• Обновено
Mushugu Спортска Опрема Мат

Mushugu Спортска Опрема Мат

DEN 766.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Со 6mm дебелина од ПВЦ материјал, тоа е многу погоден за трчање, steppers, barbells и други фитнес опрема.ЧИСТЕЊЕ : Избрише површината нежно со влажна крпа.Заштита на вашата машина - ги намалува вибрациите за подолг машина живот.Се заштитат себе си - намалување на вибрации, исто така, ќе значи постабилна тренингот со помало влијание врз вашите зглобови.Заштита на ушите - намалување на вибрации ќе значи многу потивок средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата