изработени Шарени Мозаик Стакло Компактна Маса Биро Ноќни Ламби Абажур со Антички Месинг База,
 • Обновено

DEMMEX Батеријата Управуван рачно изработени Шарени Мозаик Стакло Компактна Маса Биро Ноќни Ламби Абажур со Антички Месинг База,

DEN 1051.20

DEMMEX Батеријата Управуван рачно изработени Шарени Мозаик Стакло Табела Ноќни Ламби.Димензии : 11"H, 5"В Ант�

Ноќ Светлина Bluetooth Звучници, Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Допир Контрола Светилка, Dimmable Табела LED Светилка Звучник
 • Обновено

Ноќ Светлина Bluetooth Звучници, Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Допир Контрола Светилка, Dimmable Табела LED Светилка Звучник

DEN 551.76

♫ Разноврсна Bluetooth Звучници : Висок квалитет на безжична bluetooth звучник + Допир led расположение светилка +

Тајландски Гроздобер рачно изработени Азија Ориентални Светилка Кит Ноќни Табела Светилка Спалната соба или на Подот Дрво Хартија
 • Обновено

Тајландски Гроздобер рачно изработени Азија Ориентални Светилка Кит Ноќни Табела Светилка Спалната соба или на Подот Дрво Хартија

DEN 623.76

Материјал : Е дрвени и Mulberry хартија, моделот На печатени синиот кит риба (mulberry хартија е издржлив хартиј�

Alsnn 14 Инчен Тифани Стил на Табела Светилка,Креативни Мисија Стил рачно изработени Обоено Стакло Ноќ Светилка за Осветлување Тела
 • Обновено

Alsnn 14 Инчен Тифани Стил на Табела Светилка,Креативни Мисија Стил рачно изработени Обоено Стакло Ноќ Светилка за Осветлување Тела

DEN 15209.28

100% здрав обоено стакло рачно изработени.Секое парче од стакло се сече и се полира со рака.Потоа работ на

Кошарка 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка
 • Обновено

Кошарка 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка

DEN 897.60

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја

Лен Ткаенини Сенка Дрво База Табела Светилка Божиќ Колекција со Сезонски Дедо мраз и Снешко Dimmable Ноќни Табела Светилка Цврсти
 • Обновено

Лен Ткаенини Сенка Дрво База Табела Светилка Божиќ Колекција со Сезонски Дедо мраз и Снешко Dimmable Ноќни Табела Светилка Цврсти

DEN 527.76

На абажур има дијаметар од 5.5 инчи и висина од 8 инчи.Целата маса светилка е 11 инчи висок и опремени со дрв