• Обновено
Томи Hilfiger Жените Jaden Патна Торба Tote

Томи Hilfiger Жените Jaden Патна Торба Tote

DEN 2754.96
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Памук.Увезени.Tote торба за жените иам Томи Hilfiger жените потпис знаме мрачно и злато ти хардвер.Двојно се справува со злато хардвер детали.Станот дното, врвот на zip затворање.Наредени најлон внатрешни работи со ѕид zip џеб и се лизга џеб.Оваа Томи Hilfiger торба е разноврсна од суштинско значење, совршен за вашата следна работа tote.Нашите tote торба за жените е стилски прилог на вашата колекција на патување totes за викенд getaways.Tote торба за жените иам Томи Hilfiger жените потпис знаме мрачно и злато ти хардвер.Двојно се справува со злато хардвер детали.Станот дното, врвот на zip затворање.Наредени најлон внатрешни работи со ѕид zip џеб и се лизга џеб.Оваа Томи Hilfiger торба е разноврсна од суштинско значење, совршен за вашата следна работа tote.Нашите tote торба за жените е стилски прилог на вашата колекција на патување totes за викенд getaways.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата