• Обновено
Plasticpro Бела Пластика Дизајн Партија Плочи Премиум тешка категорија Домот за Еднократна употреба Садови Садови (32, Лозата Колекција Сино/Злато)

Plasticpro Бела Пластика Дизајн Партија Плочи Премиум тешка категорија Домот за Еднократна употреба Садови Садови (32, Лозата Колекција

DEN 551.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Plasticpro Бела Пластика Дизајн Партија Плочи Премиум тешка категорија Домот за Еднократна употреба Садови Јадења.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Злато Rimmed Бела плочи Со Прекрасни Цветни Дизајниран Кина како Плоча, Ќе има елегантен и исклучителен изглед.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Домаќин празнувања,или Собир, забава или настан со овие квалитетни пластични плочи и да се избегне потребата од миење садови потоа!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% храна одделение, не-токсични, BPA-free пластични!Направени од расположливиот и обновливи пластика која е цврсти и издржливи.ИДЕАЛЕН ЗА : Голема корист За Свадби, на Партијата, Настани, Fundraisers, Прослави, Семејни дружења, Роденден на партијата, и За Секој ден Домот Употреба.Plasticpro Бели Пластични Цвеќиња Дизајн Партија Плочи Со Злато Rim Премиум тешка категорија Домот за Еднократна употреба Садови Јадења.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пакет од 12 Сина Алиса во земјата на Чудата Мали Плочи | Садови за Еднократна употреба, Дома Рециклираат | Партија Материјали За
  • Обновено

Пакет од 12 Сина Алиса во земјата на Чудата Мали Плочи | Садови за Еднократна употреба, Дома Рециклираат | Партија Материјали За

DEN 454.80

Домаќин на вашиот сопствен Mad Hatter Чај Партија со Зборуваме Маси Навистина Алис Мали Плочи.Овие убава хар

Liacere 150PCS Сребро Пластични Плочи со Сребрена Пластична Прибор за јадење - Сребро за Еднократна употреба Пластични Плочи Вклучуваат
  • Обновено

Liacere 150PCS Сребро Пластични Плочи со Сребрена Пластична Прибор за јадење - Сребро за Еднократна употреба Пластични Плочи Вклучуваат

DEN 1439.76

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : додаде, многу посебни моделот да се направи сребро пластични чинии изгледа многу прив�

YCZDG 85Pcs Транспарентен Сина, Виолетова Пластична Плоча и Златна Сребрениот Купот на Салфетка Свадба Партија Резерви (Боја : A)
  • Обновено

YCZDG 85Pcs Транспарентен Сина, Виолетова Пластична Плоча и Златна Сребрениот Купот на Салфетка Свадба Партија Резерви (Боја : A)

DEN 10001.52

Бојата на виолетово / сино / розова плоча со златни рабови е многу уникатна и поразлична од минатото.Цвет

Зелена Земјата, Compostable Хартија Плочи Природни шеќерна трска, шеќерна трска Влакна, Појадок Ручек Вечера Biodegradable Рециклирани
  • Обновено

Зелена Земјата, Compostable Хартија Плочи Природни шеќерна трска, шеќерна трска Влакна, Појадок Ручек Вечера Biodegradable Рециклирани

DEN 1936.56

10 инчен Плочи : Овие compostable плочи се совршени за задржување на сите вас храна, од ручек до вечера.Можете д�

Havercamp 16 Пакет Фарма Табела Barnwood Салфетки | Дрво Тема за Еднократна употреба Ручек Салфетки за Излети, Свадба Тушеви, Бебето
  • Обновено

Havercamp 16 Пакет Фарма Табела Barnwood Салфетки | Дрво Тема за Еднократна употреба Ручек Салфетки за Излети, Свадба Тушеви, Бебето

DEN 232.08

СЕЛСКИ ПАРТИЈА СУШТИНСКИ – Овие плоштадот хартија ручек салфети се дел од нашите ексклузивни Фарма Таб

Yesland 4 Пакет Сини и Бели Порцелански Служат Плочи, 7 Инчен Флорални Вечера Плитки Чинии / Сино Избрани Мотиви Чаши за Тестенини,
  • Обновено

Yesland 4 Пакет Сини и Бели Порцелански Служат Плочи, 7 Инчен Флорални Вечера Плитки Чинии / Сино Избрани Мотиви Чаши за Тестенини,

DEN 479.76

Вредност пакет.Сет содржи 4 различни мотиви салата плочи во брилијантно сина.Направени од високо квалит