• Обновено
Jereture Toiletry Торба, Надградени Виси Патување Toiletry Организатор Полнење со Сува и влажна посебна крпа џебови, Водоотпорен Козметички Торба Бања Туш Складирање Торба Dop ?

Jereture Toiletry Торба, Надградени Виси Патување Toiletry Организатор Полнење со Сува и влажна посебна крпа џебови, Водоотпорен

DEN 311.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за ПАТУВАЊЕ TOILETRY ТОРБА : Големина 10.5" X 9.2" X 5.3",вклучувајќи 6 одделени мрежа прегради,2 странични џебови,1 пред патент торба,1 дното zip торба за да ги собере сите на вашето патување потреби и козметика лесно,како шминка предмети,крпи, шампон, сапун, четка за заби, паста за заби, бричење за полнење и повеќе.Она што разноврсна styish виси toiletry торба за мажи жени додека патувате.УНИКАТЕН 2 СЛОЕВИ СУВА ВЛАЖНИ ПОДЕЛБА ДИЗАЈН : горниот слој е за сува предмети,долен слој е за влажно оние.Тоа може да посебна влажни крпи од суви предмети,и вие не мора да се грижите за влажни крпи се soiled.Можете исто така да поставите долна облека, privacy или други елементи, кои треба да бидат складирани одделно тука.Заслужуваат таков практичен виси toiletry торба.ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН Направен од премиум водоотпорен полиестер материјал, одржување на внатрешноста на објекти за безбедна.Тоа е лесен и издржливи.Лесен за Употреба - Види-преку zip џебови и главната преграда за обезбедување на јасен преглед на содржината.Врвот се справи со не е лесно да се носат.Двонасочна патент затворање за брз пристап.ФУНКЦИЈА-Уникатен дизајн ви овозможува да се добие toiletry торба, бричење за полнење или шминка торба / козметички торба, сите во едно.Тоа е одличен избор за бизнис патувања, патува, салата, кампување, за домашна употреба и повеќе; исто така одличен подарок за жените и мажите.Структура : .Оваа toiletry торба вклучувајќи 6 одделени мрежа прегради, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 1 дното zip торба. 1. Главната џеб, има 4 партиции внатре, може да пакет поголем toiletries кревка и стоки. 2. Еден дното zip торба, може да се одржи влага предмети.Како паста, четка за заби и влажна крпа. 3. Две мрежа џебови, може да се користи за козметички, памук, брис и некои мини стока. 4. Еден Пред Патент Џеб се користи за рамен предмети. 5. Два Странични Џебови може да се користи за често користените предмети.Горниот слој е за сува предмети, долен слој е за влажно оние.Водоотпорен е најистакнатите карактеристики за вториот слој.Тоа може да посебна влажни крпи од суви предмети и веќе не мора да се грижите за влажни крпи се soiled.Оваа отпорен на вода патувањето организаторот може да се суши брзо и лесно да се брише чисти.На Дното влажни преграда да се задржи на влажни предмети кои добро организиран и лесно достапни.Тоа е добар избор за секој да ги чувате своите toiletries!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Обичај Голема Мали Camomile Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Toiletry Организатор
  • Обновено

Обичај Голема Мали Camomile Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Toiletry Организатор

DEN 335.76

【Голем Капацитет】23*10*47cm / 9*4*18.5 инч.Секој козметички торба дизајниран со 1 главниот zippered џеб, 4 мали патен

ZEEMO Toiletry Торба за Мажите, водоотпорен Dopp Комплет со Двојно Страна Полна со Отворен Дизајн, Голем Капацитет за Toiletries
  • Обновено

ZEEMO Toiletry Торба за Мажите, водоотпорен Dopp Комплет со Двојно Страна Полна со Отворен Дизајн, Голем Капацитет за Toiletries

DEN 448.56

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 10 х 6 х 5 инчи.Главната преграда може лесно да се продавница полна големина toiletries и брич�

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Америка Знаме сад Шминка Случај Козметика Организаторот за Мажи Жени
  • Обновено

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Америка Знаме сад Шминка Случај Козметика Организаторот за Мажи Жени

DEN 71.76

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Гроздобер Архитектура Зграда Двор Виси Toiletry Голема Торба Патување Козметички Торба Преносни Шминка Организатор Комплет за Бричење
  • Обновено

Гроздобер Архитектура Зграда Двор Виси Toiletry Голема Торба Патување Козметички Торба Преносни Шминка Организатор Комплет за Бричење

DEN 2222.40

⭐【Голем Капацитет】Големина : 9 x 4 x 18.5 инчен; Повеќе џебови, лесно да се организира и доволно да ги зачув�

Toiletry Козметички Торба Патување Шминка Организатор Миење Торба Торбичка со Патент Ананас Лимон Киви Овошје Шема за Патување Додатоци
  • Обновено

Toiletry Козметички Торба Патување Шминка Организатор Миење Торба Торбичка со Патент Ананас Лимон Киви Овошје Шема за Патување Додатоци

DEN 263.76

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува ▶Лесни и Издр�

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Жолта Sunflowers Боја Шминка Случај Козметика Организаторот за Мажи Жени
  • Обновено

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Жолта Sunflowers Боја Шминка Случај Козметика Организаторот за Мажи Жени

DEN 71.76

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Пустината Печатени Виси Патување Toiletry Торба За Жените И Мажите, Хигиена Торба, Бања И Туш Организатор Комплет
  • Обновено

Пустината Печатени Виси Патување Toiletry Торба За Жените И Мажите, Хигиена Торба, Бања И Туш Организатор Комплет

DEN 575.76

По Продажба : Остатокот Увери Да Се Купи,Ние Се Стремиме Да Се Донесе На Најдобрите Производи И Искуства,