• Обновено
BESy 31.5 Инчен Црна Виси Тенџере Рек Ѕид Монтирани Капакот на Држачот за Монтажни Железнички Кујнски Прибор Пан Закачалка со 10 Монтажни S Куки, Ѕид Завртки Со

BESy 31.5 Инчен Црна Виси Тенџере Рек Ѕид Монтирани Капакот на Држачот за Монтажни Железнички Кујнски Прибор Пан Закачалка со 10

DEN 359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Едноставна Desgin - Една мансарда бар дизајн во црна боја, може да натпревар најпопуларните трендовски кујна декорација стилови.Железнички на управување е составен од 2 дела.Вкупната должина е 31.5 инчи откако собранието, доволно долго да се откажам повеќе садови отколку што мислите.Мултифункционален - Овој ѕид кујна железнички решетката може да се користи за да виси лонци, тави и друг Прибор.И, исто така може да се користи како крпа железнички или тенџере капак решетката.Тешки - Изградена на тешки алуминиум за да се обезбеди трајност, максимална вчитување Капацитет може да се нагоре за да го 22.1 lbs.Црна заврши за лесно чистење,се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини и tarnishing,за да се заштити од корозија 1×Додатоци за Монтирање; 10х црна S Куки; 3x Pedestals; 2x Цевки.СПЕЦИФИКАЦИИ -Стил : Тенџере Рек -Тело Материјал : Алуминиум-Крај : Црна Димензии : 31.9"×2.8"×2.6"(81×7×6.5 CM) -Нето Тежина : 1.48 lbs(0.67 KG) -Инсталација Метод : Монтира на Ѕид со Завртки Пакетот Вклучува -1x Тенџере Рек -1 x Додатоци за Монтирање -1 x Упатството за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Totovy Нордиските Модерна Кујна Рек Пакет Црна Простор Алуминиум Четири-Парче Pendant Складирање Рек Ѕид-Монтирани Удирање Мултифункционален
 • Обновено

Totovy Нордиските Модерна Кујна Рек Пакет Црна Простор Алуминиум Четири-Парче Pendant Складирање Рек Ѕид-Монтирани Удирање Мултифункционален

DEN 191.52

✦Висок квалитет : хромобложено простор алуминиум заграда, антикорозија, нема рѓа, силна структура и тра

XJJZS Ѕид Монтирани Удар-слободен Количка за Миење Слив Складирање Рек Само Лепило Тенџере Капак Полица Носител (Боја : Б)
 • Обновено

XJJZS Ѕид Монтирани Удар-слободен Количка за Миење Слив Складирање Рек Само Лепило Тенџере Капак Полица Носител (Боја : Б)

DEN 882.72

Големи и мали басени, виси многу работи.Товарот и водоотпорен, зголемување на товарот, водоотпорен и гри

Складирање Рек Кујна Зеленчук Рек 2/3/4/5 Ниво Кат-Стои Мулти-Слој Тенџере Рек Мулти-Функционална Кујна Складирање Рек Стои Складирање
 • Обновено

Складирање Рек Кујна Зеленчук Рек 2/3/4/5 Ниво Кат-Стои Мулти-Слој Тенџере Рек Мулти-Функционална Кујна Складирање Рек Стои Складирање

DEN 1838.40

★[АнтиЛизга Дизајн] не се лизга дизајн на дното не гребење на tabletop, но, исто така, им овозможува на него д

JUSTDANMING Тенџере Покрие Полица Мултифункционален Ѕид-Монтирани Слободен Удар Двојно Слоеви Рек Складирање (Боја : Црна)
 • Обновено

JUSTDANMING Тенџере Покрие Полица Мултифункционален Ѕид-Монтирани Слободен Удар Двојно Слоеви Рек Складирање (Боја : Црна)

DEN 611.52

Усвојување на задебелена алуминиум, анти ' рѓа и антиоксидација, издржливи во употреба.На монтажни одво�

WUIMA Симпатична Јагода стапчиња за јадење Носителот Кујна Лажици Вилушка Организатор Складирање Рек Пластични Сушење Садови Drainer(црвено)
 • Обновено

WUIMA Симпатична Јагода стапчиња за јадење Носителот Кујна Лажици Вилушка Организатор Складирање Рек Пластични Сушење Садови Drainer(црвено)

DEN 240.00

Еколошки Материјал Направен на квалитетот на Висок квалитет на храна одделение АБС материјал, без мири�

Yunzhicheng Нерѓосувачки Челик Гастрономски Кујнски Ѕид Железнички и 10 / 12 Подвижен Куки Поставите Utensil Тенџере Пан Капак Рек
 • Обновено

Yunzhicheng Нерѓосувачки Челик Гастрономски Кујнски Ѕид Железнички и 10 / 12 Подвижен Куки Поставите Utensil Тенџере Пан Капак Рек

DEN 573.60

Изградена на Премија од не ' рѓосувачки челик обезбедување на издржливост и стабилност.Да зачувате прос

CHAOMING 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Кујна Багажник, Виси Тенџере Капакот на Држачот за Премиум Материјалот
 • Обновено

CHAOMING 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Кујна Багажник, Виси Тенџере Капакот на Држачот за Премиум Материјалот

DEN 643.20

Нема рѓа, без боја, долг животен век.Лесно да се чисти.Нема деформација, стабилна и не паѓа, силна носивос

GANFANREN Домаќинство Ѕид-монтирани Не-перфорирани Тенџере Покрие Рек Кујна Управување со Одвод на Послужавник и Сечење Одбор Складирање
 • Обновено

GANFANREN Домаќинство Ѕид-монтирани Не-перфорирани Тенџере Покрие Рек Кујна Управување со Одвод на Послужавник и Сечење Одбор Складирање

DEN 10534.08

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Без перфорација и без оштетување на ѕидот, мултитенџере покрие чу�

GMLSD Цвет Рамка Бамбус Мулти-Слој Тенџере Рек Кат Цврсто Дрво Екранот Стојат Мулти-Слој за Складирање Рек 90X30X145Cm
 • Обновено

GMLSD Цвет Рамка Бамбус Мулти-Слој Тенџере Рек Кат Цврсто Дрво Екранот Стојат Мулти-Слој за Складирање Рек 90X30X145Cm

DEN 2064.00

со Избор на Материјали и Здрав Изградба, Овој Цвет Мирување е Солиден Доволно за Секојдневна Употреба.У�

Продолжителен Тенџере Рек Организатор - со 4 DIY Методи, Должина Прилагодливи и Max Продолжена до 31 Инчи 13+ Тави Носителот, Метал
 • Обновено

Продолжителен Тенџере Рек Организатор - со 4 DIY Методи, Должина Прилагодливи и Max Продолжена до 31 Инчи 13+ Тави Носителот, Метал

DEN 2220.00

Цврста конструкција : Тенџере рек организатор направен од тешки железни со Спреј Сликарство Процесот З�

MyGift Црна Scrollwork Метал Таванот Монтирани Кујна Utensil, Тенџере & Пан Носителот Виси Организатор Складирање Управување со 10
 • Обновено

MyGift Црна Scrollwork Метал Таванот Монтирани Кујна Utensil, Тенџере & Пан Носителот Виси Организатор Складирање Управување со 10

DEN 1679.76

Таванот монтажа на метални складирање виси садови рек помага да се задржи вашата кујна организирана и с

Кујна Рек Алуминиум Мозоци Црна Кука Две-слој Леќата Тенџере Капак Ѕид-монтирани Мулти-функција на Чување Дома Слободен Удар DELICATEWNN
 • Обновено

Кујна Рек Алуминиум Мозоци Црна Кука Две-слој Леќата Тенџере Капак Ѕид-монтирани Мулти-функција на Чување Дома Слободен Удар DELICATEWNN

DEN 191.52

Совршено решение за складирање на сите ваши кујнски прибор, заштедувајќи ви многу на просторот во кујна

Кујна складирање рек Ѕид-монтирани Зачин Багажник, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Багажник, Кујна Материјали, со Прибор
 • Обновено

Кујна складирање рек Ѕид-монтирани Зачин Багажник, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Багажник, Кујна Материјали, со Прибор

DEN 3438.96

Голем простор за складирање : мултифункционален кујна полица, практични кујна полица има голем простор.

Елегантен Дизајн PR1000-BSN Домашна Колекција 2 Светлина Кујна Тенџере Управување со Down Светла, Брусен Никел со Елегантен Дизајн
 • Обновено

Елегантен Дизајн PR1000-BSN Домашна Колекција 2 Светлина Кујна Тенџере Управување со Down Светла, Брусен Никел со Елегантен Дизајн

DEN 3157.44

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Уморни француски Булдог Симпатична Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено

Уморни француски Булдог Симпатична Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

DEN 455.52

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Кујна складирање Бар Кујна Закачалка Алуминиум Виси Железнички Utensil Пан Рек Кабинет Полица на Ѕидот Монтирани биле удирани со
 • Обновено

Кујна складирање Бар Кујна Закачалка Алуминиум Виси Железнички Utensil Пан Рек Кабинет Полица на Ѕидот Монтирани биле удирани со

DEN 838.32

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Акварел Црвени Цветни Црно Бели Ленти Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено

Акварел Црвени Цветни Црно Бели Ленти Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

DEN 455.52

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /