• Обновено
Cuisinart Готвач е Класичен 33-Инчен Бар-Стил Wall-Mount Тенџере Багажник, Масло-Протри Бронза

Cuisinart Готвач е Класичен 33-Инчен Бар-Стил Wall-Mount Тенџере Багажник, Масло-Протри Бронза

DEN 958.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Бар-стил wall-mount тенџере рек воведува стил и функцијата на секоја кујна.Durably изградени со компактен облик за да се минимизира потроши простор. 5 "S" куки овозможи moveable позиционирање за да креирате кориснички садови за складирање.Вклучува 4 поврзување завртки за брза и лесна инсталација.Мерки околу 3-1/2 од 33 од 1-1/2 инчи.Боја : Масло Протри Бронза.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LXD Ѕид Монтирани Тенџере Пан Рек Мултифункционален Кујна Публикации Складирање Рек Шише Рек Блокови Ги Куките Тенџере Организаторите
 • Обновено

LXD Ѕид Монтирани Тенџере Пан Рек Мултифункционален Кујна Публикации Складирање Рек Шише Рек Блокови Ги Куките Тенџере Организаторите

DEN 191.52

Издржливи и Убави,Едноставен и Модерен Стил се Вклопува Беспрекорно во Речиси Секој Стил на Декорирање

Продолжителен Тенџере Рек Организатор - со 4 DIY Методи, Должина Прилагодливи и Max Продолжена до 31 Инчи 13+ Тави Носителот, Метал
 • Обновено

Продолжителен Тенџере Рек Организатор - со 4 DIY Методи, Должина Прилагодливи и Max Продолжена до 31 Инчи 13+ Тави Носителот, Метал

DEN 2220.00

Цврста конструкција : Тенџере рек организатор направен од тешки железни со Спреј Сликарство Процесот З�

DOITOOL Леано Железо Вок Поддршка Прстен Режач Големи Пан Носителот на Шпоретот Стои Багажник за Шпорет на Гас Спектар Cooktop Тенџере
 • Обновено

DOITOOL Леано Железо Вок Поддршка Прстен Режач Големи Пан Носителот на Шпоретот Стои Багажник за Шпорет на Гас Спектар Cooktop Тенџере

DEN 345.36

Со овие железо стои, можете да уживате во забавата на одлуки дома.Мазна површина, без burrs, ќе не нула ваша�

BESy 31.5 Инчен Црна Виси Тенџере Рек Ѕид Монтирани Капакот на Држачот за Монтажни Железнички Кујнски Прибор Пан Закачалка со 10
 • Обновено

BESy 31.5 Инчен Црна Виси Тенџере Рек Ѕид Монтирани Капакот на Држачот за Монтажни Железнички Кујнски Прибор Пан Закачалка со 10

DEN 359.76

Едноставна Desgin Една мансарда бар дизајн во црна боја, може да натпревар најпопуларните трендовски кујн

WENDONGZH Тенџере Бар Решетката да се Монтира на Ѕид кој се одвојува Тави Виси Железнички Кујна Капаци Прибор Закачалка со 14 S Куки
 • Обновено

WENDONGZH Тенџере Бар Решетката да се Монтира на Ѕид кој се одвојува Тави Виси Железнички Кујна Капаци Прибор Закачалка со 14 S Куки

DEN 1759.20

Производ Димензии : 99.5 cm должина.Капацитет на Цела Полица : 44.09 lb / 20 кг.DISPLAY & ОРГАНИЗИРА Приказ стилски к

NCONCO Кујнски Ѕид Монтирани Багажник, Виси Рек Без Дупчење Ѕид Простор Алуминиум Рек Железнички со 6 Куки Ножеви Носителот Слот
 • Обновено

NCONCO Кујнски Ѕид Монтирани Багажник, Виси Рек Без Дупчење Ѕид Простор Алуминиум Рек Железнички со 6 Куки Ножеви Носителот Слот

DEN 775.20

Брзо и лесно да се инсталира преку лепак, без дупчење потребни и нема да го оштети вашиот ѕид.Дизајниран

ДОМ-X Прилагодливи Рек-Храна Контејнер Капак Организатор-6 Dividers Складирање Сад Капак организаторот за Кабинети, Шкафови, Провизии
 • Обновено

ДОМ-X Прилагодливи Рек-Храна Контејнер Капак Организатор-6 Dividers Складирање Сад Капак организаторот за Кабинети, Шкафови, Провизии

DEN 479.76

ОРГАНИЗИРАЊЕ Организира cookie листови, bakeware, сечење на табли, кои служат коцки, placemats, големи плочи, одмори

Акварел Црвени Цветни Црно Бели Ленти Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено

Акварел Црвени Цветни Црно Бели Ленти Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

DEN 455.52

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Тенџере Багажник, се поврземе, Садови и Тави Виси Рек Железница, со 6 и 8 Куки, Тенџере Закачалки за Кујна, Ѕид Монтирани, Црна и
 • Обновено

Тенџере Багажник, се поврземе, Садови и Тави Виси Рек Железница, со 6 и 8 Куки, Тенџере Закачалки за Кујна, Ѕид Монтирани, Црна и

DEN 599.52

1.Во тенџере управување со 6 и 8 S куки за бесење садови и кујнски прибор 2.Изградена во густа и трајни алум�

XKCGGJJQQW Садови Делови 2021 Нови Вок Тавата за Поддршка на Рек Шпорет на Гас Полица Црна Вок Стои Леано Железо Одговара за Горилници
 • Обновено

XKCGGJJQQW Садови Делови 2021 Нови Вок Тавата за Поддршка на Рек Шпорет на Гас Полица Црна Вок Стои Леано Железо Одговара за Горилници

DEN 1108.08

1、Премиум Материјал : тенџере решетката е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик материјал, с

Уморни француски Булдог Симпатична Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено

Уморни француски Булдог Симпатична Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

DEN 455.52

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Да се прошири Котел Рек Организатор Кујната Кабинет Провизии Bakeware Организатор Рек Носителот на 14 Прилагодливи Dividers за Кујна
 • Обновено

Да се прошири Котел Рек Организатор Кујната Кабинет Провизии Bakeware Организатор Рек Носителот на 14 Прилагодливи Dividers за Кујна

DEN 863.76

【Цврсти И Научни Изградба】решетката е направен од висок квалитет на железо.Тоа доаѓа со 14 прилагодлив�