• Обновено
Канцеларијата Тастатура Механички Игри Тастатура со Чиста Бела LED позадинско осветлување на Копчињата 104 Копчиња Црна Switch за PC Гејмер Лаптоп Компјутер Корисни Тас?

Канцеларијата Тастатура Механички Игри Тастатура со Чиста Бела LED позадинско осветлување на Копчињата 104 Копчиња Црна Switch за

DEN 261.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Одлично за конференцијата, одборот презентација, библиотека, кафуле, патувања, итн.Високата содржина PBT материјал е издржлив и има деликатна fingertip допир.Во долгорочна употреба, таа се уште ја одржува добро чувство на удобност.Цреша MX Браун и животниот век достигнува и до 60 милиони евра.Механички прекинувачи се помеки и потивок од други прекинувачи, совршен за пишување и канцелариски употреба, особено во канцеларија.На ергономски висок и низок keycaps, се исти со висок и низок keycaps, држете ги прстите и keycaps во одредена склоност агол, што е во согласност со кривини на прстите, и исто така, може да се намали заморот на зглобовите.Бела LED backlighting.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Satechi Алуминиум USB Кабелска Тастатура со Нумеричка Тастатура - Компатибилен со iMac Про, iMac, 2018 Mac Mini, 2018 MacBook Pro/Воздух
  • Обновено

Satechi Алуминиум USB Кабелска Тастатура со Нумеричка Тастатура - Компатибилен со iMac Про, iMac, 2018 Mac Mini, 2018 MacBook Pro/Воздух

DEN 1439.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Безжична Тастатура, Безжична Компјутерска Тастатура Практични за за Десктоп КОМПЈУТЕР за Компјутер за Лаптоп
  • Обновено

Безжична Тастатура, Безжична Компјутерска Тастатура Практични за за Десктоп КОМПЈУТЕР за Компјутер за Лаптоп

DEN 671.76

Тастатурата автоматски ќе внесете спиење државата и се будам, погоден за PC, за лаптоп, за smart TV, за HTPC, за bo

ASHATA Безжична Тастатура,Touchpad Bluetooth Тастатура,Преносни Режа Копче Нога Тастатура со Touchpad,Батерија Тастатура за Андроид
  • Обновено

ASHATA Безжична Тастатура,Touchpad Bluetooth Тастатура,Преносни Режа Копче Нога Тастатура со Touchpad,Батерија Тастатура за Андроид

DEN 623.76

【Моќна Функција】 : нова генерација на паметни безжична тастатура, touchpad, интегрирање на целосна функциј

Redragon K539 Анубис 80% Безжична RGB Механички Тастатура, 5.0 Bluetooth/2.4 Ghz/Жичен Три-Режим TKL Низок Профил Компактна Тастатура
  • Обновено

Redragon K539 Анубис 80% Безжична RGB Механички Тастатура, 5.0 Bluetooth/2.4 Ghz/Жичен Три-Режим TKL Низок Профил Компактна Тастатура

DEN 420.00

3Режим на Конекција : Еве доаѓа Redragon иновативни 1Генералот 3режим на конекција технологија, USBC wired, BT 3.0 / 5.0

Zyyini Безжична Тастатура, Ултра‑Тенки 12.9 Инчен Тастатура, Bluetooth 3.0 Компјутери Тастатура, Компатибилни се со Паметни Телефони,
  • Обновено

Zyyini Безжична Тастатура, Ултра‑Тенки 12.9 Инчен Тастатура, Bluetooth 3.0 Компјутери Тастатура, Компатибилни се со Паметни Телефони,

DEN 2064.00

【12.9 Инчен Тастатура】12.9 инчен проширување и облагородување, постојат повеќе копчиња и пошироко копчињ�

KSDCDF Безжична Тастатура Комбо, Компактен Тивка Полна Големина Безжична Тастатура и 2.4 G Ултра-Тенок Елегантен Дизајн за, Компјутер,
  • Обновено

KSDCDF Безжична Тастатура Комбо, Компактен Тивка Полна Големина Безжична Тастатура и 2.4 G Ултра-Тенок Елегантен Дизајн за, Компјутер,

DEN 5507.28

Исклучителен Дизајн Подобрена тастатура, ретро typewriter стил, високо‑копче за дизајн носи животот‑како �

CQ006 Механички Безжична Тастатура Црвено Switch RGB позадинско осветлување Жичен Игри Тастатура Bluetooth Компактен 61 Копчињата
  • Обновено

CQ006 Механички Безжична Тастатура Црвено Switch RGB позадинско осветлување Жичен Игри Тастатура Bluetooth Компактен 61 Копчињата

DEN 839.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �