• Обновено
Сребрена Верзија Тетоважа Трансфер Машина Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина за Полнење, Универзална Термички Копир Матрицата Печатач Трансфер Печатење Машин

Сребрена Верзија Тетоважа Трансфер Машина Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина за Полнење, Универзална Термички Копир Матрицата

DEN 4907.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Со високи Перформанси : Трансфер печатење машина со висока ефикасност, ниска топлина, ниско ниво на бучава и стабилни перформанси.Универзална Напон : Тетоважа Печатач со 100‑240 V напон е универзална, нема потреба да се грижите за употреба на напон.Лесен за Употреба : Нема потреба да се замени делови или мастило, не светилки, цилиндри или греење елементи, што го прави ова тетоважа копир е лесен за употреба.Одличен Материјал : Тетоважа матрицата машина изработени од АБС материјал, заштита на животната средина, безбедноста, трајни, може да се користи за долго време.Лесен За Користење : Уникатен дизајн, лесно да се отвори и затвори за пренос на хартија маска, може да се задржи хартија уредни, лесно да ги копирате.Функција : 1. Со високи Перформанси : Трансфер печатење машина со висока ефикасност, ниска топлина, ниско ниво на бучава и стабилни перформанси. 2. Универзална Напон : Тетоважа Печатач со 100‑240 V напон е универзална, нема потреба да се грижите за употреба на напон. 3. Лесен за Употреба : Нема потреба да се замени делови или мастило, не светилки, цилиндри или греење елементи, што го прави ова тетоважа копир е лесен за употреба. 4. Одличен Материјал : Тетоважа матрицата машина изработени од АБС материјал, заштита на животната средина, безбедноста, трајни, може да се користи за долго време. 5. Лесен За Користење : Уникатен дизајн, лесно да се отвори и затвори за пренос на хартија маска, може да се задржи хартија уредни, лесно да ги копирате.Како да го Користите : 1. Приклучете се на власт, отворете ја префрлате од левата страна, се отвори трансфер машина капак. 2. Фрли далеку дефиниција хартија (сендвич меѓу бела и сина хартија).Стави на бела хартија на врвот.Независно повлече на жолта хартија од влезот на пристаништето, запирање кога бела и сина хартија помине штекер. 3. Затворете го поклопецот. 4. Место на документот да бидат копирани со лицето надолу во внесувач на хартија.Кога датотеката е заробен од страна на машината, притиснете на "копирај" копчето. 5. Ако не можете да користите тоа, ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно и следете ги инструкциите чекор по чекор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1PC Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Акрилик Серпентина Тетоважа Машина Носителот Рек Стојат Екранот Полица Најдобри
  • Обновено

1PC Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Акрилик Серпентина Тетоважа Машина Носителот Рек Стојат Екранот Полица Најдобри

DEN 239.76

Пакет : 1 PC Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Акрилик Серпентина Тетоважа Машина Држ�

Безжична Мини Тетоважа на Батеријата, Тетоважа Напојување Не Жица Напојување за Тетоважа Ротари Пенкало Mchine Пиштол,за Полу-трајна
  • Обновено

Безжична Мини Тетоважа на Батеријата, Тетоважа Напојување Не Жица Напојување за Тетоважа Ротари Пенкало Mchine Пиштол,за Полу-трајна

DEN 808.56

МУЛТИ ЗАШТИТА на БЕЗБЕДНОСТА : Користење на висока точни отпор capacitance уреди со покажувач на уреди и висо�

Тетоважа Трансфер Машина, Термичка Тетоважа Шема Копир Печатач Сребро Тетоважа Матрицата Трансфер Принтери Tattooing Уметник Тетоважа
  • Обновено

Тетоважа Трансфер Машина, Термичка Тетоважа Шема Копир Печатач Сребро Тетоважа Матрицата Трансфер Принтери Tattooing Уметник Тетоважа

DEN 4907.76

【Висок Квалитет Тетоважа Матрицата Печатач】Тетоважа тетоважа матрицата машина е изработен од ABS школ�

Тетоважа Машина, Професионални Тетоважа Мултифункционален Уред Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Пенкало Моторни РКА Конектор Тетоважа
  • Обновено

Тетоважа Машина, Професионални Тетоважа Мултифункционален Уред Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Пенкало Моторни РКА Конектор Тетоважа

DEN 292.80

Ротари рачка : На игла должина може да се прилагоди, а опремен е и со 2 гума бендови да попрецизно се прила

HAWINK Безжична Тетоважа Машина Ротари Пенкало Комплет 20pcs Тетоважа Игли Кертриџ Тетоважа Зафат Лента Заврши со Куфер EM155KITP199-1
  • Обновено

HAWINK Безжична Тетоважа Машина Ротари Пенкало Комплет 20pcs Тетоважа Игли Кертриџ Тетоважа Зафат Лента Заврши со Куфер EM155KITP199-1

DEN 1679.76

HAWINK ротари тетоважа машина изработени од алуминиумска легура,лесен и пренослив, лесно да се одржи.Лагер

Тетоважа Машина Пенкало, Професионални Моторни Тетоважа Пенкало Дома Салон Алуминиум Легура Ергономски Тетоважа на Машина со Клип
  • Обновено

Тетоважа Машина Пенкало, Професионални Моторни Тетоважа Пенкало Дома Салон Алуминиум Легура Ергономски Тетоважа на Машина со Клип

DEN 2203.20

Лагер и shader : Вграденво со високи перформанси мотор, со голема брзина, долг животен век, може да се работи

Ротари Тетоважа Пенкало Машина, ATOMUS Тетоважа Кертриџ Машина Лагер Shader со DC Кабелот 10000 Р Моторни Цинк Легура Тетоважа Машина
  • Обновено

Ротари Тетоважа Пенкало Машина, ATOMUS Тетоважа Кертриџ Машина Лагер Shader со DC Кабелот 10000 Р Моторни Цинк Легура Тетоважа Машина

DEN 623.76

★ Ергономски пенстил машина ви нуди подобар корисникискуство.Само ги ротирате тетоважа машина пенкало

SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина 35000R/мин Тетоважа Веѓа Усна Пенкало Трајна Шминка Машина Шминка Машински Материјали и Тетоважа Опрема
  • Обновено

SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина 35000R/мин Тетоважа Веѓа Усна Пенкало Трајна Шминка Машина Шминка Машински Материјали и Тетоважа Опрема

DEN 1180.80

1.Оваа тетоважа пенкало е дизајниран за веѓа, eyeliner и усна тетоважа 2.Метал материјал е стабилна.Ниско нив�