• Обновено
DZWYC Тавански Вентилатор Светла 52 Инчен Пластични Тавански Вентилатор со Светлина, 5-Брзини,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински управувач за Спалната соба Дн?

DZWYC Тавански Вентилатор Светла 52 Инчен Пластични Тавански Вентилатор со Светлина, 5-Брзини,Реверзибилна Таванот Фанови со Далечински

DEN 1140.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Многу погодна за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, детска соба, кревет на кат, студија соба.Нашата фан светла можат да ја осветлат секој агол од куќата во темната ноќ, и да го замени клима уредот да се излади во жешките летни!.Донеси вашиот простор за живеење со тренд поставување стил!Оваа тавански вентилатор е совршено се вклопуваат за до-победи дневни соби, спални соби, dens и заедничките простории.Одржување на вашиот комфор без да се жртвува стил. 【МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА】:се усвојува со високи перформанси сите-бакар силикон челик моторни и двоен-ролери лого дизајн.Со висока густина бакарна жица, стабилна работа.Големината на тавански вентилатор е 52inch/130cm. 【Мултифункционален Фан Светлина со Далечински】Оваа тавански вентилатор со далечински карактеристики 5 правец на ветер амбиент.Тавански вентилатор, светло се во можност да ротира во спротивна насока кога е потребно. 【КОРИСТИ】: Овој навивач е совршен за соби околу 161-270 квадратни стапки, како што се дневни соби, спални соби, јадење соби или не соби за непушачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LCiWZ Тавански Вентилатор со Светла,20Рамна Планината Тавански Вентилатор,72W Затворен Тавански Вентилатор со Далечински Управувач
 • Обновено

LCiWZ Тавански Вентилатор со Светла,20Рамна Планината Тавански Вентилатор,72W Затворен Тавански Вентилатор со Далечински Управувач

DEN 3647.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

HSCW Таванот Фанови со Осветлување Невидливи Вентилатор LED Таванот Светлина Далечински Управувач Dimmable Ултра-Тивка Фан Температура
 • Обновено

HSCW Таванот Фанови со Осветлување Невидливи Вентилатор LED Таванот Светлина Далечински Управувач Dimmable Ултра-Тивка Фан Температура

DEN 5369.76

✤Големина : Ø55 * H20cm,материјал : Ковано железо, акрилик , напон : 64 W ✤Dimmable LED светло извор : фан светлина кор

Лустерот Тела Тавански Вентилатор со LED Светло Таванот Фанови Внатрешна и Надворешна Акрилик Стигнале Сечилото Таванот Светилка
 • Обновено

Лустерот Тела Тавански Вентилатор со LED Светло Таванот Фанови Внатрешна и Надворешна Акрилик Стигнале Сечилото Таванот Светилка

DEN 374.40

Модерна Луксузна Фан светлина : Тавански вентилатор и кристално лустерот светлина 2 во 1...

Dimmable Тавански Вентилатор со Светлина Комплет Невидливи Осветлување Вентилатор LED Светло 6 Брзина Далечински Управувач за Спалната
 • Обновено

Dimmable Тавански Вентилатор со Светлина Комплет Невидливи Осветлување Вентилатор LED Светло 6 Брзина Далечински Управувач за Спалната

DEN 12365.28

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

42 Кристал Навивач Лустерот со Далечински Управувач, ONEKISS 3 Бои 3 Брзини Промена Тавански Вентилатор со Светлина, Стигнале Сечилото
 • Обновено

42 Кристал Навивач Лустерот со Далечински Управувач, ONEKISS 3 Бои 3 Брзини Промена Тавански Вентилатор со Светлина, Стигнале Сечилото

DEN 5279.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

OUSAITE Низок Профил Тавански Вентилатор со Светла, Полу Флеш Планината Невидливи Акрилик Ножеви Модерен Затворен Фан, 23 инчи,со
 • Обновено

OUSAITE Низок Профил Тавански Вентилатор со Светла, Полу Флеш Планината Невидливи Акрилик Ножеви Модерен Затворен Фан, 23 инчи,со

DEN 4559.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Диск II 5-Сечилото Енергија Ѕвезда Тавански Вентилатор 52in се Повлече Синџир Меморија Мат Црна со 3000K Dimmable LED Светло за Полнење
 • Обновено

Диск II 5-Сечилото Енергија Ѕвезда Тавански Вентилатор 52in се Повлече Синџир Меморија Мат Црна со 3000K Dimmable LED Светло за Полнење

DEN 5518.80

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

42 Кристал Круг Тапан Ткаенина форма Таванот Фанови 32W LED 4 Акрилик Невидливи Стигнале Ножеви со 40W LED Светло Колекции 3000K-4000K
 • Обновено

42 Кристал Круг Тапан Ткаенина форма Таванот Фанови 32W LED 4 Акрилик Невидливи Стигнале Ножеви со 40W LED Светло Колекции 3000K-4000K

DEN 3839.76

ГОЛЕМИНА : Кол 42" * H12" Надстрешница : 6", со дијаметар од 21" кога затворена.Сенка Големина : D20" x H22.5" на 28", Агл�

GMLSD Лустери,Американски Фан Осветлување, Ретро Индустриски Правец на E27 Стакло Лустерот со Вентилатор, Далечински Управувач Switch
 • Обновено

GMLSD Лустери,Американски Фан Осветлување, Ретро Индустриски Правец на E27 Стакло Лустерот со Вентилатор, Далечински Управувач Switch

DEN 1311.60

Ние ги Користиме Материјали Кои Не Се Лесно да се Оштетат и Издржливи.Користете Тавански Вентилатор Све

Fansose Тавански Вентилатор 36-Инчен Затворен Тавански Вентилатор со 3 E26 Светилка Држачи Дрво Сечилото Noiseless Реверзибилна Моторни
 • Обновено

Fansose Тавански Вентилатор 36-Инчен Затворен Тавански Вентилатор со 3 E26 Светилка Држачи Дрво Сечилото Noiseless Реверзибилна Моторни

DEN 1511.76

〖Индустриски тавански вентилатор 〗 : 36инчен реверзибилна трисечилото затворен тавански вентилатор, п�

Кристал Лустерот Светла Модерна Тавански Вентилатор со Светлина 4 Стигнале Ножеви Далечински Управувач Таванот Фанови Осветлување
 • Обновено

Кристал Лустерот Светла Модерна Тавански Вентилатор со Светлина 4 Стигнале Ножеви Далечински Управувач Таванот Фанови Осветлување

DEN 4319.76

❤Стигнале Ножеви : Како за тавански вентилатор, има 4 стигнале ножеви кои може да се водат надвор и го ст�

Ретро Индустриски Тавански Вентилатор, Светло 3-Светла E26 Тела за Ресторан/дневната Соба/Спалната соба се Создаде Steampunk Ера
 • Обновено

Ретро Индустриски Тавански Вентилатор, Светло 3-Светла E26 Тела за Ресторан/дневната Соба/Спалната соба се Создаде Steampunk Ера

DEN 2399.76

[Индустриски тавански вентилатор со светлина] : Треба 3 * E26 завртки (Lumiled сијалица / LED / CFL / блескаво све

Тавански Вентилатор LED Фан Лустерот, 36 W, Таванот Осветлување, dimmable со Далечински Управувач, Dimmable Прилагодливи Брзина на
 • Обновено

Тавански Вентилатор LED Фан Лустерот, 36 W, Таванот Осветлување, dimmable со Далечински Управувач, Dimmable Прилагодливи Брзина на

DEN 4079.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Согласност Фанови Fernleaf Ветре Тропски Тавански Вентилатор, 52 Инчен | Бохемски Стил Железо и 5 Лист Ножеви | Влажна Оценет со
 • Обновено

Согласност Фанови Fernleaf Ветре Тропски Тавански Вентилатор, 52 Инчен | Бохемски Стил Железо и 5 Лист Ножеви | Влажна Оценет со

DEN 8403.60

Железо.Увезени.ГОЛЕМА ТРОПСКА ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР, Дизајниран за да се донесе одморалиште се чувствува

Ovlaim 52 Инчен Браун Затворен Тавански Вентилатор со Dimmable LED Светла и Далечински управувач, 6 Брзина Noiseless DC Мотор е Реверзибилна,
 • Обновено

Ovlaim 52 Инчен Браун Затворен Тавански Вентилатор со Dimmable LED Светла и Далечински управувач, 6 Брзина Noiseless DC Мотор е Реверзибилна,

DEN 5279.76

【Dimmable LED осветлување комплет】 : Dimmable LED осветлување за полнење има 3 боја да ја промените и тоа може да dimm

Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач во Розова Заврши Метална Школка Полу Флеш Планината Низок Профил Фан Нордиските
 • Обновено

Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач во Розова Заврши Метална Школка Полу Флеш Планината Низок Профил Фан Нордиските

DEN 1526.40

★ Креативен дизајн, тавански вентилатор на таванот светилка може подобро да ги красат соба, висококвал�

Лустерот Тела Модерна Невидливи Стигнале Лустерот Фан Dimmable Фан Светлина Кристал Таванот Фанови Модерна Невидливи Стигнале Лустерот
 • Обновено

Лустерот Тела Модерна Невидливи Стигнале Лустерот Фан Dimmable Фан Светлина Кристал Таванот Фанови Модерна Невидливи Стигнале Лустерот

DEN 7355.28

Големина и Материјал : Дијаметар 90cm , Висина 45cm, Висок Квалитет на Метал Lampbody, LED светло за полнење вклуче�