• Обновено
WOOPOWER Мрачно Tassel Tablecloth, Тркалезна Маса Крпа Лен Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација - 59 (Сина, Кол 59)

WOOPOWER Мрачно Tassel Tablecloth, Тркалезна Маса Крпа Лен Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација - 59

DEN 431.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ДЕЛИКАТНА ПЕЧАТЕЊЕ - Кој елеганција шари модел на лен ткаенини со убава tassel работ, украсите на трпезариска маса со оваа модерна tablecloth да започне традиционалната tablescape, тогаш дол надвор shimmery flatware и поедноставување на порцелански чинии да се направи вашиот оброк време повеќе луксузни.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА Произведени од супер, тешко носи 100% лен ткаенини, со лесна конструкција дека нема лесно да се кавгата по долготрајната употреба; Tablecloth мерки 60" во Дијаметар, вклучува tassel должина.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ - Машина перат во ниска температура или ладна вода, нежно циклус; Рака мие најдобар; Не за белење; Собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши.Ве молиме избегне да биде отворено во директна сончева светлина премногу долго.ЗА ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ - Веднаш заличи јадење маси, додека за заштита површини.Овој сестран tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени или специјални празник собири.Внатрешна/надворешна употреба.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ - Ако имате било какви прашања во врска со купувањето или било кој друг производ за продажба, нашата служба за корисници претставници се на располагање за да им помогне.Нашата цел е секогаш да им обезбедиме на нашите клиенти со најдоброто можно искуство.Направени од издржлив полиестер.Солза отпорни и боја исчезнат отпорни.Модерната шарени шема.Убава tassel раб.Машина перат.Не кајгана.Железо при ниски температури (ако е потребно).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PDGJG Европски Стил Тркалезна Маса Tablecloth Tablecloth Tablecloth Покрива Западен Трпезариска Маса Круг Кафе на Маса Круг Капак
 • Обновено

PDGJG Европски Стил Тркалезна Маса Tablecloth Tablecloth Tablecloth Покрива Западен Трпезариска Маса Круг Кафе на Маса Круг Капак

DEN 8522.64

Ткаенината е кожатаfriendly и деликатна, а изработката е парична казна.Исклучителна модели, фирма боја, сил�

Геометриски Линии Спорт Кошарка Tablecloths за Правоаголник 54 x 109-инчен Табела Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за трпезарија,
 • Обновено

Геометриски Линии Спорт Кошарка Tablecloths за Правоаголник 54 x 109-инчен Табела Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за трпезарија,

DEN 552.00

Памук, Лен Ткаенини Материјал 54" x 109" / 138 x 275 cm.Обичај tablecloths, дигитални и една страна печатење, не е лесно

ZYBW Правоаголна Tablecloth со Сива Tassel Крои Памук и Лен Tablecloth за Кујна,Јадење,Забава,Ресторан,Маса,Триаголник,55 x 70 инчен
 • Обновено

ZYBW Правоаголна Tablecloth со Сива Tassel Крои Памук и Лен Tablecloth за Кујна,Јадење,Забава,Ресторан,Маса,Триаголник,55 x 70 инчен

DEN 607.20

Пакет Листата : 1pc x Крои Tassel Памук, Лен Tablecloth Only,size 55 x 70,околу 1 или 2 инчен отстапување.Крои Tassel Дизајн : Ми�

Среќен Christmas5pattern Нордиските Стил Кафе на Маса Tablecloth Печатени Памук, Лен Облека Водоотпорен и dustproof ТВ Кабинет Покрие
 • Обновено

Среќен Christmas5pattern Нордиските Стил Кафе на Маса Tablecloth Печатени Памук, Лен Облека Водоотпорен и dustproof ТВ Кабинет Покрие

DEN 1521.60

Дигитален HD печатење.Ткаенината е дебела, силна и носатотпорни, добра навремено отпор, силна отпорност �

Песната Правоаголник Tablecloth Tablecloth Памук, Лен Tablecloth Мода Кујна Tablecloth Правоаголна Пикник Крпа Домашна Ткаенина Декоративни
 • Обновено

Песната Правоаголник Tablecloth Tablecloth Памук, Лен Tablecloth Мода Кујна Tablecloth Правоаголна Пикник Крпа Домашна Ткаенина Декоративни

DEN 575.76

Лен,памук ★ Мода модел : моделот е деликатна, и на модна смисла, исто така, користи дигитално печатење пр�

Геометриски Сина, Виолетова Розова Бел Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи
 • Обновено

Геометриски Сина, Виолетова Розова Бел Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

DEN 871.20

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Знаме Светот Знамиња Царство Амблем Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи
 • Обновено

Знаме Светот Знамиња Царство Амблем Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

DEN 1720.80

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Маса Крпа Правоаголна Памук и Лен Маса Крпа Маса Крпа Дома Нордиските Модерен Минималистички Крпа Домашна Кујна Декорација Табела
 • Обновено

Маса Крпа Правоаголна Памук и Лен Маса Крпа Маса Крпа Дома Нордиските Модерен Минималистички Крпа Домашна Кујна Декорација Табела

DEN 2025.60

Широко се користи и погоден за Кујна / Дневна Соба / Партија / Кафе и Отворено Пикник СКАРА,итн.Масло Док�

Гроздобер Американски и Канадски Знамиња Маса Крпа Покрие Лен Tablecloths Печатени Ткаенини за Вечера Кујна Партија Празник Decetotive
 • Обновено

Гроздобер Американски и Канадски Знамиња Маса Крпа Покрие Лен Tablecloths Печатени Ткаенини за Вечера Кујна Партија Празник Decetotive

DEN 2255.76

Материјал : Висок квалитет на памук, лен,трајни и colorfast.На крпа покритие за маса е идеална заштитниот пок�

DUZHOME Круг Tablecloth - 1pcs Памук, Лен Кафе, Памук, Лен Tassel Tablecloth Круг Везови Јадење Чај Маса Покритие за Свадба Партија
 • Обновено

DUZHOME Круг Tablecloth - 1pcs Памук, Лен Кафе, Памук, Лен Tassel Tablecloth Круг Везови Јадење Чај Маса Покритие за Свадба Партија

DEN 647.76

Лен,памук,сатен ☁ Дома Текстил Да Правоаголна Свадба Партија Беж,Светло сива Партија 82 круг tablecloth сива �

ZHUAN Памук и Лен Tablecloth,Нордиските-Стил Tassel Водоотпорен Дише Табела Покритие за Кујна Студент Табела Свадба Партија-б 135x220cm(53x87inch)
 • Обновено

ZHUAN Памук и Лен Tablecloth,Нордиските-Стил Tassel Водоотпорен Дише Табела Покритие за Кујна Студент Табела Свадба Партија-б 135x220cm(53x87inch)

DEN 1797.60

✿1.МатеријалМатеријалот На Оваа Tablecloth Е Ткаенина,Дамкаотпорни И носатОтпорни ✿2.ПОГОДНОСТТоа Е Лесен И

Flouky 54x109in Водат Трајни Tablecloth,Памук, Лен Прашина-Доказ и Перат Табела Покритие за Свадба,Кујна Dinning, Здраво Безбол на
 • Обновено

Flouky 54x109in Водат Трајни Tablecloth,Памук, Лен Прашина-Доказ и Перат Табела Покритие за Свадба,Кујна Dinning, Здраво Безбол на

DEN 264.00

ღ【Квалитет Табела Опфаќа : 】Оваа табела покрие се направени од издржлив памук и лен кој ви дава добра и

HDGTSA Tablecloths Големи Пластични Правоаголник Табела Покрие Крпа Избришете Чисти Партија Tablecloth Опфаќа-183cm x 137cm (Сина,
 • Обновено

HDGTSA Tablecloths Големи Пластични Правоаголник Табела Покрие Крпа Избришете Чисти Партија Tablecloth Опфаќа-183cm x 137cm (Сина,

DEN 407.76

Големи Димензии : 183cm x 137cm (6ft x 4.5 ft).Премиум Ткаенини : Tablecloths се направени од високо квалитетни трајни пол�

2 Пакет Сина Солидна Ролни 52 Инчен x 100 Пикник/Партија Пластични Tablecloth се Тркалаат, за Еднократна употреба Пикник Обоени Маса
 • Обновено

2 Пакет Сина Солидна Ролни 52 Инчен x 100 Пикник/Партија Пластични Tablecloth се Тркалаат, за Еднократна употреба Пикник Обоени Маса

DEN 705.60

2 РОЛС Одговара над 20 маси : ЗАШТИТА на ВАШАТА МАСА од маснотии, гребнатини, дамки, spills и вода со нашите по

Црна и Бела Карирани Правоаголник Tablecloth - Навремено Отпорни Водоотпорен Маса Крпа Тешка Тежина Бивол Plaid Перат Полиестер Табела
 • Обновено

Црна и Бела Карирани Правоаголник Tablecloth - Навремено Отпорни Водоотпорен Маса Крпа Тешка Тежина Бивол Plaid Перат Полиестер Табела

DEN 407.76

Полиестер.СУПЕРИОРЕН ТКАЕНИНИ : Направен од премијата и тешки тежина полиестер која е мека и издржливи,

CDQYA Триаголник Маса Крпа Платно Уметност Памук и Лен Шарени Јапонски Овална Трпезариска Маса Покрие Крпа Кафе на Маса, Маса Крпа
 • Обновено

CDQYA Триаголник Маса Крпа Платно Уметност Памук и Лен Шарени Јапонски Овална Трпезариска Маса Покрие Крпа Кафе на Маса, Маса Крпа

DEN 11341.44

Ткаенината е удобно, кожатаfriendly и нежна.Бојата е цврст, силен и носатотпорни.На бод должина на overlock е дур