• Обновено
Прилагодливи Гира Фитнес Barbell Сет со Поврзување Прачка Поставува Насловна Фитнес Користи Како Салата за Вежбање Дома Обука

Прилагодливи Гира Фитнес Barbell Сет со Поврзување Прачка Поставува Насловна Фитнес Користи Како Салата за Вежбање Дома Обука

DEN 556.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Прилагодливи да barbell:Тегови се поврзани со поврзување на прачки за да стане barbells, во која длабоко темата е цврста и солидна.Овој сет на домашна фитнес опрема за насочуваат избори може да се задоволат потребите на горните и долните екстремитети вежби.Со овој гира сет, ви овозможи да се вежба во секое време, насекаде!.Safe декомпресија:На Прилагодливи Фитнес Сет Тегови, со поврзување на прачка која е покриена со гумена облога обезбеди цврст стисок и не се лизга на зафат може да ви обезбеди безбедно и сигурно вршење искуство.Домаќинство заштита на животната средина:Овој сет на опрема користи еколошки ЈП тегови, исполнет со парична казна железо во прав цемент мешавина за заштита на подот од носат.ТОЛКУ МНОГУ ги КОРИСТИ:За секој кој сака да се изгради сила , согорувате масти , и да се создаде снажен тело , без губење на тренинг со тегови, е поефикасен отколку да вежбате машини .Дури и ако сте над возраст од 40 , тоа никогаш не е премногу доцна да се започне.ПОГОДЕН ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА:На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, погоден за домашна употреба.тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на различни сили.Бесплатни фитнес ракавици за слободни да се избегне повреди за време на спортот.Прилагодливи Фитнес Dumbbell Feature : ✔ Материјал : Леано Железо+ЈП✔ Боја : Сина✔ Применливи сцена : насловна фитнес, фитнес клуб.✔ Тежина : 10 KG/22 LBS 15 KG/33 LBS 20 КГ/44 LBS30 KG/66 LBS Пакетот Вклучува : ✔ 2 ПАРЧИЊА Dumbbells Connecting прачка*1 Attention ☆☆■За параметри : Ние мерка рачно.Големината може да има некоја грешка од 1-3 cm, која не е голем квалитет проблем.Погодени од амбиентална светлина, боја може да се разликуваат.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ. [1 инч = 2.54 см / 1 кг = 2.2 килограми].■За по-продажбата на : ве Молиме проверете производ по потпишувањето за тоа.Ако најдете на квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа и да се задржи оригиналното пакување и етикетата на производот на производот.Ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро!■Кликнете на "додади во кошничка копчето" за да се купи сега, вие нема да бидете разочарани!Ако производот е наредено директно, боја за појавување зависи од првиот главната слика.Ние ќе се организира пратка што е можно поскоро.☎Ако имате било needsaor сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ви благодарам многу за доаѓање до нашата продавница и да ви посакам среќен шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FOLA Тегови Челик Dummbell Плочи Поставена, 2.5KG4 Плочи, Дома Вежбање Barbell Додатоци Прилагодливи Тежина Спорт Фитнес Опрема за
 • Обновено

FOLA Тегови Челик Dummbell Плочи Поставена, 2.5KG4 Плочи, Дома Вежбање Barbell Додатоци Прилагодливи Тежина Спорт Фитнес Опрема за

DEN 2104.80

Тие се одлични за целокупното здравје, баланс и тежината управување, но, исто така, одлично за аеробик, ј�

Гира Сет,Тегови Слободни Тежини Тегови Тежина Поставена Гума,Леано Железо Хексадецимален Гира Пар,за Мажи Жени Постарите Тинејџери
 • Обновено

Гира Сет,Тегови Слободни Тежини Тегови Тежина Поставена Гума,Леано Железо Хексадецимален Гира Пар,за Мажи Жени Постарите Тинејџери

DEN 1605.60

Достапни во Повеќе Бои, Убави Бои, што го Спортски Задоволство.Нежни и Не се Лизга, Мат Мека Кожа Површин�

MoregenBV Гира Прилагодливи Тежина,Гира Комбинација,Променлива и Меѓусебно Dumbells,Не се Лизга Прилагодливи Рака Тегови,Тренингот
 • Обновено

MoregenBV Гира Прилагодливи Тежина,Гира Комбинација,Променлива и Меѓусебно Dumbells,Не се Лизга Прилагодливи Рака Тегови,Тренингот

DEN 2078.40

Нов еколошки ПВЦ материјал : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација �

WDWL Гира Сет,Гума Хексагонални Тегови, 1 BUC 25 Килограми Домашна Фитнес Салата за Вежбање Спортски Тренинг Фитнес Опрема Рака Мускулите
 • Обновено

WDWL Гира Сет,Гума Хексагонални Тегови, 1 BUC 25 Килограми Домашна Фитнес Салата за Вежбање Спортски Тренинг Фитнес Опрема Рака Мускулите

DEN 1996.80

★ Гума Гира Сет : Изградени од издржливи материјали кои ја зголемуваат цврстина и стабилност како што с�

Здравје Фитнес Гира Тежина Сет со 3, 5 и 8 Фунти Рака Тегови и Складирање Рек Стојат, Погоден за Аеробик, Bicep Кадрици, Lunges,
 • Обновено

Здравје Фитнес Гира Тежина Сет со 3, 5 и 8 Фунти Рака Тегови и Складирање Рек Стојат, Погоден за Аеробик, Bicep Кадрици, Lunges,

DEN 2735.52

Повеќе тежина гира сет вклучува 3, 5 и 8фунти рака тегови така можете да го прилагодите вашето вежбање за �

Гира Поставите Прилагодливи Тегови,Гума Фиксна Тегови за спортски сали, Гума Покриени со Железо Круг Главата Комерцијални Професионални
 • Обновено

Гира Поставите Прилагодливи Тегови,Гума Фиксна Тегови за спортски сали, Гума Покриени со Железо Круг Главата Комерцијални Професионални

DEN 791.76

Широка Употреба на Тегови : Тегови Се Суштински Додаток за Секоја Фитнес Програма.Користете Ги за Рака П

YDHWY Barbell Сет за Мажите и Жените, со Поврзување Род, Може да Се Користи Како Насловна Фитнес Спортски Barbell 10kg, 15KG, 20
 • Обновено

YDHWY Barbell Сет за Мажите и Жените, со Поврзување Род, Може да Се Користи Како Насловна Фитнес Спортски Barbell 10kg, 15KG, 20

DEN 1771.20

Три спецификации : 10kg, 15kg, 20 кг за вашиот избор, можете да изберете соодветна еден според вашите потреби.П

Фитнес Република Neoprene Гира Сет од 2, Не се Лизга, Хексадецимален Облик, Слободни тежини сет за Тонирање на Мускулите, Силата
 • Обновено

Фитнес Република Neoprene Гира Сет од 2, Не се Лизга, Хексадецимален Облик, Слободни тежини сет за Тонирање на Мускулите, Силата

DEN 815.76

Предности на производот Neoprene тегови се познати по нивните удобен зафат и се тркалаатслободна тренинг с�

Гира Поставите Прилагодливи Тегови Слободни Тежината за Мажите и Жените Мултифункционален Поставите Рачно Дигање Тегови, со Поврзување
 • Обновено

Гира Поставите Прилагодливи Тегови Слободни Тежината за Мажите и Жените Мултифункционален Поставите Рачно Дигање Тегови, со Поврзување

DEN 11486.16

Прилагодливи тежина : тегови, се помали во големина, до 44 фунти, можете слободно да се постави на губење н

Fashioon Розова едно Парче Гира Жените Фитнес Вежби Спортска Опрема Девојка Салата Рака Тегови Младински Дом Дами Фитнес Опрема 1pcs
 • Обновено

Fashioon Розова едно Парче Гира Жените Фитнес Вежби Спортска Опрема Девојка Салата Рака Тегови Младински Дом Дами Фитнес Опрема 1pcs

DEN 311.76

ПИНК ГИРА.На гира се продава по едно парче, а не во пар, ве молиме бирајте внимателно.Бојата е симпатична

skko Фитнес Алатки 20 КГ Прилагодливи Фитнес Гира Тежина Dumbells Electroplating Тежина Барови Салата Dumbells Barbell Рака Тегови
 • Обновено

skko Фитнес Алатки 20 КГ Прилагодливи Фитнес Гира Тежина Dumbells Electroplating Тежина Барови Салата Dumbells Barbell Рака Тегови

DEN 9475.68

Овој производ е одличен за подобрување на општата здравствена состојба или поттикнување на губење на т�

PUTEARDAT Дигање Set - 88lbs Тегови со Barbell Род Анти Пропадна Зафат Слободни Тежина Брзо Конверзија за Мажи Жени Постари Деца
 • Обновено

PUTEARDAT Дигање Set - 88lbs Тегови со Barbell Род Анти Пропадна Зафат Слободни Тежина Брзо Конверзија за Мажи Жени Постари Деца

DEN 256.80

СЛОБОДЕН КОМБИНАЦИЈА Е поудобно : Ова прилагодливи гира поставите вкупната тежина е 88 килограми.Можете

ZMJ Прилагодливи Тежина Гира Поставите Мажите Обука Рака Мускулите Гира Barbell Комплет Домаќинство Фитнес Опрема со Поврзување Прачка
 • Обновено

ZMJ Прилагодливи Тежина Гира Поставите Мажите Обука Рака Мускулите Гира Barbell Комплет Домаќинство Фитнес Опрема со Поврзување Прачка

DEN 1187.76

▶ Безбедно Гира : безбедноста орев не е лабава.Толку повеќе ќе ви се стегне орев, на гира нема да се олаба

WDWL Гира Сет, Гира Опрема за Вежбање, 5KG/10KG/15KG/20 КГ за Насловна Фитнес Вежби, Фитнес и Кревање на Мажите и Жените Анти-roll
 • Обновено

WDWL Гира Сет, Гира Опрема за Вежбање, 5KG/10KG/15KG/20 КГ за Насловна Фитнес Вежби, Фитнес и Кревање на Мажите и Жените Анти-roll

DEN 4008.48

★Материјал : железо core е направен од леано железо направени од polyvinyl хлорид обвивка.На neoprene кожата обезб

Гира Тегови Еден Пар на Тегови, Прилагодливи Тежина Монтажни Barbell Комбинација Поставете Домашна Фитнес Опрема Гира Гира Тегови,
 • Обновено

Гира Тегови Еден Пар на Тегови, Прилагодливи Тежина Монтажни Barbell Комбинација Поставете Домашна Фитнес Опрема Гира Гира Тегови,

DEN 1924.80

★ Несе лизга на зафат : Карактеристики со удобно ПВЦ текстура зафат за да се спречи лизгање кога се вежб�

Wakauto Гира Рака Тегови Пар за Деца Преносни Пластични Barbell Вежбање Фитнес Тегови, Опрема за Домашни Фитнес Тренингот
 • Обновено

Wakauto Гира Рака Тегови Пар за Деца Преносни Пластични Barbell Вежбање Фитнес Тегови, Опрема за Домашни Фитнес Тренингот

DEN 1958.40

Тегови Рака Тегови Пар, не се играчки.Задржи Тонирање Стапови и сите додаток парчиња далеку од децата на

Гира Поставите Почетниот Тегови Прилагодливи Дома Тегови Поставите Dumbell Smart Гира Поставите Комбинација Дебели Гума Ракави со
 • Обновено

Гира Поставите Почетниот Тегови Прилагодливи Дома Тегови Поставите Dumbell Smart Гира Поставите Комбинација Дебели Гума Ракави со

DEN 1195.20

[Сеопфатна Вежба Поставува] : 2во1 гира barbell одговара на сите ваши потреби.Тоа е идеален за зголемување на

WDWL Гира Сет,2 во 1 Гира и Barbell Поставите 15kg (7.5 kg 2) Прилагодливи, со Поврзување Род, Може да Се Користи Како Barbell, Домашни
 • Обновено

WDWL Гира Сет,2 во 1 Гира и Barbell Поставите 15kg (7.5 kg 2) Прилагодливи, со Поврзување Род, Може да Се Користи Како Barbell, Домашни

DEN 11206.32

★ 2во1 гира сет со поврзување прачка, на гира станува barbell.Ви овозможува лесно да ја промените вашата теж�