• Обновено
AONTUS Памук, Лен Tablecloth Ресни Правоаголник Табела ги Опфаќа за Вечера Партии Празници Беж (55.1 Во 118.1 Во, Daisies)

AONTUS Памук, Лен Tablecloth Ресни Правоаголник Табела ги Опфаќа за Вечера Партии Празници Беж (55.1 Во 118.1 Во, Daisies)

DEN 983.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【НЕ-ИСЧЕЗНУВА】 : AONTUS Полиестер лен tablecloth е обоена со висок квалитет на бои, кој има добра боја фиксација и не е лесно да исчезнат. 【АНТИ-НАВРЕМЕНО се постават рамен да се исуши).Најдете AONTUS е целосна селекција на tablecloths од пребарувањето за AONTUS Tablecloths.За да видите повеќе на нашите производи, посетете ја нашата продавница-AONTUS .Материјал : 100% памук, лен ткаенини Стил : Чипка Маргарет Грижа Настава : Машина за миење студено нежни, рака мие најдобар; лежеше рамен да се суши Пакет Вклучува : 1 x Tablecloth Големина Информации и Одржување Совети : Рака мие под 40 степен и со топла вода.Не кајгана.Станот да се исуши,не го стави под сонце.Ниска температура за пеглање, сува чиста.По употребата на tablecloth,ве молиме веднаш да ја мие, со цел да се постигнат најдобри чистење ефект особено оцет, вино, шеќер, сол и други watersoluble дамки, пред чистење, првата употреба на оцет, сол и други течноста се впие маса крпа чекаат три минути по чистење , И со машина за перење да се исуши, може да се ефикасно отстранување на оцет, вино, шеќер, сол и други дамки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PDGJG Европски Стил Тркалезна Маса Tablecloth Tablecloth Tablecloth Покрива Западен Трпезариска Маса Круг Кафе на Маса Круг Капак
 • Обновено

PDGJG Европски Стил Тркалезна Маса Tablecloth Tablecloth Tablecloth Покрива Западен Трпезариска Маса Круг Кафе на Маса Круг Капак

DEN 8522.64

Ткаенината е кожатаfriendly и деликатна, а изработката е парична казна.Исклучителна модели, фирма боја, сил�

2 парчиња Пластични Пикник Партија Tablecloth ,Пластични Пикник Tablecloth 54x108 Правоаголник Кујна Пикник Свадба, Роденден Табела
 • Обновено

2 парчиња Пластични Пикник Партија Tablecloth ,Пластични Пикник Tablecloth 54x108 Правоаголник Кујна Пикник Свадба, Роденден Табела

DEN 215.76

2 Пакет Пластични Пикник Маса Ги Опфаќа .СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : 54" x 108" го опфаќа секое маса до 8 ft.Најдо�

ZHUAN Кинески Стил Памук, Лен Tablecloth,Едноставна Правоаголна Маса Покритие за Кујна Партија Свадба Гарден Хотелот Дневна Соба-a
 • Обновено

ZHUAN Кинески Стил Памук, Лен Tablecloth,Едноставна Правоаголна Маса Покритие за Кујна Партија Свадба Гарден Хотелот Дневна Соба-a

DEN 1583.76

✿1.материјалОвој Производ Е Направен Од Полиестер Влакна,Добар Квалитет,Носатотпорни, Дише! ✿2.стилотЕ�

WOOPOWER Мрачно Tassel Tablecloth, Тркалезна Маса Крпа Лен Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација - 59
 • Обновено

WOOPOWER Мрачно Tassel Tablecloth, Тркалезна Маса Крпа Лен Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација - 59

DEN 431.76

ДЕЛИКАТНА ПЕЧАТЕЊЕ Кој елеганција шари модел на лен ткаенини со убава tassel работ, украсите на трпезарис�

YXYJ Лен tablecloths tablecloths Модерна Нордиските Стил Дома Декорација Daisy Шема Кафе Маса Капак (Боја : Црна, Спецификација :
 • Обновено

YXYJ Лен tablecloths tablecloths Модерна Нордиските Стил Дома Декорација Daisy Шема Кафе Маса Капак (Боја : Црна, Спецификација :

DEN 2270.40

Материјал : Памук.Големина : повеќе.Апликации : маса, teapot, фрли длабока.Ниво : Бидејќи на различни светлин�

SPNEC Црвена Маса Тркач Свадба Модерна Масло-Доказ за Еднократна употреба Кинески Стил Tablecloth Чај Маса со Крпа (Боја : А, Големина
 • Обновено

SPNEC Црвена Маса Тркач Свадба Модерна Масло-Доказ за Еднократна употреба Кинески Стил Tablecloth Чај Маса со Крпа (Боја : А, Големина

DEN 7419.12

Ткаенината е удобно, кожатаfriendly и нежна.Бојата е цврст, силен и носатотпорни.На бод должина на overlock е дур

Бивол Plaid Pompom Tassel Tablecloth Farmhouse Проверете Памук, Лен Ткаенини Плоштадот Табела Покритие за Кујна Dinning, Партии Божиќ,
 • Обновено

Бивол Plaid Pompom Tassel Tablecloth Farmhouse Проверете Памук, Лен Ткаенини Плоштадот Табела Покритие за Кујна Dinning, Партии Божиќ,

DEN 494.16

Зелена и Црна боја.Облик : Правоаголник, квадрат.Големина : Правоаголник : 39" x 55", 55" x 72", 55" x 86", 55" x 86", 55" x 98"; �

Гроздобер Американски и Канадски Знамиња Маса Крпа Покрие Лен Tablecloths Печатени Ткаенини за Вечера Кујна Партија Празник Decetotive
 • Обновено

Гроздобер Американски и Канадски Знамиња Маса Крпа Покрие Лен Tablecloths Печатени Ткаенини за Вечера Кујна Партија Празник Decetotive

DEN 2255.76

Материјал : Висок квалитет на памук, лен,трајни и colorfast.На крпа покритие за маса е идеална заштитниот пок�

Среќен Christmas5pattern Нордиските Стил Кафе на Маса Tablecloth Печатени Памук, Лен Облека Водоотпорен и dustproof ТВ Кабинет Покрие
 • Обновено

Среќен Christmas5pattern Нордиските Стил Кафе на Маса Tablecloth Печатени Памук, Лен Облека Водоотпорен и dustproof ТВ Кабинет Покрие

DEN 1521.60

Дигитален HD печатење.Ткаенината е дебела, силна и носатотпорни, добра навремено отпор, силна отпорност �

CDQYA Американски Пастирски Стил Балкон Мал Тркалезна Маса Памук Tablecloth Дневна Соба Кафе на Маса Покрие Крпа Платно Уметност
 • Обновено

CDQYA Американски Пастирски Стил Балкон Мал Тркалезна Маса Памук Tablecloth Дневна Соба Кафе на Маса Покрие Крпа Платно Уметност

DEN 14993.76

Ткаенината е мека и удобна на допир, кожатаfriendly и природни.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носа�

CDQYA Кинески Tablecloth Табела Тркач Една Модерна Памук и Лен Правоаголна Кафе на Маса Покрие Маса Крпа Маса Крпа (Боја : А, Големина
 • Обновено

CDQYA Кинески Tablecloth Табела Тркач Една Модерна Памук и Лен Правоаголна Кафе на Маса Покрие Маса Крпа Маса Крпа (Боја : А, Големина

DEN 6247.44

Ткаенината е удобно, кожатаfriendly и нежна.Бојата е цврст, силен и носатотпорни.На бод должина на overlock е дур

Табела Ткаенина, Памук, Лен Навремено Слободни, Селски Dahlia Pinnata Флорални Табела Покрие Декорација за Кујна трпезарија Пикник
 • Обновено

Табела Ткаенина, Памук, Лен Навремено Слободни, Селски Dahlia Pinnata Флорални Табела Покрие Декорација за Кујна трпезарија Пикник

DEN 2121.60

Материјал : главен материјал од нашите tablecloths е памук и лен, кои се еколошки и издржливи, и е отпечатена с�

2 Пакет Сина Солидна Ролни 52 Инчен x 100 Пикник/Партија Пластични Tablecloth се Тркалаат, за Еднократна употреба Пикник Обоени Маса
 • Обновено

2 Пакет Сина Солидна Ролни 52 Инчен x 100 Пикник/Партија Пластични Tablecloth се Тркалаат, за Еднократна употреба Пикник Обоени Маса

DEN 705.60

2 РОЛС Одговара над 20 маси : ЗАШТИТА на ВАШАТА МАСА од маснотии, гребнатини, дамки, spills и вода со нашите по