• Обновено
LYRWISHPB 2-во-1 Тежина Гира Поставите Фитнес Гира Монтажни Тегови Салата Рака Мускулите Barbells Тренер Вежба за Тело Тренингот 1 Пар Тежина Сет (Боја : Црна, Големина : 40kg/88lbs)

LYRWISHPB 2-во-1 Тежина Гира Поставите Фитнес Гира Монтажни Тегови Салата Рака Мускулите Barbells Тренер Вежба за Тело Тренингот

DEN 1821.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✔【Прилагодливи да barbell】Тегови се поврзани со поврзување на прачки за да стане barbells, во која длабоко темата е цврста и солидна.Овој сет на домашна фитнес опрема за насочуваат избори може да се задоволат потребите на горните и долните екстремитети вежби.Со овој гира сет, ви овозможи да се вежба во секое време, насекаде!. ✔【Домаќинство заштита на животната средина】Овој сет на опрема користи еколошки ЈП тегови, исполнет со парична казна железо во прав цемент мешавина за заштита на подот од носат. ✔【Безбедно декомпресија】На Прилагодливи Фитнес Сет Тегови, со поврзување на прачка која е покриена со гумена облога обезбеди цврст стисок и не се лизга на зафат може да ви обезбеди безбедно и сигурно вршење искуство. ✔【ПОГОДЕН ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА】На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, погоден за домашна употреба.тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на различни сили.Бесплатни фитнес ракавици за слободни да се избегне повреди за време на спортот. ✔【ТОЛКУ МНОГУ го КОРИСТИ】За секој кој сака да се изгради сила , согорувате масти , и да се создаде снажен тело , без губење на тренинг со тегови, е поефикасен отколку да вежбате машини .Дури и ако сте над возраст од 40 , тоа никогаш не е премногу доцна да се започне.Дојде да работат надвор, заштеда на време, и градење на мускулите!P. S. Да губат телесната тежина, не треба да го направите кардио!Сега можете да се фокусира на мускулите зграда со вашиот нов тегови.2 во 1 Гира Barbell Set This пар на тегови се совршена за целото тело тренингот и може да помогне да се постигне без оглед на фитнес цели што треба, без напуштање на куќата.Со ергономски дизајн, текстура технологија, не се лизга продолжување бар, прилагодливи на телесната тежина.Тоа ќе ви помогне да работат надвор мускулна нерамнотежа, и одржување на здраво тело!Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : HDPE, цемент.- Спецификација : 10kg/22lbs , 15kg/33lbs , 20 кг/44lbs , 30kgr./66lbs , 40kg/88lbs - Овој пар на тегови се добро направени со висок квалитет материјал, издржлив и долготрајна употреба.- Гира поставите фитнес бесплатно вежбање дома салата biceps губење на тежината обука.- Горат масти поефикасно од обука со пондерираниот тегови, отколку со возење велосипед, пливање, или џогирање.- Прилагодливи тежина плочи дизајн, па можете да ја промените на телесната тежина плочи според вашиот лимит на тежина.- Одлична за согорување масти и тонирање на работа, се убаво за мускулите зграда и телото обликување.- Со безбедноста и не се лизга ореви, грижете се-слободно и безбедносни прашања, само да ги купите и фитнес сега!- Answer : ___________________________ Note : гира тежина собата е полна со цемент внатрешната, не се празни.Внимание ☆☆■ Пакување вклучува : Гира * 2,Поврзување прачка*1, производ прирачник * 1■ во Врска со параметрите : Ние се измери со рака.Големината може да има некоја грешка од 1-3 cm, која не е голем квалитет проблем.Погодени од околината на светлината, боите можат да се разликуваат.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ. [1inshes = 2.54 см / 1 KG = 2.2 lbs].■За по-продажбата на : ве Молиме проверете на стоки по потпишувањето, ако најдете на квалитетот на производите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, и го задржуваат оригиналниот пакување на производот и на етикетата на стоката.Ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро!■ Кликнете на "Додади во Кошничка Копчето" за да се купи сега.

Кон својствата

10kg/22lbs , 15kg/33lbs , 20kg/44lbs , 30kg/66lbs , 40kg/88lbs :
- This pair of dumbbells are well made with high quality material, durable and long lasting time use. :
- Dumbbell set fitness free exercise home gym biceps weight loss training. :
- Burn body fat more effectively by training with weighted dumbbells than with bike riding, swimming, or jogging. :
- Adjustable weight plates design, so you can change the weight plates according to your weight limit. :
- Great for fat burning and toning working, nice for muscle building and body shaping. :
- With safety and non-slip nuts, worry-free your security issues, just purchase and fitness now! :
- Note:
The dumbbell weight set is filled with cement inner, not empty.
Attention ☆☆ :
■ Packaging includes:
Dumbbell * 2,Connecting rod*1, product manual * 1
■ About the parameters:
We measure it by hand. The size may have an error of 1-3 cm, which is not a quality problem. Affected by ambient light, colors may vary. Please refer to the actual product. [1inshes = 2.54cm / 1KG = 2.2lbs].
■About after-sales:
Please check the goods after signing, if you find the quality of the goods, please contact us within 24h, and retain the original packaging of the product and the label of the goods. We will solve the problem for you as soon as possible!
■ Click the Add to Cart Button to buy now an :

Најдобри предлози во категоријата

Тегови Здравје Прилагодливи Чиста Челик Тегови Преносни Гира Пар, Цврсти Чиста Челик за Домашна Фитнес Тренингот Тегови, Евтини,Метален,2X25Kg
 • Обновено

Тегови Здравје Прилагодливи Чиста Челик Тегови Преносни Гира Пар, Цврсти Чиста Челик за Домашна Фитнес Тренингот Тегови, Евтини,Метален,2X25Kg

DEN 2783.04

Темата Не е Изложена, Повеќе Убави и Нежни.Отстранлив Заштитна Маска, АнтиТркалање, Заштита на Подот.Пре

MENHG 2-во-1 за Слободни Тежини Сет Тегови, Прилагодливи Гира со Поврзување Прачка за Употреба како Barbell Дигање Поставите Вежба
 • Обновено

MENHG 2-во-1 за Слободни Тежини Сет Тегови, Прилагодливи Гира со Поврзување Прачка за Употреба како Barbell Дигање Поставите Вежба

DEN 2208.00

✔【2во1 Прилагодливи Тегови, Мрената】Оваа Тегови во собата може да се поврзани со поврзување прачка и д�

ZSMPY 10-30kgr. Гира Поставите Прилагодливи Тежина Гира Салата Barbell Фитнес Опрема Мажите и Жените Дома Фитнес Тренинг Тегови,Слободни
 • Обновено

ZSMPY 10-30kgr. Гира Поставите Прилагодливи Тежина Гира Салата Barbell Фитнес Опрема Мажите и Жените Дома Фитнес Тренинг Тегови,Слободни

DEN 1533.60

★ На гира кревање комплет е идеална лична обука придружник за брз кревање вежби дома да погоди во целта

Kettlebells High-End All-Челик Конкуренција Kettlebells, Челик Боја Конкуренција Kettlebells, Мажите и Жените Фитнес Опрема за Дигање
 • Обновено

Kettlebells High-End All-Челик Конкуренција Kettlebells, Челик Боја Конкуренција Kettlebells, Мажите и Жените Фитнес Опрема за Дигање

DEN 327.36

Не се Задоволни Уште : Ние Ќе Ви Обезбедиме со Кориснички Услуги на Клиентите Пред и по Купувањето.Затоа,

PUTEARDAT 88lbs Тежина на Тегови, Сет од 2 - Жените Тегови со Гира Бар Не се Лизга на Зафат Слободни Тежина Мали Димензии за Мажи
 • Обновено

PUTEARDAT 88lbs Тежина на Тегови, Сет од 2 - Жените Тегови со Гира Бар Не се Лизга на Зафат Слободни Тежина Мали Димензии за Мажи

DEN 1341.60

ПРИЛАГОДЛИВИ WEIGHTST : Секој гира 44lbs max, ако се соберат како barbell, вкупната тежина до 88lbs.Овој дизајн го прави

WDWL Гира Сет, Гира Опрема за Вежбање, 5KG/10KG/15KG/20 КГ за Насловна Фитнес Вежби, Фитнес и Кревање на Мажите и Жените Анти-roll
 • Обновено

WDWL Гира Сет, Гира Опрема за Вежбање, 5KG/10KG/15KG/20 КГ за Насловна Фитнес Вежби, Фитнес и Кревање на Мажите и Жените Анти-roll

DEN 4008.48

★Материјал : железо core е направен од леано железо направени од polyvinyl хлорид обвивка.На neoprene кожата обезб

skko Фитнес Алатки Тегови 40KG Прилагодливи Тегови Постави Слободни Тежини Фитнес Тегови, Сет за Домашна Теретана, Тренингот Насловна
 • Обновено

skko Фитнес Алатки Тегови 40KG Прилагодливи Тегови Постави Слободни Тежини Фитнес Тегови, Сет за Домашна Теретана, Тренингот Насловна

DEN 544.80

Овој производ е одличен за подобрување на општата здравствена состојба или поттикнување на губење на т�

MoregenBV Гира Прилагодливи Тежина,Гира Комбинација,Променлива и Меѓусебно Dumbells,Не се Лизга Прилагодливи Рака Тегови,Тренингот
 • Обновено

MoregenBV Гира Прилагодливи Тежина,Гира Комбинација,Променлива и Меѓусебно Dumbells,Не се Лизга Прилагодливи Рака Тегови,Тренингот

DEN 2078.40

Нов еколошки ПВЦ материјал : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација �

Олимписки Гира се Справи со Пар 2 инчен Тешки 20 во Dumbell се Справи со 4 Клипови,Ротирачки Ракави 1 Пар Фитнес Тренингот Сила за
 • Обновено

Олимписки Гира се Справи со Пар 2 инчен Тешки 20 во Dumbell се Справи со 4 Клипови,Ротирачки Ракави 1 Пар Фитнес Тренингот Сила за

DEN 1855.20

★【Со Knurled се Справува со Дизајн】Прилагодливи олимписки тежина на тегови се справува функција среднод�

Loadable Олимписки Тежина на Тегови се Справува со Дигање Барови Поставите 20 во Dumbell се Справи со Ротирачки Ракави,4 Клипови
 • Обновено

Loadable Олимписки Тежина на Тегови се Справува со Дигање Барови Поставите 20 во Dumbell се Справи со Ротирачки Ракави,4 Клипови

DEN 566.40

★【Ротирачки Ракави】На 360° ротирачки ракави на олимписките гира се справи со пар 2 инчен овозможи на те�

Гира Поставите Прилагодливи Тегови,Гума Фиксна Тегови за спортски сали, Гума Покриени со Железо Круг Главата Комерцијални Професионални
 • Обновено

Гира Поставите Прилагодливи Тегови,Гума Фиксна Тегови за спортски сали, Гума Покриени со Железо Круг Главата Комерцијални Професионални

DEN 791.76

Широка Употреба на Тегови : Тегови Се Суштински Додаток за Секоја Фитнес Програма.Користете Ги за Рака П

WDWL Гира Сет,Гума Хексагонални Тегови, 1 BUC 25 Килограми Домашна Фитнес Салата за Вежбање Спортски Тренинг Фитнес Опрема Рака Мускулите
 • Обновено

WDWL Гира Сет,Гума Хексагонални Тегови, 1 BUC 25 Килограми Домашна Фитнес Салата за Вежбање Спортски Тренинг Фитнес Опрема Рака Мускулите

DEN 1996.80

★ Гума Гира Сет : Изградени од издржливи материјали кои ја зголемуваат цврстина и стабилност како што с�

Wakauto Гира Рака Тегови Пар за Деца Преносни Пластични Barbell Вежбање Фитнес Тегови, Опрема за Домашни Фитнес Тренингот
 • Обновено

Wakauto Гира Рака Тегови Пар за Деца Преносни Пластични Barbell Вежбање Фитнес Тегови, Опрема за Домашни Фитнес Тренингот

DEN 1958.40

Тегови Рака Тегови Пар, не се играчки.Задржи Тонирање Стапови и сите додаток парчиња далеку од децата на

1Pair Прилагодливи Гира Тежина 4-во-1 за Жените Домашна Фитнес Опрема за Вежбање Сила за Обука Слободни Тежини (1-1.5-2KG)
 • Обновено

1Pair Прилагодливи Гира Тежина 4-во-1 за Жените Домашна Фитнес Опрема за Вежбање Сила за Обука Слободни Тежини (1-1.5-2KG)

DEN 3239.76

❥Заврши спортски одговараат : за Разлика од повеќето тегови, кои бараат повеќе набавки на тегови на раз�

Прилагодливи Тегови Тегови во Собата, Слободни Тежини Сет Со Поврзување Прачка 50KG 3 во 1 Не се Лизга Neoprene Рака со Поврзување
 • Обновено

Прилагодливи Тегови Тегови во Собата, Слободни Тежини Сет Со Поврзување Прачка 50KG 3 во 1 Не се Лизга Neoprene Рака со Поврзување

DEN 2880.00

Локална испорака во НАС, тоа трае само 7 дена од купувањето на приемот 【3во1 Гира 】Оваа прилагодливи гир�

FOLA Тегови Челик Dummbell Плочи Поставена, 2.5KG4 Плочи, Дома Вежбање Barbell Додатоци Прилагодливи Тежина Спорт Фитнес Опрема за
 • Обновено

FOLA Тегови Челик Dummbell Плочи Поставена, 2.5KG4 Плочи, Дома Вежбање Barbell Додатоци Прилагодливи Тежина Спорт Фитнес Опрема за

DEN 2104.80

Тие се одлични за целокупното здравје, баланс и тежината управување, но, исто така, одлично за аеробик, ј�

Тегови Здравје Чиста Челик Гира, Гира Пар Домашна Фитнес Опрема, Пренослив Тежина на Тегови, Човек Жените Тренингот на Телото Градење
 • Обновено

Тегови Здравје Чиста Челик Гира, Гира Пар Домашна Фитнес Опрема, Пренослив Тежина на Тегови, Човек Жените Тренингот на Телото Градење

DEN 1279.20

Здрава и Невкусна, Бремени Жени, исто Така Може да Се Користи.за Безбедност, ЕденПарче Тип е Повеќе Издрж