• Обновено
10PCS Трајна Шминка Игли Кертриџ за Ombre Прав Веѓите Eyeliner Усна Microblading Тетоважа Машина (5R-0.25 MM)

10PCS Трајна Шминка Игли Кертриџ за Ombre Прав Веѓите Eyeliner Усна Microblading Тетоважа Машина (5R-0.25 MM)

DEN 239.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Безбедно да се Користи : висок квалитет 316 од не ' рѓосувачки челик,Игли се остри и еластична за брз пирсинг, Безболно да се направи една убава веѓа линија со ниско ниво на бучава.Вграден-во интегрален пролет има добра флексибилност,тесни се вклопуваат фиксни,ќе не замав за долго време се користи.На трајна шминка игли се брза да боење и лесен за користење,погоден за почетници и професионални тетоважа уметници.Расположливиот тетоважа игла касети со мембрана, тетоважа мастило нема да се прелеат назад на цевки.Може да се користи за веѓа, eyeliner, усна microblading.Пред-стерилни од страна на E. O. Гас,Индивидуално спакувани.Секој означени со големина и истекот датуми.Еднократна употреба дизајн.Многу остри игли,лесно да навлезат во кожата,лесно да се работи,брзо боење,анти-летање игли,не инк-џет,vert мазна,Остар и флексибилни pin точка ќе биде многу полесно да се создаде природни и убави веѓи.Транспарентен ПВЦ материјал,подобро набљудуваат игла и пигмент,стабилна игла излез, ниско ниво на бучава, носат-отпорни, игла устата,различни типови на игли за да се задоволат различните операција барањата на веѓа,eyeliner,усните.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Guapa 50pcs Microblading Игли Ножеви Розова 0.18 mm Расположливиот Microblade Игли Трајна Шминка Тетоважа Игла за Веѓа Прирачник
 • Обновено

Guapa 50pcs Microblading Игли Ножеви Розова 0.18 mm Расположливиот Microblade Игли Трајна Шминка Тетоважа Игла за Веѓа Прирачник

DEN 479.76

Направени на медицински одделение од нерѓосувачки челик, безбедно и издржливи.Sterilized спакувани поедине�

EZTAT2 Револуција Тетоважа Кертриџ Игли CM 10 Bugpin 23 Криви Магнум Долги Коси 20Pcs за Ротари Тетоважа Машина Снабдување
 • Обновено

EZTAT2 Револуција Тетоважа Кертриџ Игли CM 10 Bugpin 23 Криви Магнум Долги Коси 20Pcs за Ротари Тетоважа Машина Снабдување

DEN 455.76

EZ криви маг кертриџ игли компатибилен со сите стандардни кертриџ костец & безжична батеријата пенкало и

Тетоважа Игли и Совети во Собата, 100pcs за Еднократна употреба Мешани Тетоважа Игли и Избрани Sterilized Тетоважа Игли Совети, 5pcs
 • Обновено

Тетоважа Игли и Совети во Собата, 100pcs за Еднократна употреба Мешани Тетоважа Игли и Избрани Sterilized Тетоважа Игли Совети, 5pcs

DEN 335.76

Jim King Тетоважа игли и совети се пакуваат во еднократна стерилизација кутија за спречување на секундарни

Тетоважа Машина за Контрола, зафатот Покрие Заврши Алуминиум Материјал со Алуминиумска Легура 25 x 25 x 76mm за Обична Игла Устата
 • Обновено

Тетоважа Машина за Контрола, зафатот Покрие Заврши Алуминиум Материјал со Алуминиумска Легура 25 x 25 x 76mm за Обична Игла Устата

DEN 244.56

Убава боја, модерен изглед, светлина и добра рака чувства, може да се одржи на игла цврсто.Против пролизг

Microblading Игла Сечилото Веѓа Тетоважа Сечилото Веѓа Тетоважа Игли Тетоважа Игли Тетоважа Микро Сечилото 7 Pin/9 Pin/12 Pin/12U/14
 • Обновено

Microblading Игла Сечилото Веѓа Тетоважа Сечилото Веѓа Тетоважа Игли Тетоважа Игли Тетоважа Микро Сечилото 7 Pin/9 Pin/12 Pin/12U/14

DEN 246.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Висока прецизност челик, од оловослободен заварување, независно од пакување, средно ос�

10Pcs Безболно Веѓа, Веѓа Тетоважа Игла Тетоважа Игла Тетоважа Игла Нерѓосувачки Челик Игла Безбедно И Хигиенски за Тетоважа Магазин(0.35
 • Обновено

10Pcs Безболно Веѓа, Веѓа Тетоважа Игла Тетоважа Игла Тетоважа Игла Нерѓосувачки Челик Игла Безбедно И Хигиенски за Тетоважа Магазин(0.35

DEN 242.16

★【Еденпарче Дизајн】едно парче дизајн на млазницата и игла го прави тоа нема потреба од дополнителни и

Autdor Тетоважа Игли Кертриџ - 100Pcs Мешани за Еднократна употреба Тетоважа Кертриџ Игли Круг Лагер Shader Криви Магнум за Tattooing,
 • Обновено

Autdor Тетоважа Игли Кертриџ - 100Pcs Мешани за Еднократна употреба Тетоважа Кертриџ Игли Круг Лагер Shader Криви Магнум за Tattooing,

DEN 1511.76

БЕЗБЕДНОСТ на МЕМБРАНА Безбедност мембрана внатре касети систем, што го запира мастило од поминува пре

Тетоважа Игли 5RL,Тетоважа 50pcs за Еднократна употреба Sterilized Bugpin Игли Премиум Квалитет Тетоважа Игла Облоги 5RL Тетоважа
 • Обновено

Тетоважа Игли 5RL,Тетоважа 50pcs за Еднократна употреба Sterilized Bugpin Игли Премиум Квалитет Тетоважа Игла Облоги 5RL Тетоважа

DEN 167.76

1.ПАКУВАЊЕ : Тетоважа игли се пред sterilized / поединечно блистер пакуваат,печат со стерилизација истекот на

Xnet U-РЕКС Касети 12 Стандард 11M1 за Еднократна употреба Тетоважа Игли 11 Единствен Оџакот Магнум Медиум Коси 1211M1 20Pcs Понуда
 • Обновено

Xnet U-РЕКС Касети 12 Стандард 11M1 за Еднократна употреба Тетоважа Игли 11 Единствен Оџакот Магнум Медиум Коси 1211M1 20Pcs Понуда

DEN 359.76

Xnet UРЕКС тетоважа касети се направени од 316 медицински нерѓосувачки челик.Иглата совет користи Aфаза игл

INKin 80Pcs Меки Силиконски Тетоважа Кертриџ Игли Избрани 0.35 mm Стандардна 3RS 5RS 7RS 9RS 14RS Круг Шејдерите се Меша за Ротари
 • Обновено

INKin 80Pcs Меки Силиконски Тетоважа Кертриџ Игли Избрани 0.35 mm Стандардна 3RS 5RS 7RS 9RS 14RS Круг Шејдерите се Меша за Ротари

DEN 1223.76

Убаво се Изгради,Висок Квалитет Портокалова Силикони Заврши на секоја игли, заклучува совршено и силик

10PCS Нано Microblading Ексцентричен Расположливите Алатки 18/20 Pin U-Форма Microblading Пенкала Остри Microblading Веѓа Материјали
 • Обновено

10PCS Нано Microblading Ексцентричен Расположливите Алатки 18/20 Pin U-Форма Microblading Пенкала Остри Microblading Веѓа Материјали

DEN 935.76

Професионални Расположливиот Microblading Пенкало Достапни сечилото 0.15 mm / 0.18 mm / 0.20 мм дијаметар.За еднократ�

Guapa 10pcs Трајна Шминка Тетоважа Игла Кертриџ за Cordless Wireless Тетоважа Машина за Microblading Засенчување Ombre Прав Веѓите
 • Обновено

Guapa 10pcs Трајна Шминка Тетоважа Игла Кертриџ за Cordless Wireless Тетоважа Машина за Microblading Засенчување Ombre Прав Веѓите

DEN 455.76

Материјал : направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Тип : Бајонет игла кертриџ.Секоја игла е ster

Јарболот Про Кертриџ Тетоважа Игли за Еднократна употреба 20Pcs на Една Кутија Стандардна Големина Круг Лагер 1205RL
 • Обновено

Јарболот Про Кертриџ Тетоважа Игли за Еднократна употреба 20Pcs на Една Кутија Стандардна Големина Круг Лагер 1205RL

DEN 383.76

Јарболот Про пурпурна тетоважа касети игли се обезбедување со висока густина јасно пластика тело.Оваа �